Editörler : Pangaea
«232425262728293031323334»

e-s-e-r-b
Şube Müdürü
28 Kasım 2013 21:44

bilemiorum hocam bakıcaz onada. hayırlı geceler herkese

transformator2009, 10 yıl önce

Tmm hocam onun nerden alcaz haberini bilmiorum ama ayarlanir bisekilde...

28 Kasım 2013 22:05

hocam daha öncede dediği gibi ben 20sinde ankarada olucam yanımda 1-2 kişi daha bulmaya çalışacam ankaradaki arkadaşlardan ancak 24 aralığı geçmesın bu tarih 21inde sınava girer 2-3 gün oyalanırım ama daha fazla oyalanamam bidaha git gel bidaha git sıkıntı olur onun için 23-24 ü gibi olursa süper olur

e-s-e-r-b
Şube Müdürü
28 Kasım 2013 22:21

tamam hocam bunu diğer arkadaşlarlada konuşuruz.

mustafa55_555, 10 yıl önce

hocam daha öncede dediği gibi ben 20sinde ankarada olucam yanımda 1-2 kişi daha bulmaya çalışacam ankaradaki arkadaşlardan ancak 24 aralığı geçmesın bu tarih 21inde sınava girer 2-3 gün oyalanırım ama daha fazla oyalanamam bidaha git gel bidaha git sıkıntı olur onun için 23-24 ü gibi olursa süper olur

28 Kasım 2013 22:26

lütfen ama lütfen katılım olsunn ben şu zaman gelirim diyip ortak tarihte buluşalım arkadaşlar eser hocanın dediği gibi biz oraya gitmezsek verecekleri max. kontenjan 12 ve sonradan ağlamak da fayda vermiyorr orda bu işi hallettik hallettik yoksa forumda ağlarız ancak lütfen ama lütfen katılalım. gidip şunu 25 30 yaptıralım

28 Kasım 2013 22:39

aynen hocalarım 20 sinde halledelim bu olayı çünkü 27 aralık çok geç olacak...Bu arada alan değişikliğini getiriyolar sırada o var ve ben teknoloji tasarıma atanıp alan değiştirmek isteyecek ekeltronik öğretmenlerinden aşırı derecede huylanıyorum adamlar bekliyor şu anda sonrakiler atansın demeden alan değiştirip yer kaplayacaklar diye korkuyorum...düşünün bizim normlar ne hale gelir..İnşallah kapsamlı bir alan değişikliği olmaz herkez hakkına razı olur...

e-s-e-r-b
Şube Müdürü
28 Kasım 2013 22:46

hocalarım ortak bir tarih istiyorsak memurlar nette bu cumartesi saat 23 gibi gelecek olan herkes bu sayfada buluşalım orta yolu bulalım. isimleri tekrar saymama gerek yok bu son yazdığımı herkes bilsin ve cumartesi günü nette bu başlıkta olsun diye her gün güncelleyeceğim.

e-s-e-r-b
Şube Müdürü
28 Kasım 2013 22:47

ayrıca telden msj çekerek bilgide vereceğim arkadaşlara burda olmaları için

e-s-e-r-b, 10 yıl önce

hocalarım ortak bir tarih istiyorsak memurlar nette bu cumartesi saat 23 gibi gelecek olan herkes bu sayfada buluşalım orta yolu bulalım. isimleri tekrar saymama gerek yok bu son yazdığımı herkes bilsin ve cumartesi günü nette bu başlıkta olsun diye her gün güncelleyeceğim.

28 Kasım 2013 22:48

tmm hocam 23 te görüşürüz

destansi
Aday Memur
29 Kasım 2013 00:16

eyvallah kardeşim peki ben tercih sayfasına girdiğimde elektronik öğretmenliği yazdığımda aşağıda tercih yaparken sadece iki tane bursa gözüküyor...ben gecen sen sakarya elektronik mezunuyum ucak yazamıyormuyum..

mustafa55_555, 10 yıl önce

kardeş 2 elektronik 4 uçak elektroniği 2 de radyo ve tv ye atandı ondan öyle

electrone
Aday Memur
29 Kasım 2013 12:47

Hocam bu alan değişikliği mevzusu tam olarak ne? Bizi kapsayabilir mi?Teknolji tasarımcılar bize geçerlerse norm falan kalmaz bizde de onun için soruyorum

aynen hocalarım 20 sinde halledelim bu olayı çünkü 27 aralık çok geç olacak...Bu arada alan değişikliğini getiriyolar sırada o var ve ben teknoloji tasarıma atanıp alan değiştirmek isteyecek ekeltronik öğretmenlerinden aşırı derecede huylanıyorum adamlar bekliyor şu anda sonrakiler atansın demeden alan değiştirip yer kaplayacaklar diye korkuyorum...düşünün bizim normlar ne hale gelir..İnşallah kapsamlı bir alan değişikliği olmaz herkez hakkına razı olur...

29 Kasım 2013 13:45

Walla hocam daha kapsami belli degil klavuz yayimlaninca cikacak ortaya gecen yilki gibi topyekun gecisler olursa bizde ve diger bolumlerde ciddi skntilar cikacak haliyle tek tasin halide ortada o bolumun gelecegi parlak degil ben hatta bu sene az atama yapmalarinin nedenini alan degisiklinden teknik mesleki egitime gececekleri hesaba kattiklari icin sayiyi az tuttular diye dusunmustum heralde olede olacak gibi gorunuyor ama dedigim gibi kapsami onemli degisikligin....topyekun doldurmaazlar hizmet puanina gore gecislere izin verirler belki ama bizim kadrolara ciddi sekilde olumsuz yansir...malesef ama insallah subata yetusmez diyelim...

electrone
Aday Memur
29 Kasım 2013 14:24

Hocam galiba bi 10 gün içinde belli olacakmış, inşallah sadece sınıf öğretmenliğinden geçenleri falan etkiler

Walla hocam daha kapsami belli degil klavuz yayimlaninca cikacak ortaya gecen yilki gibi topyekun gecisler olursa bizde ve diger bolumlerde ciddi skntilar cikacak haliyle tek tasin halide ortada o bolumun gelecegi parlak degil ben hatta bu sene az atama yapmalarinin nedenini alan degisiklinden teknik mesleki egitime gececekleri hesaba kattiklari icin sayiyi az tuttular diye dusunmustum heralde olede olacak gibi gorunuyor ama dedigim gibi kapsami onemli degisikligin....topyekun doldurmaazlar hizmet puanina gore gecislere izin verirler belki ama bizim kadrolara ciddi sekilde olumsuz yansir...malesef ama insallah subata yetusmez diyelim...

29 Kasım 2013 14:35

İnsallah ole olur hocam ama kendi alani disinda calisan ogretmenlerede acilcakmis bu bizim icin cok hos bir durum degil ama hizmet puanina gore yspcaklardir buyuk ihtimal oda etkiler bizi ama surundurmez hocam ....gorcez gelecek ne getircek ama her durumda gorusmeye gidip 30 kontenjan kapmamiz lazim...

electrone
Aday Memur
29 Kasım 2013 18:24

http://www.memurlar.net/common/news/documents/388869/10104205_liste.pdf

Dönüştürülen meslek liselerinin 44'ünde elktrk-elektonik var yani minimum 50 norm demek

29 Kasım 2013 23:39

hocam bu süper haber umarım bunu subat atamasında dikkate alırlar

electrone, 10 yıl önce

Dönüştürülen meslek liselerinin 44'ünde elktrk-elektonik var yani minimum 50 norm demek

e-s-e-r-b
Şube Müdürü
29 Kasım 2013 23:50

elektrik-elektronik teknolojileri bölümü var fakat bu 50 norm demek değil bölümde açılan dallara dikkat ederseniz 50 normun tahmini olarak üçte 1 i bize kalır. anladınız siz onu sayın hocalarım.

electrone, 10 yıl önce

30 Kasım 2013 00:01

Eser hocam acilan dallar hemen hemen esit insallah gunes dogacak anladiniz hocam siz onu:))

e-s-e-r-b
Şube Müdürü
30 Kasım 2013 00:07

okul müdürleri meslekçi olmadığı için hangi branş öğretmeninin ne olduğunu bilmeden kafasına göre açık gösteriyor. uygulamada bir bakmışsınız güvenlik sistemlerine başkaları girmiş :). ama normları arttıracaktır bir nebzede olsa.

Eser hocam acilan dallar hemen hemen esit insallah gunes dogacak anladiniz hocam siz onu:))

muallam-i meçhul
Aday Memur
30 Kasım 2013 01:03

hocalar bu dönüşen okullar için oluşan norm kadrolara şubatta bizlerden atama olacağına eminmiyiz az veya çok. demezler mi bu öğrenciler zaten birinci sınıf meslek dersleri görmüyolar haliyle meslek öğretmenlerine şu an için ihtiyaç yok şubat yerine ağustosta atama yaparız falan gibi...

Toplam 1290 mesaj
«232425262728293031323334»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi