Editörler :
18 Eylül 2013 00:24   

beyaz esya ve mobilya fikir verin lutfen

Merhabalar. Ev dizmeye az kaldi bosch dusunuyorum beyaz esyada ama buzdolaplarindan memnun olmayanlarda varmis. Ben tum beyaz esyalari ayni marka almayi isyiyordum bide gumus gri kullananlara soruyorum memnunmusunuz el izi birakiyormus beyaz renge gore 100-200daha phali gerci ama guzel duruyo kullananlar yardimci olursaniz sevinirim.

Bide köşe takimi istiyordum ama yok her eve uymaz yok herkesin kendine ait oturma alani olmali yok yatak olmaz alti kolay temizlenmez dediler . E simdi aileler gelcek kalcak yatak olabilen bise istedim ama kullanioda memnun kalanlarida kalmayanlarida sebepleriyle yazqrlarsa cok sevincem simdiden tesekkur eder evinizde huzurlu gunler dilerim

18 Eylül 2013 14:17

drsena
Kapalı

bosch süper tercih.

24 Eylül 2013 12:11

buraközeleğitim
Müsteşar Yardımcısı

Bende ev kuracağım. Beyaz Eşya bakıyorum Arçelik Düşünüyorum diyorum soranlara. Napcan arçeliği içi tamamiyle çin malı diyorlar. Moralimi bozuyorlar. Bosch-siemens alayım kaliteli olsun diyorum. Sonra Çok pahalı gerek yok çabuk bozuluyor hassas falan diyorlar.

Samsung diyorum servsi sıkıntılı diyorlar anlamadım ne yapcağımı şaşırdım. Rahatça kullanabileceğim bir marka yok mu? yoksa toplama mı yapayım.

Mesele buz dol. arçelik, bul. mak. bosch, çam mak. siemens gibi hepsinde farklı markalar mı iyi?

23 Mart 2014 18:41

fen o-men
Aday Memur

dostum bende ev dızecem profılo yu da ovuyolar ben tercıhımı ondan kullanabılırım

09 Nisan 2014 15:33

mustafaizm
Memur

Şu hepsi aynı marka olsun takıntısını bırakmalısınız... her markanın iyi olduğu ürünler var

09 Nisan 2014 15:41

mustafaizm
Memur

her markanın fiyat/performans ürünleri vardır.

Herşeyden önce BOSCH/SİEMENS/PROFİLO aynı fabrkanın ürüleri olup tasarım farkları vardır. Almanya ve Türkiye de üretiliyor modele göre bazı ürünler sadece Almanyada üretiliyor.PROFİLO hem ücret hem de performans olarak iyidir. pişman etmez ama şunu unutmamak lazım beyaz eşya şans işidir biraz da olsa...

Buzdolabında SHARP marka bence mükemmel kendim kullanıyorum

Çamaşır makinesinde LG markaya bakabilirsiniz.

Bulaşık makinesinde BOSCH iyidir

Ankastreye fazla para vermeyecekseniz PROFİLO iyidir

Şahsen uzak durulması gereken markalar olarak ; Arçelik,Beko,Vestel,Ariston diyorum

Çok paranız varsa MİELE markasına bakabilirsiniz

Televizyon olarak SHARP, PANASONİC, LG, SAMSUNG markalar her türlü ihtiyacınızı karşılar..

Küçük ev aletlerinde PHİLİPS marka iyidir.(Ütü, Blender,Meyve sıkacağı v.s.)

Eşyalarda Beyaz renk ve Gri yazıldığı gibi 100-200 farkediyor ama şahsen gri çelik yüzey bence o farka değiyor.

Toplam 5 mesaj

ANKET
Sadece kadın öğrencilerin kabul edileceği kadın üniversiteleri kurulması fikrini;