Editörler : supporters.
«949596979899100101102103104105»
04 Ocak 2014 18:40

2 ocak sabahında 18 kişiden 4-5 tanesi gelmedi. Gelmeyenlerden birisi de sınavda 1. olan arkadaş.

rybzinski, 10 yıl önce

23ü öğleden sonra 3 kişi falan vardı gelmeyen :)

rybzinski
Memur
04 Ocak 2014 18:42

2 ocağın bana faydası yokki bana uliciler lazım :)

mulk-allahindir, 10 yıl önce

2 ocak sabahında 18 kişiden 4-5 tanesi gelmedi. Gelmeyenlerden birisi de sınavda 1. olan arkadaş.

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 18:44

Hacim uluslardan 24u ogleden sonra girdim ben. Fire yok gibiydi. Herkes gelmisti sanirim.

rybzinski, 10 yıl önce

rybzinski
Memur
04 Ocak 2014 18:47

Hadi ya. Neyse sonuçları bekleyip göreceğiz. Sağolasın bilgilendirme için.

Karpinsky, 10 yıl önce

Hacim uluslardan 24u ogleden sonra girdim ben. Fire yok gibiydi. Herkes gelmisti sanirim.

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 18:52

Arkadaslar sormus ben bayadir girmiyordum foruma yaziyim. 6458 sayili kanundan soru geldi 2adet. Bilgi edinme kanunu ve kamu basdenetcisi ile ilgili soru geldi. Okumakta oldugum kitaplar, takip etmekte oldugum yayinlar, en son kalkinma plani, D-20 ve kimlerin uye oldugu, Arap bahari, nukleer sinirlandirma antlasmasi, salt 2 salt 1, peaceful co-existence nedir?, elestirel kuram ve hegelci felsefe, piyasa basarisizliklari ve elbette ing duzeyim ikinci yabanci dil yurtdisi olayini sordular. Hatirlayamadigim bir iki soru daha var. Cok kibar davrandilar herhangi bir olumsuz durum yasamadim. Bi de bm genel kurulu 2013u ne yili ilan etmistir bu geldi. Faydasi olcaksa bana bunlari sordular. Tasra goce gircek arkadaslara faydali olmasi dilegiyle. Basarilar dilerim.

04 Ocak 2014 18:57

Genel bilgi vereyim dedim ilgilenen olursa diye:)

rybzinski, 10 yıl önce

bozkurt ede
Memur
04 Ocak 2014 19:00

kardes senn bölüm kamumu ulus mu

Karpinsky, 10 yıl önce

Arkadaslar sormus ben bayadir girmiyordum foruma yaziyim. 6458 sayili kanundan soru geldi 2adet. Bilgi edinme kanunu ve kamu basdenetcisi ile ilgili soru geldi. Okumakta oldugum kitaplar, takip etmekte oldugum yayinlar, en son kalkinma plani, D-20 ve kimlerin uye oldugu, Arap bahari, nukleer sinirlandirma antlasmasi, salt 2 salt 1, peaceful co-existence nedir?, elestirel kuram ve hegelci felsefe, piyasa basarisizliklari ve elbette ing duzeyim ikinci yabanci dil yurtdisi olayini sordular. Hatirlayamadigim bir iki soru daha var. Cok kibar davrandilar herhangi bir olumsuz durum yasamadim. Bi de bm genel kurulu 2013u ne yili ilan etmistir bu geldi. Faydasi olcaksa bana bunlari sordular. Tasra goce gircek arkadaslara faydali olmasi dilegiyle. Basarilar dilerim.

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:02

Uluslar benim bolum kardes

bozkurt ede, 10 yıl önce

bozkurt ede
Memur
04 Ocak 2014 19:08

tamamdır kardeş sağol 2 tane idare 1 de hegel i görünce huylandımda ondan sordum.burda kamudan kimse soru paylaşmamışta öğrenemedik daha ne sorulduğunu

Karpinsky, 10 yıl önce

Uluslar benim bolum kardes

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:09

Ayni bolumden girdigim baska arkadaslarima da: 11eylul saldirilari ve ortadoguya etkisi gibi bisey, bop nedir, tunus devriminin adi(yasemin devrimi sanirim), anayasada gecen yuksek mahkemeler, sosyal ve ekonomik haklar nedir, guvenliklesitme kurami, materyalizm nedir, 2012 ne yili?, yine 6458 sayili kanundan sorular, G-8 ulkeleri, dislama etkisi, yesil kusak nedir?. Bunlar sorulmus. Tabi herkese kendi bolumunden soruyorlar ama kultur sorulari alakasiz seylerden geliyor.

b.s.aes
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:11

BU EN SON KALKINMA PLANINI DA HERKESE SORMUSLAR NE AYAK ?

bozkurt ede, 10 yıl önce

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:13

Kardes valla kultur sorulari sacma sapan seylerden geliyor. Ben cevap veremedim bi iki tanesine. Sanki kim 1milyon isterdeyiz. Ama mutlaka kendi bolumunden soru geliyor. Bir de o kanundan komisyonlar geldi bana. Arkadasima yururluk tarihini sormuslar aklinda olsun. Gerci mulakatlar bitti ama ben yeni foruma bakiyorum. Obur gocu kazanan arkadaslar icin fikir olsun diye yazdim. Belki benzer noktalar denk gelir.

bozkurt ede, 10 yıl önce

tamamdır kardeş sağol 2 tane idare 1 de hegel i görünce huylandımda ondan sordum.burda kamudan kimse soru paylaşmamışta öğrenemedik daha ne sorulduğunu

04 Ocak 2014 19:15

arkadaşlar... yabancıların gönüllü sigortalı olması nasıl oluyor Allah rızası için biri yazsın yav

bozkurt ede
Memur
04 Ocak 2014 19:16

ben öbür göçe gireceğim kardeş allah razı olsun.çok ayrıntıya kaçmazlarsa sıkıntı yok allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun

Karpinsky, 10 yıl önce

Kardes valla kultur sorulari sacma sapan seylerden geliyor. Ben cevap veremedim bi iki tanesine. Sanki kim 1milyon isterdeyiz. Ama mutlaka kendi bolumunden soru geliyor. Bir de o kanundan komisyonlar geldi bana. Arkadasima yururluk tarihini sormuslar aklinda olsun. Gerci mulakatlar bitti ama ben yeni foruma bakiyorum. Obur gocu kazanan arkadaslar icin fikir olsun diye yazdim. Belki benzer noktalar denk gelir.

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:18

İnsallah kardes hayirlisi olsun. Kolayliklar dilerim.

bozkurt ede, 10 yıl önce

ben öbür göçe gireceğim kardeş allah razı olsun.çok ayrıntıya kaçmazlarsa sıkıntı yok allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun

sadeuye
Kapalı
04 Ocak 2014 19:21

Siyaset Bilimi yüksek lisansı yapan biri olarak Hegelin ve eleştirel teorin uluslararası ilişkiler bölümüyle alan bakımından nasıl bir ilgisi olduğunu anlamadım. Kendim ayrıca uluslararası ilişkiler yüksek lisansı da yapıyorum. Soran kişinin ne düşündüğünü merak ettim.

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:29

Ben de soran kisinin ne dusundugunu merak ettim. Benim de yuksek lisansim var o yuzden sormus olabilirler ancak lisansla cok ilgili oldugunu sanmiyorum. Kafasina gore sordunu dusunuyorum. Daha bu ne gramsciyi falan da sormuslar baskalarina.

sadeuye, 10 yıl önce

Siyaset Bilimi yüksek lisansı yapan biri olarak Hegelin ve eleştirel teorin uluslararası ilişkiler bölümüyle alan bakımından nasıl bir ilgisi olduğunu anlamadım. Kendim ayrıca uluslararası ilişkiler yüksek lisansı da yapıyorum. Soran kişinin ne düşündüğünü merak ettim.

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:32

Arkadaslar bana sorulanlar bunlar. Ayrica tanidigim kisilere sorulanlari da yazdim. Umarim faydasi olur. Kismet. İnsallah herkesin gonlunden gectigi gibi olur. Herkese iyi aksamlar.

b.s.aes
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:41

YÜKSEK LİSANSIM BENİM DE ORTADOĞU ÜZERİNE VE AFRİKA BANA DA ARAP BAHARI VE ORTA AFRİKA SORDULAR

çiko123
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:44

Yabancının isteğe bağlı sigortalı olabilmesinin şartları sanırım 18 yaşından büyük olmak, Türkiye'de ikamet etmek (bu şartın istisnaları mevcut), zorunlu sigortalı kapsamında bulunmamak ve Sosyal Güvenlik Kurumuna başvurmak.

Toplam 2867 mesaj
«949596979899100101102103104105»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi