Editörler : supporters.
«9596979899100101102103104105106»

Karpinsky
Aday Memur
04 Ocak 2014 19:45

Kardes ozellesirme sinavi nasildi sence? Gider miyiz mulakata?

b.s.aes, 10 yıl önce

YÜKSEK LİSANSIM BENİM DE ORTADOĞU ÜZERİNE VE AFRİKA BANA DA ARAP BAHARI VE ORTA AFRİKA SORDULAR

sadeuye
Kapalı
04 Ocak 2014 19:59

Senin yüksek lisans ne ile ilgili hocam? Gramschi ne alaka uluslararası ilişkilerle? Yani soran kişi umarım bilinçli sormuştur.

Karpinsky, 10 yıl önce

Ben de soran kisinin ne dusundugunu merak ettim. Benim de yuksek lisansim var o yuzden sormus olabilirler ancak lisansla cok ilgili oldugunu sanmiyorum. Kafasina gore sordunu dusunuyorum. Daha bu ne gramsciyi falan da sormuslar baskalarina.

shankly
Şube Müdürü
04 Ocak 2014 20:05

bu hafta içi acıklanır mı sizce? vergi mülakatlar bittikten 2 gün sonra açıklamıs

guojiguanxi
Aday Memur
04 Ocak 2014 21:02

Bence siyaset bilimi kadar olmasa da Gramscian teorilerin uluslararası ilişkilerle bağlantısı bulunmakta:)Yüksek lisans yapanlara direk bölgelerinden gelmiş zaten ben Asya çalıştığım için bana da bölgemden geldi. Bir de 2. gruptan benim bildiğim kadarıyla bir arkadaş mgk, diğeri basın yayın ve okuldan bir arkadasım da gümrük ab uzman ı kazandı. Yani üç büyük rakip gitti:)

sadeuye, 10 yıl önce

Senin yüksek lisans ne ile ilgili hocam? Gramschi ne alaka uluslararası ilişkilerle? Yani soran kişi umarım bilinçli sormuştur.

sadeuye
Kapalı
04 Ocak 2014 21:14

Vallahi ben gerçekten bağ kuramadım. Biliyorsanız bana da söyleyin öğrenmiş olayım. Ciddiyim. :)

Ben iki yüksek lisansı mı da söyleyeceğim. Alan konularından saçma şeyler gelmez inşAllah.

guojiguanxi, 10 yıl önce

Bence siyaset bilimi kadar olmasa da Gramscian teorilerin uluslararası ilişkilerle bağlantısı bulunmakta:)Yüksek lisans yapanlara direk bölgelerinden gelmiş zaten ben Asya çalıştığım için bana da bölgemden geldi. Bir de 2. gruptan benim bildiğim kadarıyla bir arkadaş mgk, diğeri basın yayın ve okuldan bir arkadasım da gümrük ab uzman ı kazandı. Yani üç büyük rakip gitti:)

ysmhpsiyaset
Memur
04 Ocak 2014 21:26

umarım mülakat sonuçlarını mülakat tarihleri kadar beklemeyiz..

b.s.aes
Aday Memur
04 Ocak 2014 22:07

valla sınavı bilmiyorum normaldi.6 kişi girdik.4 kişi mülakata kalcak.56 net çıkarırım diosan hazırlan mülakata :) sen göç möç başka yer kazanmadın mı ?

Karpinsky, 10 yıl önce

Kardes ozellesirme sinavi nasildi sence? Gider miyiz mulakata?

05 Ocak 2014 17:28

moraller nasıl? :)

05 Ocak 2014 19:15

Umarım yarin açıklanır..en zor kısmı beklemek.

rybzinski
Memur
05 Ocak 2014 19:33

İnşallah yarın açıklanır ama hiç sanmıyorum. Zaten çok umutlu değilim beklemek daha da zor geliyor böyle olunca.

3fakülteli
Aday Memur
06 Ocak 2014 03:00

Aslında kurumun ne yapmaya çalıştığı çok belli değil; diyorlar ki, bize acil personel lazım ama mülakat tarihi vermek icin 2ay attılar nerdeyse. Şimdide bir an önce başlarsınız deniliyor ama yine muammaya dönüşmez umarım, benim tahminim bu hafta içerisinde en geç cumaya kadar açıklanması ama eğer açıklanmazsa da bir ay beklemek bile sürpriz değil bu kurumda :)

rybzinski, 10 yıl önce

İnşallah yarın açıklanır ama hiç sanmıyorum. Zaten çok umutlu değilim beklemek daha da zor geliyor böyle olunca.

06 Ocak 2014 09:43

Mülakat tarihinin sarkması iletişim fakultelerinin diploma/denklik gibi bir durumundan kaynaklanmisti diye hatırlıyorum. Hatta forumda okumuştum ben de bir iletişimci arkadaş yazmıştı. İnşallah şimdi gecikmeye neden olacak bir sebep yoktur da bir an önce açıklanır.

3fakülteli, 10 yıl önce

Aslında kurumun ne yapmaya çalıştığı çok belli değil; diyorlar ki, bize acil personel lazım ama mülakat tarihi vermek icin 2ay attılar nerdeyse. Şimdide bir an önce başlarsınız deniliyor ama yine muammaya dönüşmez umarım, benim tahminim bu hafta içerisinde en geç cumaya kadar açıklanması ama eğer açıklanmazsa da bir ay beklemek bile sürpriz değil bu kurumda :)

06 Ocak 2014 10:03

Herkese günaydın...Ayrıca geride bıraktığımız sınav herkes için hayırlı bir şekilde sonuçlanır inşaallah...Arkadaşlar, önü açık olan bir kadro idi bu bavurduğumuz uzman yardımcılığı...Kazanacak olan arkadaşlar çok nasipli bilmiş olsunlar :))

06 Ocak 2014 11:59

Amin hocam insallah hepimizin hakkinda hayırlısi olur. Bisey soracağım. Onu açık bi kadro demissiniz.ben kurumun geleceği ve meslek hakkında biraz kararsız ve bilgisizim. Neden onu açık bi kadro olarak nitelediniz merak ettim

protokolcü, 10 yıl önce

Herkese günaydın...Ayrıca geride bıraktığımız sınav herkes için hayırlı bir şekilde sonuçlanır inşaallah...Arkadaşlar, önü açık olan bir kadro idi bu bavurduğumuz uzman yardımcılığı...Kazanacak olan arkadaşlar çok nasipli bilmiş olsunlar :))

06 Ocak 2014 12:14

Mesajınıza özelden cevap verdim...

mulk-allahindir, 10 yıl önce

Amin hocam insallah hepimizin hakkinda hayırlısi olur. Bisey soracağım. Onu açık bi kadro demissiniz.ben kurumun geleceği ve meslek hakkında biraz kararsız ve bilgisizim. Neden onu açık bi kadro olarak nitelediniz merak ettim

evet_isyan06
Aday Memur
06 Ocak 2014 12:25

Arkadaşlar arayıp mülakatlar ne zaman açıklanacak diye sordum bize gelen herhangi bir bilgi yok dendi. İl göçten önce açıklama düşünülüyor mu, il göç mülakatı ne zaman yapıalcak dedim o konuda da bilgileri yok ama arayıp sormakta, baskı kurmakta fayda var. Oradakiler de farketmeli mülakata giren yüzlerce insanın stresli bir bekleyiş içinde olduğunu. Arayınca memurlarla muhatap olsak da onlar illa ki amirlerine, daire başkanlarına iletiyorlar durumu ki mülakatta gördük memur amir hepsi iç içe çalışıyorlar..

codeblue
Kapalı
06 Ocak 2014 13:51

Huhhhh, ne heyecan yaptım ya yeni bi duyuru görunce sayfada :) 18 Aralıktaki göçmenler gününün kutlama haberini 6 Ocak'ta paylaşıp heyecan yaptırıyorlar

06 Ocak 2014 14:00

hahahahahaha aynen valla...:))))

codeblue, 10 yıl önce

Huhhhh, ne heyecan yaptım ya yeni bi duyuru görunce sayfada :) 18 Aralıktaki göçmenler gününün kutlama haberini 6 Ocak'ta paylaşıp heyecan yaptırıyorlar

Karpinsky
Aday Memur
06 Ocak 2014 14:08

Bu bi isaret :)) insallah aciklanir bugun de bekleme stresi biter :)

protokolcü, 10 yıl önce

hahahahahaha aynen valla...:))))

plusplus
Şube Müdürü
06 Ocak 2014 14:12

:DD ++++++++++++++++++++++++++1

codeblue, 10 yıl önce

Toplam 2867 mesaj
«9596979899100101102103104105106»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi