Editörler : supporters.
«164165166167168169170171172173174175176
29 Mayıs 2014 00:22

Bence ikinizi de banlamak lazım senin de ondan aşağı kalır yanın yok. Allahtan 25000. olmuşsun da hukuk kazanamamışsın bir de hukuk kazansaydın petrocelli senin yanında solda sıfır kalırdı.

mertinhos, 10 yıl önce

herşeyin başı bu potrocelli ip den banlayın bitsin.

Tedas34
Memur
29 Mayıs 2014 00:24

pertrocelli ile vito aynı kişiler.sağlık uzman yrd sınavını şaibeyle kazanan bebelerden kendileri.

noldu dava açınca korktunuz mu iptalinden. şimdi de VDK ya mı dadandın?

29 Mayıs 2014 00:32

İki adamın da ayrı ayrı profil resmi var, profil resmi yüklemek için memurlar.net telefon numarası istiyor, adam sırf bu iş için iki ayrı telefon hattıyla iki ayrı profil alacak öyle mi? Bana pek mantıklı gelmedi açıkçası, hadi bir profil, avatarsız olsa dediğin doğru olabilir.

Tedas34, 10 yıl önce

pertrocelli ile vito aynı kişiler.sağlık uzman yrd sınavını şaibeyle kazanan bebelerden kendileri.

noldu dava açınca korktunuz mu iptalinden. şimdi de VDK ya mı dadandın?

29 Mayıs 2014 00:40

Arkadaş cevabı vermiş benim birşey yazmama gerek bırakmamış, at ortaya bir iddia gerisini koyver gitsin anasını satayım.

Tedas34
Memur
29 Mayıs 2014 00:53

peki memurlar.net ne zaman ouygulamaya geçmiş acaba?

http://www.memurlar.net/haber/460162/

Müddeiumumi Namzeti, 10 yıl önce

İki adamın da ayrı ayrı profil resmi var, profil resmi yüklemek için memurlar.net telefon numarası istiyor, adam sırf bu iş için iki ayrı telefon hattıyla iki ayrı profil alacak öyle mi? Bana pek mantıklı gelmedi açıkçası, hadi bir profil, avatarsız olsa dediğin doğru olabilir.

regal87
Genel Müdür
29 Mayıs 2014 09:15

bırakın tartışmayı artık yok 90 yok 91 ne bu çocuk musunuz ki böyle bir tartışmaya girdi iseniz öyle olmalı. meslek adına ne yapılabilir kurum adına ye yapılablir sıkıntılar. yapabileceklerimizi konuşalım. yok derece de idim filan derecede idin ama buradasın sonuçta. birde palavra sıkmaya gerek yok. eğtim faydalımı gereklimi grup başkanlıkları harcıahlar ne bileyim daha farklı şeyler konuşalım . yetki nasıl olur yeterlilik nasıl olacak filan.

mertinhos
Şef
29 Mayıs 2014 13:13

bırader sn sakamısın mulkıyenınmı puanı daha yuksek yıldız teknıgınmı tipe bak ya snn bu bilgiyle yasaman bile mucize.

Vito Scaletta, 10 yıl önce

Ben YTÜ iktisat mezunuyum buraya da öss'de 16000. olarak girdim, senin gibi 25000. olmadım , ne yaram olacak İstanbul'da okudum. 2007 giriş artı 1 yıl hazırlık 2012 çıkış , 12 ay askerlik yaptım 6. pro'da mülakattan elendim 7. de girdim. Ben de senin gibi ''bir halt'' olmadığı halde kendini ''bir halt'' zannedenlerle aynı mesleği yapacağım için rahatsızım, keşke bu süperegonu mülakat komisyonu anlasaymış da almasaymış seni.

mertinhos
Şef
29 Mayıs 2014 13:16

bunlar bu sitede bile paralel yapı kurmuslar nicklere bak medddiulü nazmetmıdır nedır daha türkce konusamaz arapca merakıyla nıckler yazar.

mertinhos
Şef
03 Haziran 2014 13:19

ülkeyi sen mi kurtaracaksın birader ?

regal87, 10 yıl önce

bırakın tartışmayı artık yok 90 yok 91 ne bu çocuk musunuz ki böyle bir tartışmaya girdi iseniz öyle olmalı. meslek adına ne yapılabilir kurum adına ye yapılablir sıkıntılar. yapabileceklerimizi konuşalım. yok derece de idim filan derecede idin ama buradasın sonuçta. birde palavra sıkmaya gerek yok. eğtim faydalımı gereklimi grup başkanlıkları harcıahlar ne bileyim daha farklı şeyler konuşalım . yetki nasıl olur yeterlilik nasıl olacak filan.

kabardey34
Genel Müdür
19 Haziran 2014 20:14

Eğitimdeki arkadaşlardan buraya bakan yada bakma fırsatı bulan var mı bilmiyorum ama birşey sormak istiyordum. Eryaman yada ayaş yolu tarafında ev tutanlar olmuştur muhtemelen. O taraftan vdk ya ulaşım konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz?Süre olarak ortalama ne kadar sürüyor? Eğitimde olan ancak o tarafta oturmayan arkadaşım o taraftan vdk ya ulşaım konusunda sıkıntı yaşandığını, bazı yardımcıların birleşip servis tuttuğunu falan söyledi. Özellikle otobüslerin aşırı kalabalık olduğunu söyledi. 5. promosyondan o tarafta oturup bilgi verebilecek olan varsa çok makbule geçer.Teşekkürler...

gazimert
Aday Memur
20 Haziran 2014 14:09

ben yaklasık 20 yıldır ankarada yasıyorum etimesgut taraflarından ev tutarsan daha mantıklı hem ulasım eryamana gore daha kolay hemde kiralar daha ucuz ama su bı gercek eryaman tarafı daha medenı bir yerdir

kabardey34, 10 yıl önce

Eğitimdeki arkadaşlardan buraya bakan yada bakma fırsatı bulan var mı bilmiyorum ama birşey sormak istiyordum. Eryaman yada ayaş yolu tarafında ev tutanlar olmuştur muhtemelen. O taraftan vdk ya ulaşım konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz?Süre olarak ortalama ne kadar sürüyor? Eğitimde olan ancak o tarafta oturmayan arkadaşım o taraftan vdk ya ulşaım konusunda sıkıntı yaşandığını, bazı yardımcıların birleşip servis tuttuğunu falan söyledi. Özellikle otobüslerin aşırı kalabalık olduğunu söyledi. 5. promosyondan o tarafta oturup bilgi verebilecek olan varsa çok makbule geçer.Teşekkürler...

toldo55
Aday Memur
20 Haziran 2014 18:50

eğitimin nasıl gittiği,sınavların zorluğu hakkında bilgi verebilir misiniz acaba ?

mertinhos
Şef
20 Haziran 2014 18:51

kazık

toldo55, 10 yıl önce

eğitimin nasıl gittiği,sınavların zorluğu hakkında bilgi verebilir misiniz acaba ?

kabardey34
Genel Müdür
20 Haziran 2014 22:03

Cevap için teşekkür ederim. Ben de buna benzer şeyler duydum bakalım hayırlısı artık.

gazimert, 10 yıl önce

ben yaklasık 20 yıldır ankarada yasıyorum etimesgut taraflarından ev tutarsan daha mantıklı hem ulasım eryamana gore daha kolay hemde kiralar daha ucuz ama su bı gercek eryaman tarafı daha medenı bir yerdir

fernando verdasco
Aday Memur
21 Haziran 2014 10:59

Vuk ve Kdv zordu ama Gelir Vergisi ve Kurumlar kolaydı. İyi çalışmayanlar için zor gelebilir sınavlar. ''Devlete iyi bir maaşla kapağı attım artık rahat olurum'' düşüncesi olanlar iyi düşünsünler gelmeden önce ve başka kurumları düşünsünler. Öyle bir yer değil.

toldo55, 10 yıl önce

technicalx
Aday Memur
21 Haziran 2014 15:11

Arkadaşlar ek gösterge derece yükseltilmesi denen olaydan müfettiş yardımcısı maaşları da etkilenecek mi ? Bilgisi olan.

harrod domar
Şube Müdürü
21 Haziran 2014 23:08

vdk müfettişleri sınavlar nasıl arkadaşlar

b_man
Aday Memur
08 Temmuz 2014 14:00

arkadaşlar nakil olarak gidecekler için nasıl bir prosedür işliyor şimdiden teşekkürler..

adamsimitbe
Aday Memur
18 Eylül 2014 01:19

arkadaslar evini devretmek isteyen varsa ozelden mesajlasalım

mühf
Şef
18 Eylül 2014 13:35

arkadaşlar yazmış.

yazayım ben de. metroya yürüme mesafesindeki evlerini boşaltacak üstadlar iletişime geçerse sevinirim.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007569045535

Toplam 3520 mesaj
«164165166167168169170171172173174175176

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi