Editörler : supporters.
12345678910111213»

enderyum
Memur
01 Temmuz 2015 10:35

ben de mülakata girdim maaş olayını çok merak ediyorum

hatsanatı69
Aday Memur
01 Temmuz 2015 17:08

Siz hangi branştan girdiniz sınava ?

enderyum, 9 yıl önce

ryhnaaGazi
Aday Memur
04 Temmuz 2015 18:32

teşekkür ederim sınavım iyi geçmedi :) el sanatları çok kapsamlı tam olarak kendi bölümüme başvurmamıştım çünkü sisteme başvurabileceğim alanlar çıkmadı ama çağırdılar ve yapabilirim diye gittim ama olmadı :)

.... ismek merkeze gidip görüşmeyi düşünüyorum kendi alanımda başvuru yapamadığım için merkezde hangi birimle görüşmem gerekiyor acaba ?

ingilizceci16, 9 yıl önce

Öncelikle başarılar dilerim. Torpil olayı konusunda rahat olunuz. Bu ülke de bu tür işler torpilsiz olmadığı için çoğu kişinin kaygısı bu oluyor. Rahat olunuz bu alımlarda torpil yok.Parti ayrımı da yapılmıyor. Çok farklı partilerden öğretmen arkadaşlarım var.

Bende ilk başvurumda ynı kaygıyı taşıyordum ama hiç bir torpilim olmamasına rağmen alım gerçekleşti. Umarım sınavınız iyi geçmiştir.

enderyum
Memur
06 Temmuz 2015 16:12

adli kalem işleri

hatsanatı69, 9 yıl önce

Siz hangi branştan girdiniz sınava ?

cemeaşçı
Aday Memur
25 Temmuz 2015 18:41

Sarı ışık yanıp başarısız yazıyosa mulakkatn sonra nedemek acaba

enderyum
Memur
27 Temmuz 2015 17:11

bildiğim kadarıyla çağırılmayacaksınız demek..

cemeaşçı, 9 yıl önce

cemeaşçı
Aday Memur
28 Temmuz 2015 19:55

fakat bu durumlarda değişiyo sarı ısık olumlu diolar kimi olumsuz olsada mağfılır yazıo anlamadm

24 Ağustos 2015 00:20

Sorularınıza geç cevap verdiğim için kusura bakmayın arkadaşlar.Şimdi sorularınızı cevaplayalım.

24 Ağustos 2015 00:24

Hocam, her branş için sınavlar farklı tarihte oluyor. İsmek 'i 0212 531 01 41 nolu numaradan arayıp kurslar departmanını bağlatın.Oradan hangi alan için başvurmuş iseniz o alana bakan kişi ile görüşmek istediğinizi söyleyin ve sınavın yapılıp yapılmadığını, yapıldı ise tekrar yapılıp yapılmayacağını sorun.Bazen 1 den fazla sınav yapılıyor.

hatsanatı69, 9 yıl önce

Merhaba arkadaşlar

Bende Türk Dili ve edebiyatı mezunuyum.Bu dönem İsmek'te Diksiyon kursuna gittim.Hocamın ısrarıyla ben de alımlara başvuru yaptım.Hatta hocam kendisi yaptı :)

Daha beklemedeyim.Sınavlar heralde daha başlamadı. Ya da başladıysa beni aramadılar.Başvurum yeni durumunda gözüküyor.Hocam biriyle görüştü daha sınavlar başlamadı demişler.Bakalım bekliyoruz.Hepimiz için hayırlısı olsun.Sizler gibi girebiliriz biz de inşallah.

24 Ağustos 2015 00:25

Maaş lisans mezunları için 2200 , diğer hocalar için 2100 tl dir. Bu tabiki fulltime hocalar için.

enderyum, 9 yıl önce

24 Ağustos 2015 00:27

Merkeze gittiğinizde alan başvuru bilgisi için görüşmeniz gereken bölüm '' kurslar departmanı''dır. Hangi alana başvurabileceğiniz konusunda size sadece o bölüm yardımcı olur.Zira bu işlere bakan o bölümdür.

ryhnaaGazi, 9 yıl önce

teşekkür ederim sınavım iyi geçmedi :) el sanatları çok kapsamlı tam olarak kendi bölümüme başvurmamıştım çünkü sisteme başvurabileceğim alanlar çıkmadı ama çağırdılar ve yapabilirim diye gittim ama olmadı :)

.... ismek merkeze gidip görüşmeyi düşünüyorum kendi alanımda başvuru yapamadığım için merkezde hangi birimle görüşmem gerekiyor acaba ?

24 Ağustos 2015 00:31

ışığın yanında başarısız mı yazıyor? yoksa renkten bu anlamı siz mi çıkardınız. Gerçi her iki durumda da farketmez.Işık sistemi tam çalışmıyor. Sarı sonradan değişebiliyor. Yani renk pek birşey ifade etmiyor. Çok kişi renk nedeniyle ümidini kesmişken gelen bir telefon ile işe başladılar. Bu nedenle 0212 531 01 41 nolu telefondan kurslar departmanını bağlatın. Bağladıklarında hangi alan için başvurmuşsanız o alana bakan kişiyle görüşmek istediğinizi iletin ve kendisine sınav başarı durmunuzu sorun.

cemeaşçı, 9 yıl önce

asl58
Kapalı
27 Ağustos 2015 00:45

s.a. hocam öncelkle bilgilendirmeleriniz için teşekkürler çok yardımcı oldu saolun:) şimdi benim derdim şöyle ; salı günü sınava girdim branş biraz zorlasada çok güzel bi sınav geçirdim amma velakin bahsettiğiniz ışıklardan hiç birine rastlamadım. sebebi ne olablir. bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim ii gecelr..

10 Eylül 2015 09:12

aslı hocam , kontrolü telefondan mı yaptınız bilgisayarda mı? bilgisayardan ise monitörü biraz arkaya eğin tekrar bakın.Telefondan ise dik konumda bakın ve sonra renk görene kadar aarkaya doğru eğin. Evet ilginç bir yöntem ama renkleri sadece bu şekilde görülüyor. Branşınız nedir?

asl58, 9 yıl önce

s.a. hocam öncelkle bilgilendirmeleriniz için teşekkürler çok yardımcı oldu saolun:) şimdi benim derdim şöyle ; salı günü sınava girdim branş biraz zorlasada çok güzel bi sınav geçirdim amma velakin bahsettiğiniz ışıklardan hiç birine rastlamadım. sebebi ne olablir. bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim ii gecelr..

10 Eylül 2015 09:14

o da olmaz sa özelden mesaj atın yardımcı olmaya çalışayım.

asl58, 9 yıl önce

10 Eylül 2015 11:01

Arkadaşlar '' bana henüz haber gelmedi '' diyenler için şunu belirtmek isterim.Alımlar eylül ayında gerçekleşir. Hatta bazı alımlar ekim ayınma sarkar. Bu nedenle bir müddet daha beklemeniz gerekmektedir.Biliyorum alınıp alınmayacağınız net değilken bukadar beklemek zor geliyor. Ama işleyiş bu şekilde.

iskenderci
Aday Memur
11 Eylül 2015 18:16

"Pozisyon:Web TasarımıBaşvuru Tarihi:06.07.2015Eğitim Durumu:Lisans / Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Başvurunun Durumu:Başarılı İşe alım süreci BAŞARILI olmuştur. İhtiyaç doğrultusunda görev teklifi yapılır.

"

Sistemde bu şekilde bir bilgi var hocam. Ne kadar beklemeliyim bilmiyorum. Başka iş bulup girsem mi yoksa beklesem mi muallaktayım ..

13 Eylül 2015 00:16

Sayın iskenderci beklemeniz uygun olur. Bu ay içinde büyük ihtimal aranırsınız. Daha iyi bir iş bulurum diyorsanız karar sizin

13 Eylül 2015 00:18

Arkadaşlar ingilizce alanında başvuranlar yada başvurmak isteyenler bana özel mesaj yolu ile ulaşsınlar

iskenderci
Aday Memur
13 Eylül 2015 11:24

Sanırım göreve başlamadan önce sözleşme yapılıyor peki bu sözleşme ne kadar bir süre için ?

Birde önce part-time çalışıp sonra full-time geçme imkanımız var mi?

Aynı zamanda kpss çalışmayı düşünüyorum da.

Toplam 351 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi