Editörler : supporters.
«325132523253325432553256325732583259326032613262»
23 Ağustos 2019 22:40

Yorumsuz

Muhsinler ÖLMEZ4, 5 yıl önce

Kadirden nefret ettiğimi herkes bilir. Neden benim kendisinden af diledigimi söylüyorsun bunu nerden cikariyorsun.

Ozurdilemesi gereken varsa o.

Çeşit çeşit kılığa girip karsimiza çıkıyor.

Adam 2012 yılından açtığı kadın niki ile gelmiş beni tavlamaya çalışıyor. Neymiş benden hoslanmis. Ben uyurken beni öpmek istiyormus. Uyanikken kizarmisim.

Resim gondermek için eposta istiyor . İnanmıyorum diye resim gönderecek. Resim gönderiyor. Birde diyorki seni etkilemek için müstehcen resimlerimi gonderdim diyor.

Gönderen kismina detaya tıklıyorum bi bakıyorum kadir sevinç adina.

Sen kalkmissin böyle biri ne benim adıma Muhsin senden Af diliyor diyorsun. Onun yüzünden kaç hesabım yasaklandı.

Ve ben af diliyormusum babababa baaa

23 Ağustos 2019 22:44

Daha dün çok saygı değer Hülya hanim defolu kelimesinin

Lugatinde olmadığını söylemişti.

İnsan unuttum der hatırlamıyorum der

Ama inkar a kalkismak yada benim lugatimde böyle bir kelime yok diyip kabul etmemek

Karşındaki kişiyi dolaylı olarak yalancı yerine koymaktir

HulyaaaDeniz, 5 yıl önce

içimdki ses sus hülya diyor

yine burnunu sokuyorsun herşeye diyor

ama duramıyorumki huy işte

Muhsin ; hayat sana ampul kafa diyor rahatsızdan özelden msj atar rica ederdin

Alpbörü snaa öyle seslendiğinde peki yine aynı oradan rahatsızlık duyuyormusun

konuya vakıf değilim

benim derdim şu

ikinizide gözlemlediğimde

hayat ılımlı bir şekilde uzlaşı içindeyken veyahut eleştirirken hakaretvari kelimeler seçmezken

ve hatta hatta işi espiriye dökmeye çalışırken ;

sen kalkıp zeytinyağı misallemesi yaparsan nahoş olur

şahsımca

zeytinyağı benzetmesi karakterin defolu olmasıdır ağırdır

ve üstelik kalkıp espiriydi dedin bi kaç sayfa evvelinde

1. böyle espiri olma

2. hadi oldu diyelim üst üste tekrarlanmaz

3. sanane diyorsan eğer

bende derimki özel değilde tüzele açtığın için tartışmanı dahil olma hakkı vermiş olursun bana

bu kadar.

23 Ağustos 2019 22:59

Şimdi de savunun kusur bulun suclayacak birsey bulup suclayinki

Yaptıklarınızı ört bas etmiş olursunuz.

İnkar edin ne bileyim yapın işte her zamanki yaptıklarınızı

Nasıl olsa kayirmacilik Vicdanın önünde yer alıyor.

Sağolsun baskasina gelince benim sayfamda kimse kimseyi kovamaz diyen yaren hanim

Arkadaşını gucendirmemek için arkadasina da kör oluyor.

Dün yaren maden biz ceteyiz adaletsiz iz

Burda ne işin var diyip dolayli olarak kapı gösterirken

Kısaca kovarken

Yaren hanim kör oluyor sağır oluyor.

Ben sizin dostluğunuz riyakarlik tan başka birşey değil diyincede

Hakikatin adı hakaret oluyor.

Şimdi biriniz çalın biriniz oynayın birbirinize sahte yuzlerle

Güzel sözler söyleyin.

Uzun süredir girmiyordum yaren için girdim ama

Meğer onunda sizden farkı kalmamış kendinize benzetmissiniz.

Sizleri varsa vicdanliginiz kalmışsa insanliginiz

Bu sayfada baş başa birakiyorum .

Merak etmeyin

Sayfa sahibi kovdugü için artık gelmem.

Şimdi bu sozume de kovmadim der

Kabul etmezya neyse

Leylimyaren
Genel Müdür
24 Ağustos 2019 09:49

Günaydın hayırlı sabahlar güzel bir gün diliyorum. :)

Muhsin o kadar suclama yapıyorsun ki hani sabır tası olsa catlar ama ben dayanıklıyım sana hayatın yanlışlarını da yazdım dedim hayat benim arkadaşım olabilir ama bizim muhabbetleriz eleştiriye de açık biz sadece burda görüşmüyoruz farklı yerlerden de görüşüyoruz yanlış birşey olduğunda o beni ben onu eleştiririm bunu sana ispatlamak zorunda da degildim hala yaren şöyle yaren böyle.. Gelmem yazıyorsun başlığa bende sen bilirsin diyorum. Bunu kim derse aynı cevabı alır Hülya bana gelmiyorum dese iyada hayat yada Caner yada alp kim olursa olsun ne olursun gel diye yalvaracak mıyım? He elbette lütfen gel derim ama senin gibi tartışma esnasında beni gelmemekte tehdit ederek terbiye etmeye psikolojik olarak baskı gösterene ister gel ister gelme paşa gönlün nasıl isterse derim yani.. Şimdi buradan sana sen bilirsin dedim diye nasıl seni kovduğumu ki bu kelimeyi hiç sevmiyorum bunu nasıl düşünürsün? Ne çıkarım var arkadaşım sizlerden geliriz şurada iki muhabbet eder hoş bir seda bırakır döner gideriz benim işim yorgun ki öyle çok sık gelebilen bir insan degildim başlığa yazmışsınız bana maddi yada manevi kazancımı oluyor.. Sagolun sevip sayıyor geliyorsunuz bende mutlu oluyorum sevincimizi üzüntümüz stresimizi bırakıyoruz bazen mutlu bazen kırgın oluyoruz gün içerisinde stresli hayatdan gelip burada bir tebessüm ediyoruz bazen ilaç gibi oluyor bu başlık olmaz aynı şeyler diğer başlıkta olur önemli olan kalp kırmamak o kadar sucladın şimdi beni bahsettiğin kadar kötü bir insansan güvenin yoksa slm bile vermezsin gecer gidersin hayatımız böyle ama ben senin slm bile verilmeyecek kadar kötü bir insan olduğunu düşünmüyorum o yüzden artık bir dur.. Olan oldu biten bitti gitmek mi istersin kalmak mı saygı duyarım yeter ki artık suclama ben elimden geldiğince tarafsız olarak yorumladım tartışmanızı sana göre taraflı olmuş oda benim beceriksizliğim demek ki ne yapalım simdi düşman mı olalım birbirimize bunu mu istiyorsun?

blackstorm
Müsteşar Yardımcısı
24 Ağustos 2019 09:58

slm herkese günaydın ..güzel bir gün olsun herkes için

=hayat
Başbakan Müsteşarı
24 Ağustos 2019 10:14

gününüz aydın neşeniz bol olsun cumartesi çalışanlar olarak bizlerede kolay gelsin :)

Ahmedim Ahmedim
Yasaklı
24 Ağustos 2019 10:28

Bide Caner gonuşsa nogdayı gocez deye düşünüyom :)

=hayat
Başbakan Müsteşarı
24 Ağustos 2019 10:51

o konuşmuş işte sen konuş bari emmi :)

Ahmedim Ahmedim, 5 yıl önce

Bide Caner gonuşsa nogdayı gocez deye düşünüyom :)

Ahmedim Ahmedim
Yasaklı
24 Ağustos 2019 10:55

Ben dicemi dedim bida diyem madem tencere yuvarlanmış içindegi yimeg dögülmüş gapag da hani bene hani bene demiş

=hayat
Başbakan Müsteşarı
24 Ağustos 2019 11:29

ne yemeği varmış içinde

Ben dicemi dedim bida diyem madem tencere yuvarlanmış içindegi yimeg dögülmüş gapag da hani bene hani bene demiş

AlpBörü
Kapalı
24 Ağustos 2019 11:33

Şimdi de Ahmet mi başladı saydırma ya://

=hayat
Başbakan Müsteşarı
24 Ağustos 2019 11:37

valla ben bişe bilmiyom bişe de anlamadım beni garıştırmen

AlpBörü, 5 yıl önce

Şimdi de Ahmet mi başladı saydırma ya://

24 Ağustos 2019 12:20

Bu kadar laf edeceğine ben seni kovdummu diye sorsaydin

Sen bilirsin dediğin için olmadığını ogrenirdin. Ne yapayım

Hülya gibi kalkıp geçmişten paylasimmi yapayım sana da.

Veyahut sen bilirsin dediğin için beni kovdugunu nerde yazdım.

Sen daha benim dediğimi anlamamissin. Ve suan nasıl Hülya zeytin lafını carpittiysa hala suçlama mekanizmasiyla okuyup degerlendirdigin için, yanlismi anladım diye sormak yerine suçlama ya gecmissin. .sorun değil alıştım çünkü kavgaya sebep olan yada satasanlar beni çileden cikaranlar bu başlıkta benim kadar saldırıya uğramamış benim kadar çileden cikarilmamis benim kadar üstüne gidilmemiştir .

Yazmaz olsaydım da yanlı taraflı yargısız infazli yüzünüzü gormeseydim.

Merak etmeyin daha bu başlığa gelmem için bir neden kalmadı ama kova konusunda Sayet Alp anlamak istediyse dün yazdığım mesajda anlamistir. Eğer anlamak istediyse.

Size kalkıp kendi yazdiklarinizla belgelesemde sizsizler o belgeyi gölgede bırakmak için yukardada dün dediğim gibi beni suclayacak birsey bulur o belgeyi görmezden gelirsiniz. Gelmem demem tehdit değildir bunuda anlamani beklemiyorum dün gece dediğimi yapmaya devam edin. Potansiyel sucludan kurtuluyorsunuz işte kalın saglicakla

Leylimyaren, 5 yıl önce

Günaydın hayırlı sabahlar güzel bir gün diliyorum. :)

Muhsin o kadar suclama yapıyorsun ki hani sabır tası olsa catlar ama ben dayanıklıyım sana hayatın yanlışlarını da yazdım dedim hayat benim arkadaşım olabilir ama bizim muhabbetleriz eleştiriye de açık biz sadece burda görüşmüyoruz farklı yerlerden de görüşüyoruz yanlış birşey olduğunda o beni ben onu eleştiririm bunu sana ispatlamak zorunda da degildim hala yaren şöyle yaren böyle.. Gelmem yazıyorsun başlığa bende sen bilirsin diyorum. Bunu kim derse aynı cevabı alır Hülya bana gelmiyorum dese iyada hayat yada Caner yada alp kim olursa olsun ne olursun gel diye yalvaracak mıyım? He elbette lütfen gel derim ama senin gibi tartışma esnasında beni gelmemekte tehdit ederek terbiye etmeye psikolojik olarak baskı gösterene ister gel ister gelme paşa gönlün nasıl isterse derim yani.. Şimdi buradan sana sen bilirsin dedim diye nasıl seni kovduğumu ki bu kelimeyi hiç sevmiyorum bunu nasıl düşünürsün? Ne çıkarım var arkadaşım sizlerden geliriz şurada iki muhabbet eder hoş bir seda bırakır döner gideriz benim işim yorgun ki öyle çok sık gelebilen bir insan degildim başlığa yazmışsınız bana maddi yada manevi kazancımı oluyor.. Sagolun sevip sayıyor geliyorsunuz bende mutlu oluyorum sevincimizi üzüntümüz stresimizi bırakıyoruz bazen mutlu bazen kırgın oluyoruz gün içerisinde stresli hayatdan gelip burada bir tebessüm ediyoruz bazen ilaç gibi oluyor bu başlık olmaz aynı şeyler diğer başlıkta olur önemli olan kalp kırmamak o kadar sucladın şimdi beni bahsettiğin kadar kötü bir insansan güvenin yoksa slm bile vermezsin gecer gidersin hayatımız böyle ama ben senin slm bile verilmeyecek kadar kötü bir insan olduğunu düşünmüyorum o yüzden artık bir dur.. Olan oldu biten bitti gitmek mi istersin kalmak mı saygı duyarım yeter ki artık suclama ben elimden geldiğince tarafsız olarak yorumladım tartışmanızı sana göre taraflı olmuş oda benim beceriksizliğim demek ki ne yapalım simdi düşman mı olalım birbirimize bunu mu istiyorsun?

Leylimyaren
Genel Müdür
24 Ağustos 2019 13:06

:::Yazmaz olsaydım da yanlı taraflı yargısız infazli yüzünüzü gormeseydim.

Merak etmeyin daha bu başlığa gelmem için bir neden kalmadı ama kova konusunda Sayet Alp anlamak istediyse dün yazdığım mesajda anlamistir. Eğer anlamak istediyse.::;

Tmm sana göre bunu yaptım ben kötüyüm ve sen gelip yazmak istemiyorsun.. Tesekkür ederim. ALLAH herkesin gönlüne göre versin.. Güle güle...

=hayat
Başbakan Müsteşarı
24 Ağustos 2019 16:58

https://www.youtube.com/watch?v=NZ-Rw2vDJhs

cumartesi çalışınca müzikle ruhumuzu doyuruyoruz

Ahmedim Ahmedim
Yasaklı
24 Ağustos 2019 18:13

Ağam govirmisen

=hayat
Başbakan Müsteşarı
24 Ağustos 2019 18:33

bu şive ne gari ne oldu senin ege şivesine

Ağam govirmisen

Leylimyaren
Genel Müdür
25 Ağustos 2019 07:29

Hafta içi sabah işe gideceğim için uyanmakta zorluk çeken ben, Pazar sabahın köründe uyandım yine kendime ne cezası versem diye düşünüyorum yet uyu işte demi yok bu ;(

Ahmedim ya hiç sevmiyorum şu kovmak lafını ben kim kovmak kim ya

blackstorm
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2019 09:35

günaydın uykucu :)

=hayat
Başbakan Müsteşarı
25 Ağustos 2019 10:50

gününüz aydın neşeniz bol olsun günaydın :)

ben hem erken uyandım hemde şuan iş yerinde çalışıyorum :(

Toplam 74292 mesaj
«325132523253325432553256325732583259326032613262»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi