Editörler : gubaz
«101210131014101510161017101810191020102110221023»
03 Mayıs 2020 01:16

hambalaley
Aday Memur

Size grup mülakatından sonra manager mülakat daveti geldi mi? Eğer geldiyse hangi il için başvurmuştunuz Ankara mı İstanbul mu? Bende online grup mülakatına girdim bu hafta ancak geri dönüş almadım.

abcxxbc, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet aradılar ve bir gün belirlendi. yine zoom üzerinden olacağı söylendi. İtanbul için başvurmuştum ama departman farklılıklarından süreç değişebiliyor.

Arkadaşlar manager mülakatına girmiş olan biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

03 Mayıs 2020 06:19

hambalaley
Aday Memur

Evet aradılar ve bir gün belirlendi. yine zoom üzerinden olacağı söylendi. İtanbul için başvurmuştum ama departman farklılıklarından süreç değişebiliyor.

Arkadaşlar manager mülakatına girmiş olan biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

hambalaley, 2 ay önce - Alıntıya git

deloitte için sormuştum. belirtmeyi unutmuşum.

03 Mayıs 2020 13:25

Hergele34
Aday Memur

Arkadaşlar Deloitte grup mülakatı içeriği hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verir misiniz? Tam olarak ne soruldu hatırladığınız kadarıyla? Bu arada case Türkçe miydi?

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

03 Mayıs 2020 16:03

pulinalova
Aday Memur

Arkadaşlar bana Deloitte den envanter ve İngilizce testi oldu yardımcı olabilecek var mı süreç için

04 Mayıs 2020 12:36

elleacnelle
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, Deloitte?ta grup mülakatlarından önce bölüm tanıtımları oluyormuş, bugün onun için arandım, bölüm tanıtımlarında İngilizce çeviriden başka bir şey yaptırılıyor mu adaylara? Yarın Zoom?da bölüm tanıtımları yapılacakmış. Bize çeviri dışında bir soru gelecek mi acaba? Yani herhangi bir şeye çalışmamız gerekiyor mu? Bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim.

04 Mayıs 2020 13:39

Derya919191
Aday Memur

İngilizce çeviri de bu aşamada değil, bunda sadece tanıtım, kameran mikrofonun kapalı

04 Mayıs 2020 16:10

hande555
Aday Memur

PWC online mülakatına katılan var mı?

04 Mayıs 2020 16:11

yatome
selamlar, manager mülakatı ne şekilde geçiyor? zorlayıcı oluyor mu
04 Mayıs 2020 16:26

Alex1871
Aday Memur

PwC online mülakatlara başladı mı?

04 Mayıs 2020 18:15

Curious1
Aday Memur
Arkadaşlar Deloitte un zoom bölüm tanıtımı aramasından kaç saat sonra link içeren mail geldi?
04 Mayıs 2020 18:58

yenimezun066
Aday Memur

Pwc'den henüz bir haber gelmedi bana. Hala interview şeklinde gözüküyor status.

Onun dışında Deloitte tanıtım toplantısına girdim büyük ihtimal yakın zamanda bir grup mülakatı daveti yollayacaklar. Grup mülakatı hakkında bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim :)

Son olarak da 10 gün önce EY ile manager mülakatına girdim. Olumlu geçtiğini düşünüyorum ama henüz herhangi bir dönüş alamadım. Dönüşler ne kadar sürede oluyor bilgisi olan var mı ?

Herkese kolay gelsin.

04 Mayıs 2020 19:44

Gagavuz58
Aday Memur

Deloitte tanıtım toplantısında ne yapılıyor arkadaşlar bizim yapmamız gereken bir şey var mı katılıp dinlemekten başka manager mülakatına neye göre çagrılacagız

04 Mayıs 2020 20:16

Curious1
Aday Memur

Deloitte tanıtım toplantısında ne yapılıyor arkadaşlar bizim yapmamız gereken bir şey var mı katılıp dinlemekten başka manager mülakatına neye göre çagrılacagız

Gagavuz58, 2 ay önce - Alıntıya git
Bugün mü arandınız ve hangi şehir için?
04 Mayıs 2020 20:17

Bakıpcıkıcam
Aday Memur

Yakın zamanda big foura başvurdum. PwC anlamadığım şekilde başvurumun ertesi günü no

selected dedi. Halbuki dilim iyidir ve stajlarım da vardı. KPMG dönüş yapmadı.

Diğer iki firmada süreç hızlı ilerledi. Deloitte grup mülakatına katılacağım.

E&Y video mülakatı başarılı olmuş, manager mülakatı atandı.

PwC kadroları doldurmuş olabilir mi?

04 Mayıs 2020 20:22

Alex1871
Aday Memur

Yakın zamanda big foura başvurdum. PwC anlamadığım şekilde başvurumun ertesi günü no

selected dedi. Halbuki dilim iyidir ve stajlarım da vardı. KPMG dönüş yapmadı.

Diğer iki firmada süreç hızlı ilerledi. Deloitte grup mülakatına katılacağım.

E&Y video mülakatı başarılı olmuş, manager mülakatı atandı.

PwC kadroları doldurmuş olabilir mi?

Bakıpcıkıcam, 2 ay önce - Alıntıya git

PwC de dolduğunu düşünmüyorum çünkü sürece Martın başında başladılar 2 hafta görüşmeler yapıldı sonra karantina muhabbetine durdu. 2 hafta önce İK çalışanı 2 hafta sonra başlıyacağız şuan çalışmalarımızı yapıyoruz dedi. O yüzden belki süreci başlatmışlardır diye sorayım dedim.

04 Mayıs 2020 20:24

Gagavuz58
Aday Memur

Deloitteden bugün arandım Ankara için ama hala link gelmedi

04 Mayıs 2020 20:35

Bakıpcıkıcam
Aday Memur

PwC de dolduğunu düşünmüyorum çünkü sürece Martın başında başladılar 2 hafta görüşmeler yapıldı sonra karantina muhabbetine durdu. 2 hafta önce İK çalışanı 2 hafta sonra başlıyacağız şuan çalışmalarımızı yapıyoruz dedi. O yüzden belki süreci başlatmışlardır diye sorayım dedim.

Alex1871, 2 ay önce - Alıntıya git

İnsan Kaynaklarının keyfine göre kaderimiz belirleniyor. Bu işin bir standartı yok mudur?

Kurumsal kaliteyi ağızlarından düşürmezler fakat keyiflerine göre adam elerler. CV eleyen

elemanın üniversite hayatında neleri daha farklı yaptığını çok merak ediyorum...

04 Mayıs 2020 21:19

Curious1
Aday Memur

Deloitteden bugün arandım Ankara için ama hala link gelmedi

Gagavuz58, 2 ay önce - Alıntıya git
Bana da gelmedi, uykudan uyanıp telefonla konuştum tanıtımın ne zaman olacağını hatırlamıyorum :)
05 Mayıs 2020 01:54

NormalDagilim
Aday Memur

Arkadaşlar Deloitte bana yeni ingilizce ve genel yetenek sınavını gönderdi. Sınavdan sonra ne kadar sürede geri dönüş aldınız acaba ?

tuzlucekirdek, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhabalar

Ingilizce ve genel yetenek sinavi sonrasinda geri donus aldiniz mi acaba? Bir de basvurdugunuz program new graduate hire mı?bana da gecen hafta sinavlar geldi ama geri donus olmadi henuz

05 Mayıs 2020 02:16

tuzlucekirdek
Aday Memur

Merhabalar

Ingilizce ve genel yetenek sinavi sonrasinda geri donus aldiniz mi acaba? Bir de basvurdugunuz program new graduate hire mı?bana da gecen hafta sinavlar geldi ama geri donus olmadi henuz

NormalDagilim, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhaba

evet yeni mezun başvurusu yaptım. Sınavların da iyi geçtiğini düşünüyorum fakat hala geri dönüş almadım. Eğer alırsam mesaj atarım size de, siz de aynı şekilde mesaj atarsanız sevinirim.

Toplam 20732 mesaj
«101210131014101510161017101810191020102110221023»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;