Editörler : gubaz
«101910201021102210231024102510261027102810291030»
27 Mayıs 2020 18:49

ozimob
Aday Memur

Merhaba Deloitte Manager mülakatı zor muydu acaba nasıl geçiyor? Neler sordular bilgi verirseniz çok sevinirim..

nnbbnn, 2 ay önce - Alıntıya git

fenerlicocuk pwc regionlara başlamadık haber veririz demişti, ama 20 gün önce konustum en son, KPMG izmir de ortada yok

mezunn94 tam 1 hafta öncesi ikisinde de

grup çalışmasında nasılsın tarzında, çok kurnaz sorular soruyorlar, niyetleri köşeye sıkıştırmak değil ama "tereddüt anını" yakalamaya çalışıyorlar bence. belirli durumlar altında nasıl davranırsın sence gibi sorular sormuştu. İngilizce 10 dk bi bölüm oldu (deloitte) mülakat öyle devam etti ama managera göre değişiyor. Şunu şunu şunu sordu diyebileceğim çok keskin sorular yoktu sohbet havasıydı. Manager önemli kısacası, kimle görüştüğünüz yani. Zaten en çetin mülakat partner orada bu "neden ey, neden bu iş" sorularıyla karşılaşılır diye düşünüyorum.

27 Mayıs 2020 19:42

floran

Arkadaşlar 13 mayıs günü deloitte tanıtım toplantısına giren var mı? Geri dönüş aldınız mı grup için

27 Mayıs 2020 21:04

nazar1234

fenerlicocuk pwc regionlara başlamadık haber veririz demişti, ama 20 gün önce konustum en son, KPMG izmir de ortada yok

grup çalışmasında nasılsın tarzında, çok kurnaz sorular soruyorlar, niyetleri köşeye sıkıştırmak değil ama "tereddüt anını" yakalamaya çalışıyorlar bence. belirli durumlar altında nasıl davranırsın sence gibi sorular sormuştu. İngilizce 10 dk bi bölüm oldu (deloitte) mülakat öyle devam etti ama managera göre değişiyor. Şunu şunu şunu sordu diyebileceğim çok keskin sorular yoktu sohbet havasıydı. Manager önemli kısacası, kimle görüştüğünüz yani. Zaten en çetin mülakat partner orada bu "neden ey, neden bu iş" sorularıyla karşılaşılır diye düşünüyorum.

ozimob, 2 ay önce - Alıntıya git

acaba 10 dk ing kısmında ne sordular biraz daha detay verebilirmisiniz mülakat hakkında teşekkürler

27 Mayıs 2020 21:52

Rcppay
Aday Memur

Merhaba,yapılan ingilice sınavı zor mu?

27 Mayıs 2020 22:45

lumpw
Aday Memur

Zor değil. Normal bir ingilizce testi gibi düşünebilirsin.

28 Mayıs 2020 00:33

ozimob
Aday Memur

ozimob, 2 ay önce - Alıntıya git

grup yazmışım, manager olacaktı. Yanlış yazmışım

28 Mayıs 2020 14:27

manicaa
Aday Memur
Deloitte manager geri donusu icin bekliyorum aramiyorlar, onlari ariyorum surec devam ediyor soyleyemiyoruz diyorlar, 22-23 gun oldu en salak adamlar bile araniyor daha donus alamiyorum cildiricam kafayi yicem artik umidi kesmem gerekiyor mu artik donulmez mi acaba
28 Mayıs 2020 14:28

big4d
Aday Memur
Deloitte manager geri donusu icin bekliyorum aramiyorlar, onlari ariyorum surec devam ediyor soyleyemiyoruz diyorlar, 22-23 gun oldu en salak adamlar bile araniyor daha donus alamiyorum cildiricam kafayi yicem artik umidi kesmem gerekiyor mu artik donulmez mi acaba
manicaa, 2 ay önce - Alıntıya git

Deloitte partner görüşmesi geri döndükleri arkadaşların mı var? Süreç başladı o zaman.

28 Mayıs 2020 14:33

manicaa
Aday Memur

Deloitte partner görüşmesi geri döndükleri arkadaşların mı var? Süreç başladı o zaman.

big4d, 2 ay önce - Alıntıya git
Hayir ya manager bekliyorum manager. partner haziranda baslayacak daha simdiden ne sonucu bekliyorsunuz
28 Mayıs 2020 15:25

big4d
Aday Memur
Hayir ya manager bekliyorum manager. partner haziranda baslayacak daha simdiden ne sonucu bekliyorsunuz

"Deloitte manager geri dönüşü bekliyorum" diye söze başlamışsın, dil bilgisi yetersizliğinden olsa gerek, bu cümleden çıkan anlamlardan birisi de; "manager görüşmesini yaptım, olumlu-olumsuz geri dönüş bekliyorum" şeklindedir. Bu sebeple, manager'dan sonraki partner görüşmesi için arkadaşlarının aranıp aranmadığını sordum.

Düzgün bir şekilde cevap verebilirdiniz, tersleyerek cevap vermenin bir anlamı yok.

Ayrıca "en salak adamlar bile aranıyor" diye yakınmanız çok ironik. Ümit ederim deloitte'un süreçlerinde de herkes salak ben aklıllıyım tarzında tutum sergilememişsinizdir, aksi takdirde aranmamaya sebep teşkil edebilir.

Ümit ederim hakediyorsanız süreciniz olumlu devam eder, iyi günler.

28 Mayıs 2020 15:36

Gençler0606
Aday Memur

kimin salak olduğuna sen mi karar veriyorsun belki de senin aranmama sebebindir o

28 Mayıs 2020 15:40

noremorse
Aday Memur
ben de hala manager için beklemedeyim. Ankara için aranmalar yeni baslamis diye duydum bilmiyorum ne kadar dogru. 7 mayistaydi benim de grup mulakatim. Sabirlar tukenmeye basladi.
28 Mayıs 2020 15:42

manicaa
Aday Memur
ben de hala manager için beklemedeyim. Ankara için aranmalar yeni baslamis diye duydum bilmiyorum ne kadar dogru. 7 mayistaydi benim de grup mulakatim. Sabirlar tukenmeye basladi.
noremorse, 2 ay önce - Alıntıya git
Tesekkur ederim.
28 Mayıs 2020 16:22

yenimezun066
Aday Memur

EY audit ankara için nisanın sonunda manager mülakatına girdim ve hala cevap alamadım.

Maille durumu sorduğumda süreç hala devam ediyor mayıs sonuna kadar olumlu olumsuz her türlü dönüşler yapılcak dendi ama artık her geçen gün umudum giderek azalıyor.(ki görüşmenin olumlu geçtiğini düşünüyorum tabi ama neye göre kime göre )Sizce hala bir ihtimal var mı ?

28 Mayıs 2020 16:33

Malakasso
Aday Memur

@yenimezun066 hangi maille durumunuzu soruyorsunuz bende bir süredir haber alamıyorum Ey'dan olumsuzda olsa en azından bildirseler beklemeyiz. Başka durum öğrenme şekli nasıl olabilir?

28 Mayıs 2020 16:50

Gagavuz58
Aday Memur

Deloitte den 20 mayıs ve daha sonra grup mülakatına girip manager mülakatı için dönüş alan var mı acaba?

28 Mayıs 2020 18:03

floran

evet EY mail adresi nedir ben de bulamadım

28 Mayıs 2020 18:05

floran

donus alamayan arkadaslar uzulmesin bence EY bana 1 sene sonra donmustu

28 Mayıs 2020 18:23

e.arslan54
Aday Memur

EY audit ankara için nisanın sonunda manager mülakatına girdim ve hala cevap alamadım.

Maille durumu sorduğumda süreç hala devam ediyor mayıs sonuna kadar olumlu olumsuz her türlü dönüşler yapılcak dendi ama artık her geçen gün umudum giderek azalıyor.(ki görüşmenin olumlu geçtiğini düşünüyorum tabi ama neye göre kime göre )Sizce hala bir ihtimal var mı ?

yenimezun066, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhaba EY iletişim için mail adresini verir misiniz rica etsem telefonlarına bende ulaşamıyorummail atayım. 1 ay önce genel kültür, ingilizce ve teknik sınavına girmiştim ama devamı gelmedi

Ayrıca KPMG içinde 2 ay önce online mülakatı tamamlamıştım ama manager dönüşü alamadımKPMG içinde iletişim bilgisi olan varsa paylaşım yaparsa çok sevinirim.

Deloitte manager görüşmeleri devam ediyor 27 Mayıs ta girdim grup mülakatından yaklaşık 20 gün sonra girdim bilginize İstanbul için.

PwC için mülakat görüşmeleri haftaya başlayacağını duydum, işlemleri başvuru sırasına göre yapacaklarmış arkadaşlar bilginize.

28 Mayıs 2020 18:51

Gagavuz58
Aday Memur

Merhaba EY iletişim için mail adresini verir misiniz rica etsem telefonlarına bende ulaşamıyorummail atayım. 1 ay önce genel kültür, ingilizce ve teknik sınavına girmiştim ama devamı gelmedi

Ayrıca KPMG içinde 2 ay önce online mülakatı tamamlamıştım ama manager dönüşü alamadımKPMG içinde iletişim bilgisi olan varsa paylaşım yaparsa çok sevinirim.

Deloitte manager görüşmeleri devam ediyor 27 Mayıs ta girdim grup mülakatından yaklaşık 20 gün sonra girdim bilginize İstanbul için.

PwC için mülakat görüşmeleri haftaya başlayacağını duydum, işlemleri başvuru sırasına göre yapacaklarmış arkadaşlar bilginize.

e.arslan54, 2 ay önce - Alıntıya git

Deloitte den manager mülakatı için grup mülakatından kaç gün sonra aradınız peki 20 gün civarı mıydı aramada?

Toplam 20735 mesaj
«101910201021102210231024102510261027102810291030»

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;