Editörler : Kubil ay
«111111121113111411151116111711181119112011211122»
23 Temmuz 2021 14:38

Zooooody
Aday Memur

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

23 Temmuz 2021 17:01

raggnar
Aday Memur

arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 hafta önce pwc sunum ve manager görüşmesine katıldım, 2 hafta içinde olumlu - olumsuz dönüş yaparız dediler, olumlu olması halinde speaking mülakat/sınavından bahsettiler. bayram tatili vs bu hafta beklentim yoktu zaten. bu hafta teklif vs alanlar oldu mu, bir de partner görüşmesi yok mu pwc?de? bu konular hakkında bilgi verebilecek olanlara çok teşekkür ederim, tahminlerime göre bu hafta içi olumlu olumsuz dönüş alırım diye düşünüyorum

23 Temmuz 2021 18:01

memturadayyy
Aday Memur

arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 hafta önce pwc sunum ve manager görüşmesine katıldım, 2 hafta içinde olumlu - olumsuz dönüş yaparız dediler, olumlu olması halinde speaking mülakat/sınavından bahsettiler. bayram tatili vs bu hafta beklentim yoktu zaten. bu hafta teklif vs alanlar oldu mu, bir de partner görüşmesi yok mu pwc?de? bu konular hakkında bilgi verebilecek olanlara çok teşekkür ederim, tahminlerime göre bu hafta içi olumlu olumsuz dönüş alırım diye düşünüyorum

raggnar, 4 ay önce - Alıntıya git

CC için son aşama manager mülakatı ancak Core Audit için partner mülakatı da oluyor. Süreçler baya farklı oluyor.

25 Temmuz 2021 11:30

memomule
Aday Memur

Deloitte partner mulakatindan ne kadar sure sonra teklif aldiniz arkadaslar İstanbul icin yazabilir misiniz

26 Temmuz 2021 13:48

Somewhereover
Aday Memur

İzmir pwc denetim bölümünden teklif alan var mı?

26 Temmuz 2021 15:11

ToroRosso06
Aday Memur

Arkadaşlar deloitte tarafındna mülakat için aranan oldu mu acaba son 3 hafta içinde? Hala bir şans var mı yoksa başka tercihleri de değerlendirmeli miyiz sizce?

26 Temmuz 2021 15:47

Syh06
Aday Memur

Arkadaşlar merhabalar;

Mülakat süreçleri, teklif, oryantasyon süreçleri hakkında sizler için video hazırladım.

İyi seyirler.

Umarım faydalı olur.

https://youtu.be/2cq_TUUQmxM

26 Temmuz 2021 16:39

hande555
Kapalı

Arkadaşlar deloitte tarafındna mülakat için aranan oldu mu acaba son 3 hafta içinde? Hala bir şans var mı yoksa başka tercihleri de değerlendirmeli miyiz sizce?

ToroRosso06, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben de aynı şekilde bekliyorum umudum tükenmeye yakın

27 Temmuz 2021 10:49

eminepolt
Aday Memur

Arkadaşlar deloitte için iki kez partner mülakatına giren var mı

28 Temmuz 2021 14:44

hyebye3
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,

Danışmanlık için süreci devam eden veya teklif almış biri var mı acaba? PwC ve EY için soruyorum. Herkese bol şans.

28 Temmuz 2021 19:21

wwanderlustt
Aday Memur

Merhaba. KPMG Manager mülakatından önce İngilizce video mülakatı yapan kişilere Manager mülakatında İngilizce soru soruluyor mu

28 Temmuz 2021 21:49

Kokobo
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar,

Danışmanlık için süreci devam eden veya teklif almış biri var mı acaba? PwC ve EY için soruyorum. Herkese bol şans.

hyebye3, 4 ay önce - Alıntıya git
İkisinden de teklif aldım.Şu an hangisini seçeceğimi bilmiyorum.
28 Temmuz 2021 23:28

hyebye3
Aday Memur
İkisinden de teklif aldım.Şu an hangisini seçeceğimi bilmiyorum.
Kokobo, 4 ay önce - Alıntıya git

tebrik ederim. PwC için süreç nasıl ilerledi anlatır mısınız? Kaç mülakat oluyor toplam?

29 Temmuz 2021 14:32

hande555
Kapalı

Deloitte İzmir için alımlar bitti mi bilen var mı

29 Temmuz 2021 19:05

Avenius
Aday Memur

Arkadaşlar, Deloitte case study sonrası hemen bölüm ve lokasyon tercihi geldi. İşaretleyip cevabımı yolladım. Bu süre içerisinde acaba sunum ya da mülakat mail'i alan var mı? 8 Temmuz gibi başvurmuştum.

29 Temmuz 2021 19:24

raggnar
Aday Memur

bu hafta pwc?den olumlu/olumsuz dönüş alanlar oldu mu, (tercih ve manager görüşmelerimi tamamıştım)

29 Temmuz 2021 21:07

Dlncnr
Aday Memur

Arkadaşlar, Deloitte case study sonrası hemen bölüm ve lokasyon tercihi geldi. İşaretleyip cevabımı yolladım. Bu süre içerisinde acaba sunum ya da mülakat mail'i alan var mı? 8 Temmuz gibi başvurmuştum.

Avenius, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynı şeyi 1 Haziranda yaptım o günden beri bekliyorum. Mail attım dönen olmadı. Olumsuzsa dönüş yaptıklarını söylüyorlar ama anlamış değilim bu işi.

30 Temmuz 2021 08:41

ehcsrob
Aday Memur

Aynı şeyi 1 Haziranda yaptım o günden beri bekliyorum. Mail attım dönen olmadı. Olumsuzsa dönüş yaptıklarını söylüyorlar ama anlamış değilim bu işi.

Dlncnr, 4 ay önce - Alıntıya git

Deloitte 1 Haziran?da tanıtım sunumuna katıldım o günden beri mülakat bekliyorum maillere cevap vermiyorlar olumsuzsa olumsuz desinler yordular artık.

30 Temmuz 2021 10:53

Anonim1905
Aday Memur

KPMG'den teklif aldım. Partner mülakatından 21 gün sonra aldım. İlk hafta teklif gelmeyince cidden olmaz herhalde demiştim.

Umarım bekleyen dostlarda teklifleri alırlar. Yorucu süreçler bitti sırada daha yorucu işler var. :)

Deloitte için bende bir şey söyleyeyim elenmiştim ama her aşamasından başarılı olup elenmiştim. Değişik bir politikaları var. Aynı bekleyen dostlar gibi lokasyonu seçtim yaklaşık 40 gün sonra olumsuz mail gelmişti bana. Umarım sizlere gelmez ve şans verirler.

30 Temmuz 2021 14:42

piercee
Aday Memur

Merhaba, kpmgnin aşamalarını bilen birileri yardımcı olabilir mi? Online gy ve ingilizce sınavlarına girdim 2 gün önce, ama henüz bir şey gönderilmedi. Sırada hangi aşama var biliyor musunuz? İng sınavından kaç gün sonra dönerlerdi normalde? 2 gun gectigine gore elenmis mi sayiliyorum?

Toplam 22628 mesaj
«111111121113111411151116111711181119112011211122»

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?