Editörler : supporters.
«171819202122232425262728»

bixente87
Kapalı
06 Şubat 2014 08:38

yürütmeyi durdurma dava değil, iptal davasında ihtiyati tedbir niteliğinde bir ara karardır..

''ivedilikle görüşme'' zaten yürütmeyi durdurma istemli davalarda kuraldır..

ivedilikle görüşülmesini istediğiniz şey ne tam olarak o da muamma:))

edebiyatci22, 10 yıl önce

Arkadaşlar birşey soracağım. Bir Yürütmeyi durdurma dava dosyasına "İvedilikle görüşülmesini istiyorum" dilekçesi koyduğumuzda en geç ne kadar süre içinde karar çıkmak zorunda cevaplarsanız minnettar kalırım. Şimdiden sağolun

bixente87
Kapalı
06 Şubat 2014 08:40

ayrıca ''ivedilikle görüşme'' değil,''öncelikle karar verme'' aslında doğrusu..

bixente87, 10 yıl önce

yürütmeyi durdurma dava değil, iptal davasında ihtiyati tedbir niteliğinde bir ara karardır..

''ivedilikle görüşme'' zaten yürütmeyi durdurma istemli davalarda kuraldır..

ivedilikle görüşülmesini istediğiniz şey ne tam olarak o da muamma:))

edebiyatci22
Başbakan Müsteşarı
06 Şubat 2014 09:24

Hocam ben hukukçu değilim çok anlamam zaten detaylarından....Mebin Temmuzda yaptığı sınava dava açtık ...Yürütmeyi durdurma davası...Eylülde şeklen red yedik....Sonra dosyamızı düzenleyip danıştaya yeniden verdik.Ocak 10 dan bu yana hakimin önünde görünüyor dosya...Bir an önce karar çıksın diye de "İvedilikle görüşülme talepli dilekçe koyduk dosyaya" ben de diyorum ki bu dilekçe sayesinde 1 ay içinde görüşülür mü?

------Sbs de yürütmeyi durdurma davasıydı ama millet okullara yerleşti karne aldılar yürütmeyi durdurma yeni sonuçlandı... :(

bixente87, 10 yıl önce

ayrıca ''ivedilikle görüşme'' değil,''öncelikle karar verme'' aslında doğrusu..

iz-ank
Daire Başkanı
06 Şubat 2014 11:38

Bu sınavın hukukçu olmayan kazananlarını bilen bi babayiğit hala yok midir acep?

10 Şubat 2014 05:57

Bix

çekil kenara tembel ufaklık, işi hakim abin Artarak'a bırak...

rdemir3447
Genel Müdür
10 Şubat 2014 10:30

evet bix. çekil oradan. iki kelimeyi yan yana getiremiyorsun :p demi artarak abiiii :) 8-)

10 Şubat 2014 16:24

Erdem kardeş seninde söylediğin gibi, biz HAKİM BEY adlı anadolu türküsünün bağrı yanık DEVLET BÜYÜĞÜ, direkt konunun öznesi olan HAKİM BEY'iz...

bix ise fakir ama gururlu tipsiz bir ÖĞRENCİ zuhahahaha...

rdemir3447
Genel Müdür
11 Şubat 2014 13:21

Hayır benim anlamadığım bix neden hala buralarda dolaşıyor. Bizden artanlara mı talip yoksa :p 8-)

sea0907
Şube Müdürü
11 Şubat 2014 16:31

selam gençler. çalışmalar nasıl gidiyor...

gugukcu9
Memur
11 Şubat 2014 18:05

Ne calısmaları :) benim mulakat 21 inde sinan sakin aldım son 15 gun bakıp girecegim mulakata.sınav gibi calısılmıyor malum.daha onceden mulakata giren varsa 2 3 tavsiye verse surda

sea0907, 10 yıl önce

selam gençler. çalışmalar nasıl gidiyor...

bixente87
Kapalı
12 Şubat 2014 10:28

artarak;

10 yıl hakimlik yapıp karşıma geçsen, yargılayıp haksız bulabilecek donanıma sahibim.ama tabi dersen sen yorulma ben hallederim asistanın olarak tabiki de arkadaşı aydınlat:))

Artarak-Artan, 10 yıl önce

Bix

çekil kenara tembel ufaklık, işi hakim abin Artarak'a bırak...

bixente87
Kapalı
12 Şubat 2014 10:29

unutulanlar unutanları asla unutmazlar rdemir:))

tarafını seç;

benim tarafımda olup justice dağıtmak mı yoksa artarak ile bertaraf olmak mı:))

rdemir3447, 10 yıl önce

Hayır benim anlamadığım bix neden hala buralarda dolaşıyor. Bizden artanlara mı talip yoksa :p 8-)

bixente87
Kapalı
12 Şubat 2014 10:30

sen daha yürütmeyi durdurmaya ara karar derken biz neden ara karar olmadığını tartışıyor idik:))

Erdem kardeş seninde söylediğin gibi, biz HAKİM BEY adlı anadolu türküsünün bağrı yanık DEVLET BÜYÜĞÜ, direkt konunun öznesi olan HAKİM BEY'iz...

bix ise fakir ama gururlu tipsiz bir ÖĞRENCİ zuhahahaha...

bixente87
Kapalı
12 Şubat 2014 11:13

bağrıyanık dostlara da merhabaaa :))

iz-ank, 10 yıl önce

Bu sınavın hukukçu olmayan kazananlarını bilen bi babayiğit hala yok midir acep?

rdemir3447
Genel Müdür
12 Şubat 2014 11:47

Muhammedi olarak bertaraf olmayı İbni Selülle muvaffak olmaya; Müslümanlarla bertaraf olmayı Fetoyla muzaffer olmaya; Fenerbahçeyle on yemeyi Galatasarayla bir atmaya tercih ettiğim gibi, artarak ağbimle mahvolmayı seninle mutmain olmaya tercih ederim bix :) 8-) abarttım biraz ama öyle :)

bixente87, 10 yıl önce

unutulanlar unutanları asla unutmazlar rdemir:))

tarafını seç;

benim tarafımda olup justice dağıtmak mı yoksa artarak ile bertaraf olmak mı:))

12 Şubat 2014 17:20

ÖĞRENCİ bix!!!...

hala anlamıyor musun???...biz HAKİMLER yani biz DEVLET BÜYÜKLERİ yani biz ALİ MAKAM SAHİPLERİ seni amlayamayız...

bix senin dünyan ile bizimki çok farklı...bir öğrenci ile bir hakimin aynı pencereden bakması nasıl mümkün olsun ki bix???...

talhanın(r.anh) ibni selüle...fenerin cincona...ebu hanifenin fetoşa üstünlüğü gibi bir şey bu bix anla artık ÖĞRENCİ KARDEŞİM...

rdemir3447
Genel Müdür
12 Şubat 2014 17:36

hoş bir nazire gerçekten 8-) bak işte bix zeka budur, senden farklı bir duruşu, konuşması var ADAMın. nasıl tercih edelim seni :P

12 Şubat 2014 18:25

Bix kayıştan atacak diye korkuyorum erdem kardeş :))

metin_81
Şef
12 Şubat 2014 19:18

Artarak mülakatta ve sonrasında başarılar dilerim. Allah gönlüne göre versin.

bixente87
Kapalı
13 Şubat 2014 09:46

şike yapan feneri üstün tutan, öğrenci olmadığım halde öğrenci deyip birde öğrenciyi küçümseyen, Allah dostlarına atıf yapıp yaşantılarından zerre ilham almadan büyüklük taslayan, sırf hakim olabilmek için fetoş demeyi kendine yediren bir şahsiyetle aynı düşünmediğim için çok şükür Yarabbi :)))

Rdemir ; Eğer Allah dost ise herşey dosttur :))

ÖĞRENCİ bix!!!...

hala anlamıyor musun???...biz HAKİMLER yani biz DEVLET BÜYÜKLERİ yani biz ALİ MAKAM SAHİPLERİ seni amlayamayız...

bix senin dünyan ile bizimki çok farklı...bir öğrenci ile bir hakimin aynı pencereden bakması nasıl mümkün olsun ki bix???...

talhanın(r.anh) ibni selüle...fenerin cincona...ebu hanifenin fetoşa üstünlüğü gibi bir şey bu bix anla artık ÖĞRENCİ KARDEŞİM...

Toplam 585 mesaj
«171819202122232425262728»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi