Editörler : Pangaea

HeLbET-biR-gUn
Aday Memur
17 Şubat 2014 18:31

peki̇ sayin faruk çeli̇k bey .. diyanette 5 yildir hizmet etmi̇ş madur edi̇lmi̇şpeşkeş çekilmi̇ş haklarini mecliste gundem oluşturup mecliste vekil imamlar adina hem mecliste geci̇rerek molla ali̇mi̇ sahtekarligi yaptiniz oda gecelim sonra mecliste yine gci̇rdi̇ni̇z gece yarisi degi̇şti̇rdi̇ni̇z sahtekalrik yaparak vekil imamlar adini vekil kuran kurus hicasi bayanlar di̇ey degi̇şti̇rdi̇ni̇z utanmi̇yormusunuz bu sahtekarligi nasil suratiniza ai̇lenize çoluk cocugunuza nasil bulaşti̇ri̇yorsunuz yuzsuzlugun bu kadarina da allah belasini versin siz insan olamasiniz degil vijdanli degi̇l i̇nsan degi̇l musluman degi̇l i̇mam hati̇pli degi̇l dindar amelde tokatçi sahtekarlarsiniz sizler hirsizlarsiniz tarihe bu şekil kendi arkadaşi̇ni̇zi̇ bi̇le arkadan vuracakkadar aciamsiz gözu dönmuşler bi̇ri̇si̇ni̇zzz

segah888
Aday Memur
24 Şubat 2014 08:41

Ben ilahi adalete inaniyorum , . .

golgeadam1453
Aday Memur
26 Mart 2014 08:11

Malesef issizlik almis basini gidiyor ve bizde bu gemide yolcu olarak limandan ayriliyoruz,bekarlar evlenemezken genclik simdiden ihtiyarladigini goruyoruz hele hele asgari ucretin 840 lira olan bir ulkede ne evlilik olur ne mutluluk olur nede issizlik biter, tesekkur ederim ....

HeLbET-biR-gUn
Aday Memur
27 Mart 2014 01:10

gölge adam kardeşimboşver evlenıptee azrailinızle bırlıkte kullanılarak sömurulmeyın bynlar tehlık

yusuf sezgın
Aday Memur
15 Nisan 2014 02:13

Guneydoguda Safiilik, ve muezzinlik zordur , hem imamin gorevini yapar, hemde cemaatle en cok o yuz goz olur bilmiyorum bana katilan varmi ne dersiniz ?

segah888
Aday Memur
26 Nisan 2014 22:21

Peygamber Efendimiz ne kadar dogru buyurdular: kiyamete yakin zamanlarda " is, ehline verilmeyecek" diye, bunu kimseyi itham anlaminda degil, genel anlamda, yorumu size birakiyorum . .

yusuf sezgın
Aday Memur
13 Mayıs 2014 13:46

Öncelikle yeni atanan Daire başanlarımıza hayırlı olmasını ve görevlerinde başarlar dileriz, Vekil İmam, Fahri, KKÖ ve yeterlilik mağduru arkadaşlarımızın sorunlarına çözüm bulması için ilk adımı bekliyoruz, saygılar, hürmetler

HeLbET-biR-gUn
Aday Memur
20 Mayıs 2014 20:44

hangısı kardeş hangi dai̇re başkani 2 ci̇ dai̇remi i̇smi neydi atananin dr muhammet ali̇ basar mi neydi o

HeLbET-biR-gUn
Aday Memur
20 Mayıs 2014 20:46

kardeş görev veri̇ldi̇de şi̇mdi̇ dogu guney ayrimimi kaldi senneden bahsedi̇yorsun kardeş.. görev ciksin muezzin imam dogu guney bati şi̇rnakk göbek atar hatta kölelik bi̇le yaparim atamam yapi̇lsin kardeş...

yusuf sezgın, 10 yıl önce

Guneydoguda Safiilik, ve muezzinlik zordur , hem imamin gorevini yapar, hemde cemaatle en cok o yuz goz olur bilmiyorum bana katilan varmi ne dersiniz ?

yunusdorado
Aday Memur
25 Ağustos 2014 09:14

Vekil imam arkadaşar nasılsınız ? son gelişmeler de ne var işler nasıl herkese saygı selam ederim

yusuf sezgın
Aday Memur
02 Eylül 2014 16:44

--NE olacak halimiz arkadaşlar,,gelişme var mı ?

yusuf sezgın
Aday Memur
22 Eylül 2014 05:36

Slm..Arkadaşlar uzun bir aradan sonra Fahri,Vekil arkadaşlar nasılsınız, Diyanet Başbakanlığa bağlandı bizler için daha iyi oldu, herseyin hayırlısı . . .

yusuf sezgın
Aday Memur
22 Eylül 2014 05:50

Vekil ve Fahri arkadaşlara ne zaman kadro verilecek geçici sınavlar ile nereye kadar bilen varmı ...?

taymid888
Aday Memur
27 Ekim 2014 18:51

Uzun ince bir yoldayım,gidiyorum gündüz gece,,

yusuf sezgın
Aday Memur
01 Kasım 2014 12:00

Arkadaşlar yeterlilikte en son baraj kaçtır bilen varmı ?

yusuf sezgın
Aday Memur
01 Ocak 2015 10:31

Yeni yılda hayırlı kadrolar dilerim

yusuf sezgın
Aday Memur
02 Ocak 2015 10:33

aynı filim,,kurum içi

yusuf sezgın
Aday Memur
18 Ocak 2015 17:43

KKÖ öğreticilerinin ( fahri ve vekillerin ) SGK sigortalarının gün kesintisi yapılıyor

yusuf sezgın
Aday Memur
25 Şubat 2015 10:57

camilerimiz boş kadro bekleyen bir sürü camii var, atama yapılmıyor, yok öyle bişey ..!!!

yusuf sezgın
Aday Memur
24 Mart 2015 19:08

vekiller ve fahriler hangi sendikaya bağlı bilen varmı ?

Toplam 79 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi