Editörler : Pangaea

Risperdallıkek
Daire Başkanı
06 Aralık 2013 02:20

maalesef, yayınlar bu anlamda çöktü.. zaten ticarethane hepsi.. coğrafya, tarih , mat vs. geçen yıl ki kitapları basıp piyasaya sürdüler. nasılsa vardı zaten. kapak değiştir, iki bilgi ekle bas..

ama soru hazırlama yetenekleri olmadığı için, mantık ta çöktüler. ellerinde hazırı yok. banka kitaplarından soru alıp basacaklar. kim oturup soru yazacak.

bu ülkeye kaliteli hoca gerekli. var var da çok az maalesef.

günesbattı
Aday Memur
06 Aralık 2013 13:59

DATA yayınları lisans için gk gy konu anlatımlı tek kitabı kullanan var mı önerir misiniz?

nilgndemir
Aday Memur
12 Ocak 2014 18:09

isa hocanın videolarını alın ve izleyin çözemeyeceğiniz mantık sorusu kalmaz

17 Ocak 2014 19:36

Güncel

selengs
Kapalı
17 Ocak 2014 23:50

İSA HOCANIN VİDEOSUNU NERDEN BULACAĞIZ BİRAZ AÇSANIZ SİTESİ YOK MUU ÜCRETLİ Mİ

nilgndemir, 10 yıl önce

isa hocanın videolarını alın ve izleyin çözemeyeceğiniz mantık sorusu kalmaz

UykusSuz
Kapalı
18 Ocak 2014 00:28

yöntem falan yok gardaş kafan basıyosa çözebiliyon yoksa çözemiyon maalesef

f1ashforward2014
Daire Başkanı
18 Ocak 2014 00:39

Buna inanmıyorum. Sözel mantık sorularının toplasan 20 çeşit çözüm şekli vardır devamında tablolar kendini tekrar etmeye başlar. Tek sorun o tabloyu oluştururken dikkat edilmesi gerekenler. Bunuda en basitinden başlayarak fazla soru görmekle elde edebilirsiniz. Sorudan kaçmak zaten çözememeniz için yeterli bir sebep olur. Üstüne düşerseniz belli bir yorum kazanmış olursunuz.

UykusSuz, 10 yıl önce

yöntem falan yok gardaş kafan basıyosa çözebiliyon yoksa çözemiyon maalesef

UykusSuz
Kapalı
18 Ocak 2014 00:42

senin inanıp inanmaman önemli deil.2013 vitamin sorusu mesela ne kadar çalışırsan çalış yapamazsın,ha sen dersin ben 3 soruda 15 dk. harcayabilirim o zaman ayrı.soruyu çözebilmek konu değil, " belli bir süre" içinde anlamak ve çözmek önemli olan

f1ashforward2014, 10 yıl önce

Buna inanmıyorum. Sözel mantık sorularının toplasan 20 çeşit çözüm şekli vardır devamında tablolar kendini tekrar etmeye başlar. Tek sorun o tabloyu oluştururken dikkat edilmesi gerekenler. Bunuda en basitinden başlayarak fazla soru görmekle elde edebilirsiniz. Sorudan kaçmak zaten çözememeniz için yeterli bir sebep olur. Üstüne düşerseniz belli bir yorum kazanmış olursunuz.

f1ashforward2014
Daire Başkanı
18 Ocak 2014 00:50

doğru söylüyosun hocam o zaman üstünde durmayın o konu üzerinde arkadaşlar zamanınız ölmesin

UykusSuz, 10 yıl önce

senin inanıp inanmaman önemli deil.2013 vitamin sorusu mesela ne kadar çalışırsan çalış yapamazsın,ha sen dersin ben 3 soruda 15 dk. harcayabilirim o zaman ayrı.soruyu çözebilmek konu değil, " belli bir süre" içinde anlamak ve çözmek önemli olan

murat5320
Şube Müdürü
18 Ocak 2014 01:06

Youtube da falan örnek videoları var ama tamamı yok hiç bir yerde.

İsa güleç`in kendi sitesi var oradan kitap ve çözümlü videosunu temin edebilirsiniz.

Fiyatı 35 lira.

www.isagulec.com/

selengs, 10 yıl önce

İSA HOCANIN VİDEOSUNU NERDEN BULACAĞIZ BİRAZ AÇSANIZ SİTESİ YOK MUU ÜCRETLİ Mİ

5yıldız5
Şef
18 Ocak 2014 01:28

öneriniz için teşekkrler, acaba kitapçılarda var mı ki bunlar?

bilmediğim siteden kredi kartıyla alışveriş yapmayı sevmiyorm da :)

kapıda ödeme de varmış ama en garantisi kitapçı gibi.

Risperdallıkek, 10 yıl önce

reklam yapıyo gibi algılamayın lütfen..

hocayı tanımam etmem..

bunu arkadaşım aldı 1 hafta kadar oluyo sanırım.

kendisi memnun. o biraz çalışınca ben alcam kendisinden. dediğine göre (sitedeki videolarada bakın lütfen göreceksiniz ), sorular ağır. vitamin benzeri sorular gibi düşünün...

fiyatı evet yüksek gelebilir ama, tek başına iş görür gibi geldi bana. 2 kişi ortak olup alabilirsiniz. 1 ay sizde kalır 1 ay onda....kuzen, arkadaş falan..

incelemeniz açısından link.

http://isagulec.com/S%C3%B6zel%20Mant%C4%B1k%20Sorular%C4%B1%20ve%20%C3%87%C3%B6z%C3%BCmleri

Risperdallıkek
Daire Başkanı
18 Ocak 2014 01:36

kapıda ödeme var. 2 günde geliyor. 500 e yakın sorunun 18 saatlik çözümlü videosu var..lisans alarak tabi.. onlar teferruat.... güvenerek getirin. 50 liraydı 29 a düşmüş.

5yıldız5, 10 yıl önce

öneriniz için teşekkrler, acaba kitapçılarda var mı ki bunlar?

bilmediğim siteden kredi kartıyla alışveriş yapmayı sevmiyorm da :)

kapıda ödeme de varmış ama en garantisi kitapçı gibi.

ysfckr
Şef
18 Ocak 2014 11:32

Yöntem yok, mantıklı düşünmek var :)

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi