Editörler : **sude**
04 Aralık 2013 09:05   


SMMM staja başlama sınavına hazırlık kitaplarında bir ilk

Merhaba Arkadaşlar. Malum kasım sınavının sonuçları daha yeni açıklandı. Ben de başarısız olup da MART 2014 sınavına girecek kişilerdenim. Bu sefer işi biraz daha sıkı tutmaya karar verdim ve sınav açıklanır açıklanmaz kaynak araştırmaya başladım.Maddi durumum çok iyi olmadığından dersaneye gidemiyorum. Dersane fiyatları da 1500-2000 TL arası değişiyor.Zaten staja başlama başlı başına masraflı bir süreç bir de dersaneye o kadar para verirsem sıkıntı olacak. Benimle birlikte 3 arkadaşım daha var. Birlikte kaynak araştırırken yeni çıkan bir kitapla karşılaştık. İçersinde konu anlatımı ve sorular var. Biz de böyle bir kitap arıyorduk zaten. Tüm ihtiyacımızı giderecek tek bir kitap. Daha önce bu sınava murat ve deha gibi dersane yayınlarından da hazırlandık. Bir de İslam Çankaya var malum bu alanda. O da kitapların yeni baskısını yapmadığından ve kitapları güncel olmadığından silindi gitti. Arkadaşlarımla birlikte o kadar kaynaktan çalıştık hiç bir yayında bu yöntemi görmediğimizden dolayı sizinle paylaşmak istedim. Yazarlar kitaba soru çözümünü kolaylaştıran teknikler koymuşlar ve bu teknikleri çıkmış sınav soruları üzerinden denemişler. Gerçekten soru çözümünü kolaylaştıran tekniği okuduktan sonra soruyu çok rahat çözüyosun. Daha önce çalıştığım kaynaklarda hiç böyle bir şey görmediğim için siznle paylaşmak istedim. Biz 3 arkadaş kitabı satın aldık ve çalışmaya şimdiden başladık. Şu an için kitaptan çok memnunuz. Sizlere de tavsiye ederim arkadaşlar.

04 Aralık 2013 09:12

cgr-82
Aday Memur

Kitaba yazarlardan ercan serdar toksoy'un ismini google yazarak satıldığı sitelerden ulaşabilirsiniz. Fiyatı da uygun geldi bana 40 TL. Benim gibi dersaneye gidemeyen arkadaşlar için iyi bir tercih ve kaynak olacağını düşünüyorum. Ben aldığım sitenin linkini paylaşayım.

SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik) STAJA BAŞLAMA

Arkadaşlar linkleri özelden veriniz.

04 Aralık 2013 14:24

cgr-82
Aday Memur

Doğru. Kitabın linkini isteyenlere özelden paylaşımda bulunabilirim.

12 Aralık 2013 23:59

yaprak2e
Aday Memur

merhaba..kitap gerçekten kaliteli..borçlar hukukuna çalışan arkadaşlar kitapta syf 75 örnek soru çıkmış soru ise yıllını yazar mısımız?+(syf 102 soru 44)

+(syf 45 soru29.)

teşekkürler..

13 Aralık 2013 08:25

flz80
Aday Memur

Merhaba. Konu anlatımının içinde yer alan örnek sorular yazarların hazırladığı sorular. Kitabın sonundaki sorular hem yazarların hazırladığı özgün sorular hem de çıkmış soruların karmasından oluşuyor. Ama hangi yıla ait olduğunu bilmiyorum. Borçlar hukukuna yeni başladım daha. Ben de çok memnunum kitaptan. Herkese öneririm.

13 Aralık 2013 23:50

yaprak2e
Aday Memur

vakit ayırıp cevapladığınız için teşekkürler..çalışmalarınız için kolay gelsin..saygılar..

16 Aralık 2013 09:40

flz80
Aday Memur

Rica ederim. Size de iyi çalışmalar.

30 Ekim 2014 12:32

Royyi
Aday Memur

Merhaba bende 2015 in 1. Dönem sınavına katılıcam. Burda Diyarbakır'dan olan var mı ? Yada Diyarbakır'da bu alanda dershane var mı ? Bilen varsa yazsın lütfen

13 Kasım 2014 23:10

nöbetçimemur
Aday Memur

Merhaba bende 2015 in 1. Dönem sınavına katılıcam. Burda Diyarbakır'dan olan var mı ? Yada Diyarbakır'da bu alanda dershane var mı ? Bilen varsa yazsın lütfen


Royyi, 7 yıl önce - Alıntıya git

Efsane Ekip diye bir eğitim kurumu kuruldu istanbulda. Bildiğim kadarıyla yeterli talebi topladıkları takdirde türkiyenin heryerine gidiyorlar. İnternet üzerinden de sürekli destek vereceklerini söylemişlerdi. İstersen googlea girip bi efsane ekip diye arat. onlar yardımcı olabilir sana.

Toplam 8 mesaj
 
ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?