Editörler : Lanet
09 Aralık 2013 18:27

Hangi marka klima seçmeliyim?

Malümünüz kış ayındayız soğuklar tamda bastırmadan evime bir klima almak istiyorum. Evimin ısıtmasına kombi yeterli olmuyor o yüzden bu eksikliği klima ile kapatmak istiyorum hem de yazın soğutma açısından da yararlanabilirim diye düşünüyorum. Ancak markaya karar veremedim. Hem hesaplı ve hemde güzel bir klima istiyorum herkesin isteyeceği gibi. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan marka konusunda yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

enver kaya
Aday Memur
10 Aralık 2013 11:03

Merhaba. Az biraz bilgimle size yardımcı olmak istedim. Piyasa da envai çeşit marka var. Haklı olarak insan karar veremiyor bu kadar marka içinde. Satıcıya sorduğun zaman hepsine iyi derler. Bizzat şahit olmak lazım. Ben 3-4 ay önce Ecotherma markalı bir klima aldım 18.000 Btu/h ınverter olarak. Tasarıma gelecek olursak bana çok şık geldi. Ne bilim duvara astığın zaman kimayı sırıtmıyor aksesuar gibi yani. Yazın kullandım soğutması gayet iyi aynı zaman da bayağıda cimri bir cihaz. Ben memnunum açıkcası hem soğutmasından hem ısıtmasından, size ısıtma için rahatlıkla alabilirsin derim, tavsiye ederim yani. Bu ara inverter dediğime bakmayın fiyatları diğer markalara göre abes değil ucuz değil ama uygun fıyatı var bence. Yardımcı olabildiysem ne mutlu yine son karar size kalmış

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi