Editörler : swat3410
«5678910111213141516»

YNDSEN
Aday Memur
16 Mart 2014 13:23

Allah hayırlısını versin. Herkes için.

KANUN0246
Şube Müdürü
16 Mart 2014 21:32

danıştayın kararını 1 ay içinde yerine getirmek zorundalar. karar düzeltme itirazı bu süreyi uzatmaz. ama bakanlık daha önce 1 aylık süreye uymadı. yine uymaz.

YNDSEN, 10 yıl önce

14,03,2014 tarihinde bakanlığa tebliğ edildiğine göre, 15 gün karar düzeltme süresi olduğuna göre

18 Mart 2014 15:18

Metin Bey 2. yerleştirme sence sadece dava açanların 2. yerleştirdeki durumlarımı geçerli olur yoksa, 2. yerleştirme planlamasının tamamı mı, eğer tamamını yapmaya kalkarlar ise o günden bu güne binlerce kişinin yeri değişti 2. şarklar işi iyice çıkmaza soktu, 3. bir yerleştirme yapabilirlermi ne dersiniz?

KARABÜKLÜ7878, 10 yıl önce

Dava açan BP mağdurları 2. yerleştirmelere hazırlıklı olalım..

silopsilop
Aday Memur
21 Mart 2014 21:32

Anlamayacak bir şey yok ..eğer 1. yerleştirmede yerleşmişsen yani şu an başpolissen seni PARALELCİ yapmış ...bunu anlamayacak ne var...arkadaşlar vatan millet sakar ya sen le ben ilk yerleştirmede yerleştiğiimiz için paralelci...Tebrikler karabüklü

swat47
Aday Memur
21 Mart 2014 21:46

Şu anda Başpolisim değil 2. 3.yerleştirme 50. yerleştirme yapılsa puanım yeter hali hazırda misyondayım.karabüklü7878 isimli arkadaşı tanımam ama hiçkimsenin haddine değildir bizleri PARELELCİ diye lanseetmek.

16Sedat26
Aday Memur
22 Mart 2014 00:18

Karabüklü Ne Milleti Paralelci falan yapıyorsun bizleri ne kadar tanıyorsunda bu yaftalamayı

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
22 Mart 2014 00:18

Ya işte, insan neyi neyle kötülemek isterse onu anlar. Anlamak istediğini anlar. Bende 2. yerleştirmede yerleştim ne olacak şimdi silop silop. Burda bulunan ve bp olan hiç bir kimseyi kastetmediğimi bu şifreyi alanlar biliyor. Banada yakışmaz, ama sen ne niyetle yakıştırmak istediysen o niyet senin olsun. Allah gönlüne göre de versin .Anlamak isteyen anladı. Sen ne anlatmak istiyorsun onu söyle silop silop. Burda yazdığım hiçbir yazı sana hitaben değil sadece ve sadece dava açan 183 kişiye ve hakettiği halde yerleşemeyenleredir, bilgilendirme amaçlıdır. Lafım hak yiyenlere ve yenilmesine müsaade edenleredir. Ben rahatım sen neden sıkıntıdasın onu söyle. Bunlar teferruat beni tanıyanlar arkadaşlarıma hiç bir yakıştırma yapmayacağımı bilir, lafım gideceği yere gitti zaten. dava açan 183 kişiden biri değilseniz gölge etmeyiniz yapacak çok işimiz var................

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
22 Mart 2014 00:19

Buna rağmen, paralel yada çapraz adı neyse, olmayan üzerine alınmasın.

16Sedat26
Aday Memur
22 Mart 2014 00:20

yapıyorsun kardeş derdin ne kardeş bizimle derdinmi var sana şunu söyleyeyim gereği yapılacak bunun

16Sedat26
Aday Memur
22 Mart 2014 00:23

sana buradan açıkca söylüyorum,EGM Disiplin tüzüğüni hatırlatayım sana

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
22 Mart 2014 00:25

silop silop un bir sıkıntısı var zaten benimle o da belli. Allah kalbine göre versin.

UğurKağan
Aday Memur
22 Mart 2014 08:19

disiplin tüzüğünü gerektirecek ne var burada anlamadım arkadaşım.Burası bilgi paylaşım sayfası olmaktan çıkıp, karşılıklı diyaloğlarla anlamsız bir çatışma ortamı haline getirmeye çalışmayalım.Bu şekilde sadece kalpler kırılır, gerek yok buna da

16Sedat26, 10 yıl önce

sana buradan açıkca söylüyorum,EGM Disiplin tüzüğüni hatırlatayım sana

silopsilop
Aday Memur
22 Mart 2014 13:20

Karabüklü tam bir mikser olmuş ortalığı karıştıran durumdan vazife çıkaran ortama göre hareket eden rüzgara göre yön değiştiren halı hazırda başpolisleri hazmedemeyen biri oldun çıktın...bak bir paylaşım yaptın ve o paylaşımda ne anlatılmak istediğin açıkça belli ve bende yorum yazan kanun0246 nikli arkadaşın hiç bir şey anlayamadım sözüne binaen cevap yazdım ki kanun0246 devrem de paylaşımını silmiş veya sen kendi yazdığın garabet yazınla beraber onuda silmişsin..Hem burada fitne kokan, herkezin okuduğu bir yerde başpolisleri töhmet altında bırakan bir paylaşımda bulunuyor sonra o yazdığın garabet yazını siliyor ve yine bana bulaşarak güya yapmış olduğun fitne fesat içerisindeki hatanı örtmeye çalışıyorsun...sen kimsin ki seninle sıkıntım olsun ..sen laflarının nerelere gittiğini tart öyle yaz

Görüyorum ki o anlamsızlık içerisinde halihazırda ki başpolisleri yaftaladığın o paylaşımı silmişsin...Neden sildin peki ...

Arkadaşlar karabüklünün buradan yazdığı ve şu an silmiş olduğu cümle buudur..." Paralel 1 ve 2. Hak 7800+1950=9750 ve dava açanlar."

şimdi buradan ne anlaşılıyor bay karabüklü...Rabbim senin gönlüne göre versin . Bende mağdurları destekleyen biriyim . O arkadaşlara diyecek bir sözüm yok umarım haklarını alırlar. Ama rabbim senin kalbine göre versin. İşiniz gücünüz fitne çıkarmak vazifeniz durumdan vazife çıkarmak olmuş...

KARABÜKLÜ7878, 10 yıl önce

silop silop un bir sıkıntısı var zaten benimle o da belli. Allah kalbine göre versin.

silopsilop
Aday Memur
22 Mart 2014 13:32

"Paralel 1 ve 2. Hak 7800+1950=9750 ve dava açanlar"

Kıymetli başpolislerime söylüyorum Allah aşkına yukarıda altı çizili cümle karabüklü tarafından burada paylaştığı ve sonradan sildiği bir paylaşımdır..peki sizler ne anlıyorsunuz bu paylaşımdan ...sizce karabüklü bey efendi bu cümle ile ne anlatmak istemiştir..ve paylaşımını neden silmiştir...

Ey rabbim kalbinde fitne fesat hainlik olanlara fırsat verme. Rabbim sen herkezin gönlüne göre ver..Amin amin amin...Teşkilatın neden bir yerlere gelemediği neden hakkı olan özlük haklarını yıllar geçmesine rağmen alamadğını daha iyi anlamaya başladım..Duruma göre renk değiştiren her fırsatta kendi meslektaşına leke süren iftira atan yaftalayan meslektaşlarımız oludğu müddetçe malesef daha çok kullanılırız.kullanırlar bizi

Kardeşim hakkını ara bizde başpolisler olarak yanınızda olalım ama nedir yani böyle garabet bir paylaşımda bulunuyorsun . sonrada siliyor ve üstelikte laf çakıyorsun derdin ne açık açık yaz .ya da sus

neco01
Kapalı
22 Mart 2014 13:38

silop silop meslektaşım ben karabüklüyü 3 yıldır tanıyorum ve epeycede tel.lede olsa muhabbet etme imkanımız oldu ve ondan asla ve asla 1.yerleştirmede yerleşenler şöyle böyle gibi bir yakıştırma duymadım.Ara ara bende dahil 1.yerleştirmede yerleşip düşük puan alıp ahkam kesen ve aşağılayıcı konuşmalar yapanlara tepki vermişizdir.Paralel derkende bence sizleri değilde 1.yerleştirmede o garip anlaşılması imkansız insanların hakkıını yiyen ve bizleri bu duruma getirenleri kastettiğinden çok eminim.Biz hepimiz meslektaşız neticede birimizin tırnağına taş değse onun fikrine cinsine memleketine göre değil taşıdığı üniformanın şerefi meslektaş sevgisi kader birliği bilinci ile bizimde içimiz sızlıyor.Bırakalım bu kırıcı söylemleri diğer kurumlar her hakkını alıp götürürken biz hala birbirimizle uğraşıyoruz.Bu büyük camianın mensuplarının birlik içinde hareket etmek zorunda olduğunu bilmeliyiz tüm meslektaşlarımı gönülden selamlar Allaha emanet ederim

KANUN0246
Şube Müdürü
22 Mart 2014 13:46

ben bir şey silmedim. ayrıca karabüklü arkadaşımız o anki duygu yoğunluğu ile amacını aşan bir cümle kurmuş. bence o tür sözler söylenmemeli. EGM nin son yıllarda yaptığı en temiz sınav başpolislik sınavıdır. kazanan hakkıyla bilgisiyle kazandı. sadece yerleştirme işleminde izlenen yol hatalıdır ve bu da bazı arkadaşlarımızı mağdur etti. hak ararken başkalarının hak ederek bahip olduğu şeylere laf söylememek gerek.

silopsilop
Aday Memur
22 Mart 2014 18:44

Kanun0246 devrem cevap yazdığın için teşekkür ederim.Yazmış olduğun yazıyı kendin silmediğini yazmışsın. Demekki sayfayı açan karabüklü silmiş..Neden sildiyse artık.Zira ben senin yazına istinaden cevap yazmıştım. Senin yazıyı da silince benim yazım askıda kalmış.

neco01 kardeşim yukarda da bahsettim evet bir mağduriyet yaşandı bunu biz başpolislerde kabul ettik ve mağdur arkadaşların bir an önce hakkının teslim edilmesi için her yerde konuştuk ve dua ettik temennilerde bulunduk. Ancak ne diyebilirim ki bazıları hak ararken başkalarının hakkına tecavüz etmeye başkalarını töhmet altında bırakmaya başladı.

Ayrıca karabüklü kardeşim benim için sana yönelik olarak bir sıkıntım olduğunu onun da belli olduğunu yazmışsın. Güzel kardeşim seninle bir hukukumuz yok görüşmemişiz de sen beni tanımassın ben seni tanımam senle ilgili ne sıkıntım olacak. Sapla samanı karıştırmayalım hak ararken haksız duruma düşmeyelim boşuna tepki alıyorsun gerek yok bunlara .Az daha sabır inşallah bir an önce mahkeme sonucu idareye ulaşır da idarede tebliğ eder de sizler de rütbeyi takarsınız şu sitres ve sıkıntınız da bir an önce biter de hepimiz şöyle bir oh çekeriz...saygılarımla

KANUN0246, 10 yıl önce

ben bir şey silmedim. ayrıca karabüklü arkadaşımız o anki duygu yoğunluğu ile amacını aşan bir cümle kurmuş. bence o tür sözler söylenmemeli. EGM nin son yıllarda yaptığı en temiz sınav başpolislik sınavıdır. kazanan hakkıyla bilgisiyle kazandı. sadece yerleştirme işleminde izlenen yol hatalıdır ve bu da bazı arkadaşlarımızı mağdur etti. hak ararken başkalarının hak ederek bahip olduğu şeylere laf söylememek gerek.

KARABÜKLÜ7878
Daire Başkanı
22 Mart 2014 21:25

SA, Arkadaşlar, bir yazı paylaştık lastik gibi her yere uzadı, yanlış anlaşıldı, öncelikle şunu ifade etmeliyim, sebebi ne olursa olsun eleştiri fikir ayrılığı sebepleri ile hiçbir arkadaşıma, meslektaşıma darılmam, üzüntü verir sadece. Sanırım bu durum karşı taraf içinde böyledir. Kesin kenar noktaları ile ortaya koyuyorum hiç bir BP arkadaşımı belli bir ayrıştırma içine girmem pergel mergel diye yakıştırma da bulunmayacağımı 3 senede beni tanıdınız bilmelisiniz. Necoya teşekkür ederim, 3 senedir beni tanıdığı için. Hatta şu an onu arayıp tüm bildiklerimi paylaşacağım nacizane kendisi ile, Yazmak anlatmak istediğini yazı ile ifade zordur. Yanlış anlaşılmalara neden olur, bazılarımız üzerine alınır, 1. yerleştirmede yerleşmiş 100 den fazla kıymetli arkadaşım var şu an BP olan, 2. yerleştirmede ben dahil 100 lerce arkadaşım yerleşti, bu değerli arkadaşlarıma ve kendime bu yakıştırmayı yapmak ne kadar doğru ve mantıklı olur, olmaz tabi ki. Birilerini memnun etmek içinde yazmadım, bu düşüncedekiler benim arkadaşlarım arasında yok. Ancak belli bir gruba mensup olanlardan, hak çalan çalmaya devam eden, vatana millete ihanet eden, etmek isteyen dir, benim paralelden anladığım. Benim kızdıklarım bunlardır, sanırım sizde bunları tasvip etmezsiniz. Yetimin hakkında gözü olan ve vatama millete zarar veren kim olursa olsun bizden değildir. Halis niyetle kendine bir iman yoldaşı bulmuş ilim ve imanının pesine düşmüş temiz arkadaşlarımız başımızın üstündedir. Yanlış anlaşılmaktan çok beni tanıyamamanızdır üzüldüğüm. İnanın gece nöbetten çıktım bir çok arkadaşım aradı dilim döndüğünce doğrusunu anlattım, bu saate kadar uyumadım, başıma ağrı girdi. Rütbe takarız takmayız, rütbe sökür veya sökülmez, ufak tefek tartışmalarımız olmuş olsa dahi Polis veya BP hepsi kabul ederse önce dindaşım,arkadaşım meslektaşımdır. Allah nasipte ederse Nisan ayından sonra Bp olanlar ve olamayanlarla bu bende olabilirim helalleşiriz. 3 sene dile kolay bir üzüldük bir güldük, BİR GÜLDÜRDÜK. Silop silop hakkını helal et, Erhan hakkını helal et hatta Akademi Şahin haklarınızı helal edin, bir olalım bin olalım, birbirimize düşmedikçe önümüzde hiçbir sorun kalmayacağı bizlerin ve sizlerin mücadelesi ve başarılarında gizlidir. Sadece görünenin bilindiği alın terlerinin damladığı yer KARAdeniz kadar olmuştur.. Nisan ayı bir çoğumuzu sevindirecek üzülende olurmu bekleyip anlayacağız. Üzülenin en az olduğu hakkın tecelli ettiği herkesin üzerinde uzlaştığı bir yerleştirme İnşaallah isteğimizdir. Telefonum ve mesaj hanem herkese açıktır. Allah hepimizi iyi niyetlerle başarılı,sağlıklı kılsın inşaallah.

wayfarer2140
Aday Memur
22 Mart 2014 22:29

paralel 1. demekle imtiyazlı kişileri kastettiğini düşündüm.

Bu imtiyazlı kişiler kimlerdir ? Tam 1.000 kontenjanın ayrıldığı Gn Müdürlükte çalışan kişiler olabilir mi ?

silopsilop, 10 yıl önce

"Paralel 1 ve 2. Hak 7800+1950=9750 ve dava açanlar"

Kıymetli başpolislerime söylüyorum Allah aşkına yukarıda altı çizili cümle karabüklü tarafından burada paylaştığı ve sonradan sildiği bir paylaşımdır..peki sizler ne anlıyorsunuz bu paylaşımdan ...sizce karabüklü bey efendi bu cümle ile ne anlatmak istemiştir..ve paylaşımını neden silmiştir...

Ey rabbim kalbinde fitne fesat hainlik olanlara fırsat verme. Rabbim sen herkezin gönlüne göre ver..Amin amin amin...Teşkilatın neden bir yerlere gelemediği neden hakkı olan özlük haklarını yıllar geçmesine rağmen alamadğını daha iyi anlamaya başladım..Duruma göre renk değiştiren her fırsatta kendi meslektaşına leke süren iftira atan yaftalayan meslektaşlarımız oludğu müddetçe malesef daha çok kullanılırız.kullanırlar bizi

Kardeşim hakkını ara bizde başpolisler olarak yanınızda olalım ama nedir yani böyle garabet bir paylaşımda bulunuyorsun . sonrada siliyor ve üstelikte laf çakıyorsun derdin ne açık açık yaz .ya da sus

wayfarer2140
Aday Memur
22 Mart 2014 22:31

Zaten bu Bp rütbesi EGM de çalışan imtiyazlı kişiler için çıkarılmadı mı ?

Toplam 365 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi