Editörler : "eskiyara"Pangaea
13 Ocak 2014 19:21

şube müdürlüğü öz geçmiş

ne yazsak kı bende bışey yok takdır yok, başarı yok yuksek lısans yok dırek 3-0 yenık başladım. tek çare sendıka mevzuat sekreterı oldugumu söylıcem

imtihandünyası
Yasaklı
13 Ocak 2014 19:22

adam akıllı bır öz geçmiş bulamadım nette

imtihandünyası
Yasaklı
13 Ocak 2014 19:42

10 yıllık ögretmenim sınavı kazandım bu kadar şansım nedır sizce

yildizprens
Yasaklı
13 Ocak 2014 20:48

:))

neo_x05
Genel Müdür
13 Ocak 2014 20:53

Üniversiteden mezun oldum, KPSS, atanma, sınav derken bugün karşınızdayım.

Bütün özgeçmişim bu. :))

mustafakilic
Daire Başkanı
13 Ocak 2014 21:11

Yurt dışı Teşkilatı'ndan kazanan sayısı çok fazla. Üç üniversite bitirmişler, doktoralılar, üç dil bilenler ve bunun Belgesi'ne sahip olanlar, yüksek Lisanslılar, eski ataşeler, Türkiye'de idarecilik de işin cilası. Sınav puanı ile övünen arkadaşlar, bunlardan bir ikisine sahip değilseniz şansınız fazla yok. Başarılar...

iyimser28
Şef
13 Ocak 2014 21:18

Arkadaşlar stres yapmayın iki ay sonra ak koyun kara koyun belli olur. Ayrıca bence de mülakatlarda sınav puanı daha belirleyicidir. Kendinizi yetiştirdiğiniz, belirtilen pozisyona yeterliliğiniz cvlerinizin dolgun olup olmamasının yanında o ortamda kendinizi ifade edebilmenizle de orantılıdır bence.

aslanbey1
Şube Müdürü
13 Ocak 2014 23:07

sınav puanları birbirine yakın. çok da belirleyici olmaz kanımca.

bu özgeçmiş için bir örnek paylaşan olursa iyi olurdu.

mustafakilic
Daire Başkanı
13 Ocak 2014 23:54

Daha önce de mülakata girdim. Yine böyle sınav puanı yukardan aşağı doğru sıralı liste yapıldı. HİÇBİR etkisi yok değerlendirmede. Sadece ilk iki gün kurul, aday profilini henüz bilmediğinden biraz bol not verebilir. Tek avantajı da bu olur. O da belki...

ayberk74
Daire Başkanı
14 Ocak 2014 00:17

güncel

alvaro
Genel Müdür
14 Ocak 2014 01:01

Özgeçmiş paylaşılmaz, paylaşılsa özgeçmiş olmaz.

Martin Eden BULUR.

aslanbey1
Şube Müdürü
14 Ocak 2014 10:11

özgeçmişler hep iş başvurularıyla ilgili.

bizim meb le ilgili farklı bir şablon var mı?

Suprem
Kapalı
14 Ocak 2014 10:54

biz henüz belgeyi göremedik. öz geçmiş dışında ne getirilmesi isteniyor?

goksu_gzl
Daire Başkanı
14 Ocak 2014 10:57

Şu yılda şurada doğdum ,ilk,orta ve lisayi şurada a halenöüniversiteyi filan ünv. okudum filan okuld

adaletöğrtmn
Aday Memur
14 Ocak 2014 14:09

arkadaşlar özgeçmişi kim istiyor? şimdi okudum.açıklar mısınız?

goksu_gzl
Daire Başkanı
14 Ocak 2014 14:24

Mülakata girerken yanında snava giriş belgesi ile birlikte bulunacak

hunsitare
Yasaklı
14 Ocak 2014 18:03

ya açık açık' bizden olmayan mülakata gelmesin' deyin sizde rahatlayın biz de..bu ne ya son gün yönetmelik değiştirirsini, dün verdiniz sınav giriş yeri ve tarihini bugün diyorsunuz 27 ocakta belirlenecek,yok özgeçmiş..adamlar bilmem ka yere ilçe mem atadılar...belki de ayın 27 sine kadar bütün mekezi yerlere hem de sınavı kazanamayanları atayacaklar..daha geçemlerde ilçemize bir tane atandı.sınavdan önce de feryat ettim kimseye duyuramadım.hala da söylüyorum.1709 tane münhal olan şube müdürlükleri hangi il ve ilçededir.bileniniz var mı? yok çünkü........

hawensdorf
Kapalı
14 Ocak 2014 20:18

çok karmaşık olmayan bir cv öneririm. benimkisi karışık değil. sadece öz bilgi var.

mfk81
Memur
14 Ocak 2014 22:00

Arkadaşlar 3 üniversitede bitirdim. 1)Matematik Öğretmenliği(Lisans) 2) Bilgisayar programcılığı(Önlisans)3) Kamu yönetimi (Lisans) . Acaba bu faktörleri gözönüne alırlar mı ki? Ayrıca 4 teşekkür 1 takdir belgem var. İnsallah gözönüne alırlar.

yumurcak
Müsteşar Yardımcısı
14 Ocak 2014 22:17

bu saydığınız nitelikteki insanların şube müdürlüğünde ne işi var? sayıları o kadar fazla ise batıdaki açık kadrolara nasıl sığışacaklar???? münhal kadroların neredeyse %80 i doğu ve güneydoğuda...

mustafakilic, 10 yıl önce

Yurt dışı Teşkilatı'ndan kazanan sayısı çok fazla. Üç üniversite bitirmişler, doktoralılar, üç dil bilenler ve bunun Belgesi'ne sahip olanlar, yüksek Lisanslılar, eski ataşeler, Türkiye'de idarecilik de işin cilası. Sınav puanı ile övünen arkadaşlar, bunlardan bir ikisine sahip değilseniz şansınız fazla yok. Başarılar...

anadolulu46
Yasaklı
14 Ocak 2014 22:19

K.maras sube mudurlugu sirali listesini az sonra yayinlayacagim.istatistikleriyle.

Toplam 118 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi