Editörler : Pangaea
06 Şubat 2014 16:45

Erciyes formasyon

madem birçok universitenin sayfası var erciyesin de olsun

ümm-ü eymen
Kapalı
06 Şubat 2014 19:09

hocam erciyesin sayfasının olmasını o zaman avantaja çevirelim, dışarı illerden gelen ilahiyatçı bayan arkadaşlara yer konusunda sıkıntı yaşayanlara destek olalım diye düşünüyorum...ben kardeşimde arkadaşımda akrabalarımda dönüşümlü olarak kalacağım ve haftasonları derslere gireceğim...evde kalanlara kayseri merkezde ikamet edenlere bu nokktada iş düşmekte..şunuda belirteyim kayeriye yakın bir yerde ikamet ediyorum hafta sonları arabayla kaseriye gidiş geliş yapmayı düşünüyorum...kuran kursumla lojman iç içe bende evimde bir kişiyi ağırlayabilirim 100 km mesafede bir kasabada görev yapmaktayım...bu konuda istişare edebilirim...Selam ve Duayla...

araba konusunda acemiyim canını sevene kendimi tavsiye etmem, korkunun ecele faydası yok diyen buyursun gelsin:)

ilahiyatçıKKÖ
Şube Müdürü
06 Şubat 2014 19:23

ben de misafir edebilirm hocam

24 saat internet sıcak su yemek sınırsız çay

okula servis

bak bide kayserililere cimri derler

ilahiyatçıKKÖ
Şube Müdürü
06 Şubat 2014 19:24

nasıl unuturum bide benim arkadaşlıgım var daha ne olsun

ilahiyatçıKKÖ, 10 yıl önce

ben de misafir edebilirm hocam

24 saat internet sıcak su yemek sınırsız çay

okula servis

bak bide kayserililere cimri derler

ümm-ü eymen
Kapalı
06 Şubat 2014 19:31

hocam dönüşümlü kalıcam yaa bir hafta sonuda sizde kalabilirim:)

ilahiyatçıKKÖ
Şube Müdürü
06 Şubat 2014 19:33

başım gozum ustune hocam

ümm-ü eymen, 10 yıl önce

hocam dönüşümlü kalıcam yaa bir hafta sonuda sizde kalabilirim:)

ümm-ü eymen
Kapalı
06 Şubat 2014 19:35

Allah razı olsun hocam görüşmek üzere inşaAllah...

ilahiyatçıKKÖ
Şube Müdürü
06 Şubat 2014 19:36

inşAllah hocam dersler haftasonu ve bir gun de haftaici olacak

ümm-ü eymen, 10 yıl önce

Allah razı olsun hocam görüşmek üzere inşaAllah...

ümm-ü eymen
Kapalı
06 Şubat 2014 19:38

öyleymiş:(

semakunduz
Şef
12 Şubat 2014 17:22

Arkadaşlar. Erciyes'te kayıt

semakunduz
Şef
12 Şubat 2014 17:25

Arkadaşlar bazı üniversiteler boş kontenjanları bildiriyormuş sanırım Erciyes'te de var mı kayıt yaptırmayan hepsi doldu mu? Bir umut işte...

ümm-ü eymen
Kapalı
12 Şubat 2014 18:19

dikap ve imamahtip meslek dersine 18 kişi kayıt yaptırmamış hocam...bencede ek kontenkanların dolması gerek...

semakunduz
Şef
12 Şubat 2014 18:24

Inşallah hocam, sağolun. Erciyes'te bildirir ek yerleştirme olur inşallah

semakunduz
Şef
17 Şubat 2014 16:00

Arkadaşlar Erciyes'te dersler başladı sanırım bazı üniversiteler boş kontenjanlarını bildirmeye başlamış bilginiz,duyduğunuz bir haber var mı acaba Erciyes'in boş kontenjanları bildirmesi hakkında?...

ümm-ü eymen
Kapalı
17 Şubat 2014 16:59

hocam dekan yardımcısı ilgileniyor galiba, boş kontenjanları muhakkak bildirmişlerdir diye düşünüyorum, çünkü, belki ek kontenandan öğrenci gelebilir demişti, buda bildirildiğini gösteriyor...ama onlarda bilmiyorlar ösym nin ne amaçla bunu istediğini bilgi amacıylamı istiyor lar yoksa ekkontenjan tercihimi alacaklar belli değil...bunla ilgili hafta sonu öğrenebileceğim birşey olursa sorayım...ama çok or gibi hocam ümdinizi kırmak istemem ama zaman çok kısıtlı eğer ekkontenjandan tercih alacak olsalardı resmi kayıt bitimiyle öyle bir işe kalkışırlardı...yinede bir umut inşaAllah...

semakunduz, 10 yıl önce

Arkadaşlar Erciyes'te dersler başladı sanırım bazı üniversiteler boş kontenjanlarını bildirmeye başlamış bilginiz,duyduğunuz bir haber var mı acaba Erciyes'in boş kontenjanları bildirmesi hakkında?...

semakunduz
Şef
17 Şubat 2014 17:26

Allah razı olsun hocam persembe yök toplanacakmış ondan sonra netleşir deniliyor.Erciyes için bende pek ümitli değilim çünkü 3 martta vizeler başlıyormuş hangi ara ek kontenjanla yerleşilip sınava hazırlanılır bilemiyorum hayırlısı...

zeynepp38
Kapalı
19 Şubat 2014 15:10

Arkadaslar diger bolumler facebookta grup kurmuslar bilgi alisverisi yapiyrlarms onceden formasyon alanlar da varmis grupta yardimci oluyorlarmis bizim var mi grup sayfamiz (hocalar da ekliymis)

volkan38
Şef
01 Ekim 2020 13:25

merhaba millet herkes atanmıştır galiba :)

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi