Editörler :
15 Şubat 2014 12:44   


ankastre fırın (lütfen yardım arkadaşlar)

Arkadaşlar ankastre fırın alacam fakat nelere dikkat etmem gerek hiç bilmiyorum, fiyatlar arasında çok fark var,, kullanmayacağım özellik istemiyorum, sizce hangisini almalayım,,,,

15 Şubat 2014 12:47

realisticcc
Şube Müdürü

ocaksız, davlumbazsız , sadece fırınnn

21 Mart 2014 21:35

Reverse
Kapalı

Bu fırın nasıl ?

Farklı ve oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan BlueArt kolleksiyonunda bütün parçalar birbirlerini bir puzzle'ın parçaları gibi mükkemmel bir şekilde tamamlıyor. Birbirine tam olarak uyumlu ürünlerden oluşan yeni blueArt ankastre koleksiyonuna ait ürünler, zevkinize göre, ister yatay ister dikey olarak yerleştirilebiliyor ve her iki durumda da tüm ürünlerle büyük bir uyum içinde ve her bir detayı ile aynı hizada görünüyor. Her bir parçanın tasarımı ayrı ayrı tamamlaması sayesinde hem fırınlarla kompakt mikrodalgalar, hem de kahve makineleri ile bulaşık makineleri uyumlu bir birliktelik sergiliyor.

Siemens yeni blueart ankastre koleksiyonunda görülen 40 cm'lik geniş domino ocakları, büyüklükleri ile yemek pişirme işlerinizde size büyük rahatlık sağlıyor ve mutfaklarda ergonomiyi sizlere sunuyor.

Siemens'in ankastre ürünü indüksiyon ocaklarında, tenceredeki yemeği, en yüksek ısı seviyesi olan 9'da daha iyi ısıda pişirme istendiğinde powerBoost işlevini ortaya koyuyor.

09 Nisan 2014 15:47

mustafaizm
Memur

Profilo FRMA 950 alabilirsin tam bir fiyat / performans ürünüdür

Toplam 3 mesaj
 
ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?