Editörler : Lanet
24 Şubat 2014 16:23

İkinci el cep telefonu alışverişinde güven

İkinci el cep telefonu alırken "Gözüm kapalı alırım" diyebiliyor musunuz? Şengüller A.Ş. ikinci el cep telefonu alışverişini internete taşınarak yeni bir boyut kazandı. Elinizden çıkarmak istediğiniz cep telefonlarına değerindeki fiyatıyla satın alan www.ikincielcebim.com bütün cihazları ?17 Nokta? testine tabi tutuyor. Bu cihazlar 17 adımda yenilenerek yenilenerek güvenli bir şekilde ve ücretsiz 6 ay garanti ile satışa sunuluyor. Sosyal medyada aktif olan ikincielcebim.com cihazlarına güveniyor olmalı :)

ercanöğrtmn
Daire Başkanı
24 Nisan 2014 21:37

ikincielcebim.com garantili 2.el lumia 920 aldım sıfırdan farkı yok.İnternetten alanlara çok güzel indirimleri var ve kargo ücretsiz.Şiddetle tavsiye ederim.6 ay garantili faturalı telefonunuz oluyor.

08 Kasım 2017 14:15

ikincielmobil.com diye bi yerden iphone 8 buldum güvenilir mi acaba bilen var mı?

ercanturksen
Aday Memur
08 Kasım 2017 20:54

ben de geçen hafta duydum siteyi.. bir arkadaşım ikincielmobil.com üzerinden bi note 3 almış..gayet memnundu.. webtekno da ikinci el cep telefonunda sahibinden e rakip geldi diye yazdı.. biraz inceledim siteyi kurumsal bir firmaya benziyor.. güvenli ödeme sistemi diye yazmışlar ödeme işleri için paytr ile çalışıyorlarmış... güvenilirlik ile ilgili bir sıkıntı yok gibi.. ben de uygun fiyata temiz bi iphone 5 düşerse diye bakıyorum..

09 Kasım 2017 13:15

rekabet iyidir. kalite getirir. sahibinden e rakipse iddialı demek

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi