Editörler : F16 Gökçen

mavimsii
Aday Memur
25 Nisan 2014 00:30

nasıl geçti bireysel mülakat 'bisidicem'. Sohbet havasında mı geçiyor bi de ne kadar sürüyor. operasyon brimi tamamen gebzede bide krediler briminin bi kısmı

bisidicem, 10 yıl önce

bireysel mulakata salı gittim ben de. şekerpınar için dediler bana ben de pek istekli konusamadım orayı beklemiyordum

çakabey89
Aday Memur
25 Nisan 2014 10:21

arkadaslar akbank bır daha nezmn alım yapar kı st mt bır de dıl ıstıyor mu ya:(

bisidicem
Aday Memur
25 Nisan 2014 20:50

sohbet havasında evet neler yaptın kimsin nelerden hoşlanırsın, neden seni alalım =) ben gebze beklemediğim için benim biraz enerjim düştü duyunca. oyüzden olumsuz olmuştur diye düşünüyorum. ingilizce ile ilgili bir soru, sınav, mülakat hiç bişey olmadı

mavimsii
Aday Memur
27 Nisan 2014 12:34

teşekkürler 'bisidicem' :) rahat bi görüşme olmuş gibi. bakalım benim ki nasıl olacak. Bu arada krediler brimi için gebzeye görüşmeye çağrılan var mı ?

İdomert
Aday Memur
29 Nisan 2014 13:29

süreç çok uzun sürdü ben bireysel mülakata gireli nerdeyse 3 hafta olacak şue st için daha geri dönüş olmadı.. bende yönetici adayı sınavından başarılı olup grup mülakatından sonra şube için uygun görülüp bireysel mülakata çagırılmıstım anlaşılan st ve mt için aynı anda dönüş yapacaklar gibi

kamyonet
Aday Memur
29 Nisan 2014 13:48

Bende yaklaşık 1 aydır st için geri dönüş bekliyorum.Sanırım herkesi eğitime beraber alacaklar.

İdomert, 10 yıl önce

süreç çok uzun sürdü ben bireysel mülakata gireli nerdeyse 3 hafta olacak şue st için daha geri dönüş olmadı.. bende yönetici adayı sınavından başarılı olup grup mülakatından sonra şube için uygun görülüp bireysel mülakata çagırılmıstım anlaşılan st ve mt için aynı anda dönüş yapacaklar gibi

wafermaster
Aday Memur
29 Nisan 2014 14:48

beyu, mahsuru yoksa hangi departman için teklif aldığını paylaşabilir misin?

wafermaster
Aday Memur
29 Nisan 2014 15:09

teşekkür ederim beyu bilgilendirdiğin için..

wafermaster
Aday Memur
29 Nisan 2014 15:16

ayrıca tebrik ederim :)

İdomert
Aday Memur
30 Nisan 2014 13:47

arkadaşlar başka teklif alan yok mu ??

01 Mayıs 2014 21:15

Herkese merhabalar ve şimdiden başarılar. Ben de uzunca bir süre forumlarda gezinmiştim. İş arama süreci zorludur ama sakın yılmayın mutlaka biryerde şansınız dönecektir.

Daha önce de yazan arkadaş olmuştu aynen katılıyorum. İş şöyle kötü böyle kötü diyenlere bakmayın siz. 900 liraya 6 gün 10 saat çalışan üni. mezunları çok bu ülkede. Tamam stresli, yoğun bir iş ama öğrenirseniz ve başarırsanız önünüz açık. Beğenmeyen de bırakır kimse zorlamıyor. En önemlisi kurumsal bir banka ve girdiğiniz an bunu hissedeceksiniz.

Ayrıca maaşlar sektör ortalamasına göre hiç de kötü değildir. Miktarı da yazmışlardı önceki sayfalarda aynen doğrudur :) Hele bir de yabancı dil taz. alırsanız maaş ortalamanız 3000 tl civarı olur. Bu parayı Türkiye'de tecrübesiz olarak işe başlayanlardan alan % kaçlık kesim siz cevap verin...

Gerçekten samimiyetle soru soran, merak eden arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Maaşın ne kadar ? Yemek çeki ne kadar ? İş zor mu ?... bu tarz sorular hariç :) Hepinize tekrar başarılar...

bmkozak
Kapalı
02 Mayıs 2014 00:12

siz ne zaman ve hangi pozisyon bölüm ve şehir için girmiştiniz ben 2013 mt sınavına ve geçen haziranda kobi st mülakatına girdim bölge müdürü bi bayan vardı diğer bayanda ik di sanırım mülakatım çok olumluydu bidaha dönüş alamadın sistemde hala değerlendiriliyor ve istediğim şehire kimse alınmadığını biliyorum bu alımda umarım çağrılırım

hereisanewchallenger, 10 yıl önce

Herkese merhabalar ve şimdiden başarılar. Ben de uzunca bir süre forumlarda gezinmiştim. İş arama süreci zorludur ama sakın yılmayın mutlaka biryerde şansınız dönecektir.

Daha önce de yazan arkadaş olmuştu aynen katılıyorum. İş şöyle kötü böyle kötü diyenlere bakmayın siz. 900 liraya 6 gün 10 saat çalışan üni. mezunları çok bu ülkede. Tamam stresli, yoğun bir iş ama öğrenirseniz ve başarırsanız önünüz açık. Beğenmeyen de bırakır kimse zorlamıyor. En önemlisi kurumsal bir banka ve girdiğiniz an bunu hissedeceksiniz.

Ayrıca maaşlar sektör ortalamasına göre hiç de kötü değildir. Miktarı da yazmışlardı önceki sayfalarda aynen doğrudur :) Hele bir de yabancı dil taz. alırsanız maaş ortalamanız 3000 tl civarı olur. Bu parayı Türkiye'de tecrübesiz olarak işe başlayanlardan alan % kaçlık kesim siz cevap verin...

Gerçekten samimiyetle soru soran, merak eden arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Maaşın ne kadar ? Yemek çeki ne kadar ? İş zor mu ?... bu tarz sorular hariç :) Hepinize tekrar başarılar...

memur biri
Aday Memur
02 Mayıs 2014 01:03

hangi il sizin? özelden de yazabilirsiniz.

bmkozak, 10 yıl önce

siz ne zaman ve hangi pozisyon bölüm ve şehir için girmiştiniz ben 2013 mt sınavına ve geçen haziranda kobi st mülakatına girdim bölge müdürü bi bayan vardı diğer bayanda ik di sanırım mülakatım çok olumluydu bidaha dönüş alamadın sistemde hala değerlendiriliyor ve istediğim şehire kimse alınmadığını biliyorum bu alımda umarım çağrılırım

memur biri
Aday Memur
02 Mayıs 2014 14:44

arkadaşlar, teklif için aranan, aranmayan, 2. mülakata katılan veya katılmayan var mı? genel müdürlük için olan süreç bitti mi tamamen? aslında bilgi paylaşımı yapsak en azından süreçten haberdar oluruz.

İdomert
Aday Memur
02 Mayıs 2014 15:42

ben 2. mülakata (birebir) gireli 3 hafta oldu ama daha dönüş olmadı.. süreç hakkındaki umudum giderek azalıo ama formda yazılanlara göre sadece 1 kişiye teklif yapılmış

memur biri, 10 yıl önce

arkadaşlar, teklif için aranan, aranmayan, 2. mülakata katılan veya katılmayan var mı? genel müdürlük için olan süreç bitti mi tamamen? aslında bilgi paylaşımı yapsak en azından süreçten haberdar oluruz.

olala53
Aday Memur
02 Mayıs 2014 16:52

selamlar arkadaşlar. ben genel müd. operasyon için pzt bireysel mülakata girdim. dönüş bekliyorum

İdomert
Aday Memur
02 Mayıs 2014 18:34

ben bugün için teklifler sunulur die düşünüodum ama gm için mülakat süreçleri uzun sürmüş.. yazılanlara göre en son pazartesi mülakat olduysa önümüzdeki hafta çarşambaya kadar teklif için dönülür die düşünüorumm.. hakkımızda hayrlısı olurr inşaallah

mavimsii
Aday Memur
02 Mayıs 2014 19:29

idomert ben salı girdim mülakata mt için. çarşamba oldumu mülakat bilmiyorum ama cidden süreç uzun. 10 içinde dönüşler yapılır tahminim.

İdomert
Aday Memur
02 Mayıs 2014 20:00

ozaman en geç haftaya cuma herşey netleşimiş olur tahminimce

mavimsii, 10 yıl önce

idomert ben salı girdim mülakata mt için. çarşamba oldumu mülakat bilmiyorum ama cidden süreç uzun. 10 içinde dönüşler yapılır tahminim.

begammm
Aday Memur
03 Mayıs 2014 12:40

arkadaşlar ben dün bölüm müdüyle görüşmeye girdim mt bireysel için

Toplam 228 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi