Editörler : F16 Gökçen
31 Mart 2014 13:16

2014 Haziran Smmm Sınavı Kaynak Önerileriniz Neler?

Haziran sınavı için kaynak önerileri alabilirmiyim arkadaşlar

smmm-25
Aday Memur
31 Mart 2014 20:51

Merhaba. Ben ve benim gibi birçok arkadaş Ercan Serdar Toksoy'un nam-ı diğer Ercan Hocanın kitabından hazırlandı 8 Mart sınavına. Ben 67 doğru ile kazandım 8 Mart sınavını. Dersaneye gitmeden. Bu kitabı alabilirsiniz. Hatta kitapla ilgili yorumlara bu forumdaki SMMM Staja Başlama Sınavı yeni kitap başlığından ulaşabilrsiniz. Bilginize...

EYUP KAYA
Aday Memur
01 Nisan 2014 08:43

Tsk ederim

yalcinahmet
Aday Memur
09 Mayıs 2014 11:11

arkadaşlar kitapta kampanya varmış. almayan arkadaşlar varsa inceleyebilirler..

canermuhasebeci
Kapalı
10 Mayıs 2014 23:16

Kitap vasat ve eksik konularla dolu.

ömer_hayyam
Şube Müdürü
12 Mayıs 2014 10:14

açık öğretimin kitapları çok iyi bir kaynaktır sevgiyle tavsiye ederim

ugurakc
Aday Memur
22 Mayıs 2014 11:01

Arkadaşlar Kitabı alan biri olarak söylüyorum.Kitabın yeni sınav sistemine göre olduğu falan hikaye.

tightman28
Aday Memur
22 Mayıs 2014 17:41

Ben çalışıyorum şu an bu kitaptan her kitapta olduğu gibi ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen genel anlamda iyi bir kitap. Konu anlatımları akıcı ve anlaşılır geldi bana.Benim için önemli olan bu. Yeni sınav sisteminden bahsetmişsin ama deha ve muratın çıkardığı son konu anlatımlı kitabı da inceledim ben. Daha öncekilerden hiç bir farkı yok sadece kapaklarını değiştirmişler ama 2014 baskı ve yeni sınav sistemine uygun diye yazıyor ama asıl hikaye bu bence. Yani yeni sınav sistemine uygun diye bir kitap yok şu an. Bu kadar kısa sürede içeriği tamamen yenilenmiş kitap çıkartılamaz zaten. Çıkarttıklarını iddia edenlerinkini de gördük aynı kitapları basmışlar. En azından bu kitap insanlara böyle bir yalan söylemiyor. Bugüne kadar gördüğüm en uygun fiyatlı smmm staja başlama kitabı ve şu an için memnunum. Herkese iyi çalışmalar.

ugurakc, 10 yıl önce

Arkadaşlar Kitabı alan biri olarak söylüyorum.Kitabın yeni sınav sistemine göre olduğu falan hikaye.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi