Editörler :
16 Nisan 2014 01:12   

Açıktan atama mı sözleşmeli atama mı daha iyidir. Lütfen Cevap !!!

İmam adayları için hangisi daha avantajlıdır , açıktan atama direk kadrolu ataması mı ?

16 Nisan 2014 14:22

2050
Daire Başkanı

evet açıktan atama oda sanırım mayıs gibi ilan verilir ben sözleşmeliye girmiyorum o yuzden

16 Nisan 2014 23:26

kurmay 03
Şef

malasef yenı kadrolu alım kasım gbı olur bu yuzden sozlesmelı alıma basvurmanınız gerekırıdı

17 Nisan 2014 18:40

2050
Daire Başkanı

benim tahminim rmazandan önce kadrolu alım olcak çok sebebi var bunun bekleyip görecez

17 Nisan 2014 20:18

Ebu.Huzeyfe
Aday Memur

peki sözleşmeli alım nolacak cumaya kadar tarihi açıklanacak demişlerdi

19 Nisan 2014 18:44

nikelgozlu
Memur

sınav yerleri açıklandı beyler 18 nisanda memeurlar nette açıklanmış ama sayfaya pazartes koyarlar sanırım ben sınava giriş belgemi gördüm diyane insankaynaklar kurumdışından bakıyorsunuz tam link memeurlar nette var

19 Nisan 2014 18:46

nikelgozlu
Memur

linki yapıştıramıyorum diyanet insan kaynaklarına girin sağdaki duyurularda en başta ALlah yardımcımız olsun

21 Nisan 2014 09:51

Ebu.Huzeyfe
Aday Memur

Üç bölümde müracat bile olmamış İHL 73 de kalmış.Yazık şimdi 15-20 kadro yanacak.Aynı şey kasım aynı şey kasım ayındada olmuşdu.Benim kpss 72,78 Çok üzüldüm.

21 Nisan 2014 10:14

2050
Daire Başkanı

Üç bölümde müracat bile olmamış İHL 73 de kalmış.Yazık şimdi 15-20 kadro yanacak.Aynı şey kasım aynı şey kasım ayındada olmuşdu.Benim kpss 72,78 Çok üzüldüm.

Ebu.Huzeyfe, 5 yıl önce - Alıntıya git

derken nasıl hocam muracaat olmamış derken bende ihl +hafızlık muracaat yaptım ama sınava girmiyorum ramazan önce kadrolu alım olursa engel çıkarırlar diye

21 Nisan 2014 11:33

Ebu.Huzeyfe
Aday Memur

derken nasıl hocam muracaat olmamış derken bende ihl +hafızlık muracaat yaptım ama sınava girmiyorum ramazan önce kadrolu alım olursa engel çıkarırlar diye

2050, 5 yıl önce - Alıntıya git

ilahiyat+hafız grubuna müracat yok,ilahiyat önlisan+diğerlisans+hafız grubuna müracat yok,İHL+diğer önlisan+hafız grubuna müracat yok.yani 5'er kontenjandan 15 kadro boşta kaldı. DİB arıyorum müracat olmayan kontenjanları kaydırın diye ama yaparlarmı bilmiyorum.Ramzandan önce kadrolu alım mı var hocam benim bilgim yok

21 Nisan 2014 16:14

nikelgozlu
Memur

s.a bence buradan çıkan sonuç ortada kpss puanı olan hafız yok diye anlıyorum.Ebu Huzeyfe senin puan mı yetmedi

21 Nisan 2014 16:33

Ebu.Huzeyfe
Aday Memur

s.a bence buradan çıkan sonuç ortada kpss puanı olan hafız yok diye anlıyorum.Ebu Huzeyfe senin puan mı yetmedi

nikelgozlu, 5 yıl önce - Alıntıya git

yetmedi kardeş enson 73 ile alım oldu benim puan 72,78 kısmet değilmiş

21 Nisan 2014 19:02

nikelgozlu
Memur

sayı çok azdı ondan oldu bir dahakine inşallah

22 Nisan 2014 14:06

kurmay 03
Şef

2050 kardeş kusura bakma ama sen yıllardr bu forumdasın hala bu işlerı oğrenemdın kardesım .ya sen sözleşmelı oldugun zaman neden kadroluya basvuru yapamassın bunu anlamış degılım .daha onceden bırcok sözlesmelı ımam bu sekılde kadroya gecti .haa sen eger kazanıpta ben yerıme gıtmem dıyorsan ozamn sen zor ımam olursun .mılet dag tepe dere demeden gıdıyor.bırcok vekıl var ırakta surıyde gorev olsa gıdeckler ama sen elınde belge gıbı bır nımet varken hala kadrolu alımlardan bahsedıyorsun . kardeşim bu alım ın az olmasının sebebı elınde belge olan kımse kalmadı bu yusden .ama sen dıyorsunkı ramazan dan once kadrolu alım var kusura bakma ama dıyanet kımı alcak lutfen dedıklerıme kızma ama bence sen treni kaçırdın .cunkı yenı sıstemde işler haylı zorlaşacak allah yolunu acık etsın

22 Nisan 2014 22:51

2050
Daire Başkanı

2050 kardeş kusura bakma ama sen yıllardr bu forumdasın hala bu işlerı oğrenemdın kardesım .ya sen sözleşmelı oldugun zaman neden kadroluya basvuru yapamassın bunu anlamış degılım .daha onceden bırcok sözlesmelı ımam bu sekılde kadroya gecti .haa sen eger kazanıpta ben yerıme gıtmem dıyorsan ozamn sen zor ımam olursun .mılet dag tepe dere demeden gıdıyor.bırcok vekıl var ırakta surıyde gorev olsa gıdeckler ama sen elınde belge gıbı bır nımet varken hala kadrolu alımlardan bahsedıyorsun . kardeşim bu alım ın az olmasının sebebı elınde belge olan kımse kalmadı bu yusden .ama sen dıyorsunkı ramazan dan once kadrolu alım var kusura bakma ama dıyanet kımı alcak lutfen dedıklerıme kızma ama bence sen treni kaçırdın .cunkı yenı sıstemde işler haylı zorlaşacak allah yolunu acık etsın

kurmay 03, 5 yıl önce - Alıntıya git

hocam ben zaten kadrodan istifa ettim 3 yıl kadrolu imamlık yaptım çok sıkıntılar çektim herşey senin degin gibi degil bir kere agzı yanan artık derler ya görev alıyım dersin alırsın sonra DAHA BUYUK SIKINTILAR ÇIKAR hayat bu ne oldum demicen ne olacam dicen

22 Nisan 2014 22:52

2050
Daire Başkanı

şunuda söyleyim belgesi olan çok bunlar madur olcaklar bunu diyanet göze alamıcak onun için kadrolu

22 Nisan 2014 22:54

2050
Daire Başkanı

yapacaktır buyuk ihtima daha adam yeterlll alalı bir yıl olmadı hadi yeniden diceksin ona

Toplam 16 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;