Editörler : supporters.
«14151617181920212223242526

kingofkpss
Memur
13 Haziran 2014 00:06

Öncelikle senin kendi CV değilken sen sınavda bir taraf değilken başkasının başarısı-CV'si üzerinden neden konuşuyorsun? Kendi CV'in varsa onu konuşalım...Arkadaşını,komşunun kızını bırak...Kendinle ilgili gurur duyacağın bir başarın yok mu da başkalarının başarıları üzerinden prim yapmaya çalışıyorsun?

Senin ve senin gibilerin anlamayadığı husus şu, CV'i baz alarak bir değerlendirme yapacaksak arkadaşların ki güzel başarılı olabilir. Ama bu kurum için bu masterların konusu önemli mi, alakalı mı? Bu masterlar bizlerin önüne geçmelerini sağlar mı? Demişsin ki arkadaşım Bilgi'yi 4 yılda bitirdi..eee Normal olan o değil mi? 3.5 yılda bitirdi desen anlarım...

Mülakatta test edilen noktalara tekrar bir bak;

a) Sınav konularına ilişkin bilgi düzeyi,
b) Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü,
c) Liyakati, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu,
ç) Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı,
d) Genel yetenek ve genel kültürü,
e) Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı,

Senin o başarı abidesi arkadaşın almanyada, USA'de parti parti eller havaya yapar Hanslarla, Helgalarla haşna fişna yaparken sende onun fotolarını like'larken burda tanımadığın onlarca kişi kpss kurslarında dirsek çürüttü, sıfırdan hukuk,iktisat, muhasebe, maliye öğrendi... HARRAN ÜNİVERSİTESİ DAVRANIŞ,TEMSİL KABİLİYETİ VE TEPKİLERİNİN MESLEĞE UYGUNLUĞU ,bak burası çok önemli bir daha yazayım TEPKİLERİNİN MESLEĞE UYGUNLUĞU, konularında bizlere çok şey kattı.... Senin ve bazı kendini bilmez CV'cilerin bu konularda eksik kaldığını düşünuyorum...

Bence sen önce kendin bir CV yap, bir sınava gir sonra gel konuşalım abisi.... Yada sen başka bir başlık aç adına da " GTB kaybedenler ağlama duvarı" koy...orda takıl...

tekellem
Memur
13 Haziran 2014 01:40

ya o değil de bizim üni. tercihi yaparken dandik diye yazmadığımız bilgi üni. birilerinin şeyinin şeyi için övünç kaynağı olmuş..

adam bir de hadi cv paylaşın da görelim modunda. utanmadan aldığı maaşı yazıyor. bu gibi sıradan seylerle övünmek bir acziyet durumudur bence/bizce değil mi?

ayrıca burada kazanan kazanmayanlara bakınca mülakat komisyonu nasıl da çözmiş kimin ne mal olduğunu diyorum. biz iyisi mi başka bi başlık açalım atanma süreci diye:)

kingofkpss
Memur
13 Haziran 2014 09:47

O bu değilde bilgi alan var mı ne zaman başlayacağımız konusunda?

SaHDeniZ
Şef
13 Haziran 2014 12:58

kingofkpss kardeşim, burda herkesin CV si birbirne yakın zaten. adam nerden baksan bizden 6-7 yaş büyük övünüyor yüksek lisansım war die.. 6 yıl sonra bizim nerde olacağımızı tahmin etmede yoksunluğu olduğunu düşünüyorum arkadaşın. onuda matematik türkçe çözerek gitmiş kazanmış. mezun olur olmaz yememiş kpss çalışma.. bu arkadaşın kafasında, herkesin yaş farkı gözetmeksizin herkesin aynı tecrübe ve bilgi biikiminde olması gerektiği gibi bi düşünce var..bu arkadaşın kafasına göre yeni mezun olmuşlar herhangi bi uzman yard. kazanmamalı.. her nasıl olucaksa 4 yıl içinde lisanstan hemde Yüksek lisanstan mezun olunmalı bunun kafasına göre..

kingofkpss
Memur
15 Haziran 2014 20:05

evli evine köylü köyüne döndü, forum sakinleşti...Gençler bilgi edinen oldu mu başlama tarihi ile ilgili....

mahsunimert
Aday Memur
16 Haziran 2014 10:49

kimsenin bir yere döndüğü yok. sizin gibi torpillilerin her daim yakasında olacağım...

kingofkpss, 10 yıl önce

evli evine köylü köyüne döndü, forum sakinleşti...Gençler bilgi edinen oldu mu başlama tarihi ile ilgili....

go4adana
Aday Memur
16 Haziran 2014 12:14

Bu kafayla her daim altımızda olacaksın bence.

mahsunimert
Aday Memur
16 Haziran 2014 13:27

böyle uzmanın, böyle cevabı olur...

go4adana, 10 yıl önce

Bu kafayla her daim altımızda olacaksın bence.

go4adana
Aday Memur
16 Haziran 2014 13:49

Evet aynen öyle bir cevabım olur. Hatta sana az bile söylüyorum. Haddini bil artık. İnsanları elinde kanıt yokken hırsızlıkla suçluyorsun ve bir de saygı bekliyorsun. Seni daha tanımadan bile kendinden bu kadar nefret ettirmeyi başarıyorsan etrafındaki insanların senden nasıl iğrendiğini tahmin bile edemiyorum. Acınası bir adamsın ne eksik ne fazla. Başka da hiçbir vasfın yok. İnsanların sevmediği ve her fırsatta ezdiği adam sensin ve bu kesinlikle senin suçun. Hadi şimdi dön o beğenmediğin insanların arasına ve bu insanların sinirlerini daha fazla bozma. Güle güle , bay bay , yallah , naş naş , tchüs , adios ,defol hangisini anlıyorsan

mahsunimert, 10 yıl önce

böyle uzmanın, böyle cevabı olur...

mahsunimert
Aday Memur
16 Haziran 2014 14:09

köpekleşme emek hırsızı, yaran yoksa gocunmana gerek yok... torpille girmediysen bu işe ağzından salyalarını saça saça havlamazsın...

go4adana, 10 yıl önce

Evet aynen öyle bir cevabım olur. Hatta sana az bile söylüyorum. Haddini bil artık. İnsanları elinde kanıt yokken hırsızlıkla suçluyorsun ve bir de saygı bekliyorsun. Seni daha tanımadan bile kendinden bu kadar nefret ettirmeyi başarıyorsan etrafındaki insanların senden nasıl iğrendiğini tahmin bile edemiyorum. Acınası bir adamsın ne eksik ne fazla. Başka da hiçbir vasfın yok. İnsanların sevmediği ve her fırsatta ezdiği adam sensin ve bu kesinlikle senin suçun. Hadi şimdi dön o beğenmediğin insanların arasına ve bu insanların sinirlerini daha fazla bozma. Güle güle , bay bay , yallah , naş naş , tchüs , adios ,defol hangisini anlıyorsan

mahsunimert
Aday Memur
16 Haziran 2014 14:14

İlk attığım mesaja bakarsınız herkesi torpil yapmakla suçlamadığımı ve kimseyle cv yarıştırma niyetinde olmadığımı görürsünüz. Sadece torpil yapanlaraydı sözüm. Ama yazdıklarımı maksatlı olarak o kadar çarpıttınız, o kadar laf kalabalığı yaptınız ki; amaç torpillileri arada kaynatmaktı. İçinizde torpil yapmayanların söylediklerimden alınmasına gerek yok...

go4adana
Aday Memur
16 Haziran 2014 14:28

Arkadaşlar hepinizi huzurunda bu arkadaştan davacı olacağımı belirtiyorum. Bir kanıtı varsa çıkartsın koysun ben anında istifa edicem . Şahsıma ettiği hakaretlerden dolayı da dava etmeyeceğim. Ama bir kanıtı yoksa ve yazdıklarını da ıspatlayamıyorsa ettiği hakaretlerden dolayı dava açacağım kendisine. Hadi bakalım

mahsunimert
Aday Memur
16 Haziran 2014 15:09

sen önce kendi ettiğin hakaretlerin hesabını ver, ondan sonra milleti dava edersin... elinden geleni ardına koyma, git istediğin yere dava et...

go4adana, 10 yıl önce

Arkadaşlar hepinizi huzurunda bu arkadaştan davacı olacağımı belirtiyorum. Bir kanıtı varsa çıkartsın koysun ben anında istifa edicem . Şahsıma ettiği hakaretlerden dolayı da dava etmeyeceğim. Ama bir kanıtı yoksa ve yazdıklarını da ıspatlayamıyorsa ettiği hakaretlerden dolayı dava açacağım kendisine. Hadi bakalım

kingofkpss
Memur
16 Haziran 2014 17:43

Bebeye bak pusuya yatmış bekliyor biri yazsında laf etsem diye:)) Sen hala neden forumu takip ediyorsun ki? Merak etme önemli birşey konuşmicaz, sen git ders çalış.... ben sana 2 yıl sonra kazanırsan anlatırım konuşmalarımızı:))

mahsunimert
Aday Memur
16 Haziran 2014 18:22

baktım ders çalışmakla olmuyor, ben de forumu takip edeyim... belki king of kpss nasıl torpil yapılırın tüyolarını paylaşır ben de öğrenmiş olurum diye...

kingofkpss, 10 yıl önce

Bebeye bak pusuya yatmış bekliyor biri yazsında laf etsem diye:)) Sen hala neden forumu takip ediyorsun ki? Merak etme önemli birşey konuşmicaz, sen git ders çalış.... ben sana 2 yıl sonra kazanırsan anlatırım konuşmalarımızı:))

kingofkpss
Memur
16 Haziran 2014 18:45

sana torpil değil zeka lazım.... sen zeka sorununu hallet gel torpili,kız kaçıranı,maytabı ben yapacam sana:))

mahsunimert
Aday Memur
16 Haziran 2014 21:45

Bayaa seçmece uzmanlar almışlar, seviyeleri ortaya çıkıyor bir bir...

kingofkpss, 10 yıl önce

sana torpil değil zeka lazım.... sen zeka sorununu hallet gel torpili,kız kaçıranı,maytabı ben yapacam sana:))

achilles1907
Aday Memur
17 Haziran 2014 11:02

yedeklerden çağırılan oldu mu hiç? var mı bir gelişme acaba?

SaHDeniZ
Şef
17 Haziran 2014 11:44

arkadaslar az once kurumu aradim. teb;igatarin ne zaman gonderilmeye baslanacagini sordum. onlarda dosyalarimizin tasnifinin bugun bitecegini ve atama subelerine gonderilecegini solediler. yarindan itibaren is artik atama subedeymis, ordan bilgi alirsiniz dediler. demekki surec hizli ilerliyor ve bi sikintida yok gozuyor.. hadi ahayirlisi ben cuma gunu atama birimini arayip durum hakkinda tekrar bilgi edinip buraya yazarim..

achilles1907
Aday Memur
17 Haziran 2014 12:20

yedekler hakkında bir bilgi yok heralde? :)

SaHDeniZ, 10 yıl önce

arkadaslar az once kurumu aradim. teb;igatarin ne zaman gonderilmeye baslanacagini sordum. onlarda dosyalarimizin tasnifinin bugun bitecegini ve atama subelerine gonderilecegini solediler. yarindan itibaren is artik atama subedeymis, ordan bilgi alirsiniz dediler. demekki surec hizli ilerliyor ve bi sikintida yok gozuyor.. hadi ahayirlisi ben cuma gunu atama birimini arayip durum hakkinda tekrar bilgi edinip buraya yazarim..

Toplam 512 mesaj
«14151617181920212223242526

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi