Editörler :
12 Mayıs 2014 23:09   

Diğer Lisans + İlahiyat Ön Lisans mezununun durumu nedir?

Diğer Lisans + İlahiyat Ön Lisans mezununun durumu nedir? Dhbtye girebiliyormuyuz? girebiliyorsak atanabiliyormuyuz?

28 Haziran 2014 16:26

ayse_busra
Aday Memur

bende bunu merak ediyorum bilgisi olan yok mu?

02 Temmuz 2014 17:27

hasanmuaz
Şube Müdürü

hocam sizin durumda olanlar için diyanet ayrı kadrolar veriyor

06 Temmuz 2014 02:19

mahmutgp
Şef

DHBT sınavına girmeden zaten diyanete atanamazsınız KKÖ , İmam ve Müezzin olarak.. Diyanet bunun duyurusunu yapalı çok oldu..
http://www.osym.gov.tr/belge/1-20708/diyanet-isleri-baskanligi-din-hizmetleri-alan-bilgisi-t-.html

08 Temmuz 2014 10:07

ömer_1980
Kapalı

s.a ben önlisans elektrik mezunuyum dhbt sınavına girebilirmiyim?(lise-düz lise)

08 Temmuz 2014 19:17

sisteme kırgınım
Aday Memur

bu sorunun cevabin bilen yok osymden baska. diger lisans arti onlisans biri olarak bugun basvuru icin para yatirmaya gittim orda bile dhbt ile onlisans bir aradaydi. ayri bir dhbt yoktu. kpssye de almiyorlar basvursma bile. bu durumda puanim da hesaplanamiyor ve yani dhbtye girememis oluyoruz onlisans mezunu olmaya ragmen?! o kdar sacma ki sistem. hepsi sacma.

08 Temmuz 2014 19:31

sisteme kırgınım
Aday Memur
ayrica bu durum icin osym nin bilgi edinme kismindan mailler gonderdim.siz de gonderin bnce, sistem nasil bu durumu dusunememis?!
08 Temmuz 2014 19:33

sisteme kırgınım
Aday Memur
omer 1980; o durumda sinava girsen bile hicbir ilahiyat iliAYigin olmadigi icin ataman olmaz. en az ihl lisesi olmaliydin. gerci bizim var da biz de giremiyoruz o ayri bir konu...
11 Temmuz 2014 16:42

hasanmuaz
Şube Müdürü

bu sorunun cevabin bilen yok osymden baska. diger lisans arti onlisans biri olarak bugun basvuru icin para yatirmaya gittim orda bile dhbt ile onlisans bir aradaydi. ayri bir dhbt yoktu. kpssye de almiyorlar basvursma bile. bu durumda puanim da hesaplanamiyor ve yani dhbtye girememis oluyoruz onlisans mezunu olmaya ragmen?! o kdar sacma ki sistem. hepsi sacma.

sisteme kırgınım, 5 yıl önce - Alıntıya git

hocam daha önceki yeterlilikler tek grup oldugundan kimse gruplara ayrılmıyordu lisans, önlisans ya da lise herkese aynı sorular soruluyordu.

hocam ben 2012 kpss ye farklı lisans girdim ve önlisans olarak atandım. yeterliliğe bu şekilde girdim. ama atanırken benım lisans kpss puanımla normal önlisanslarla beraber değerlendirildim. bu şekilde atanmıstım

11 Temmuz 2014 16:46

cuneytsonmez
Kapalı

ben iki tane ön lisans mezunuyum başvurumu ypaarken tekstil cıktı onu işaretledim ilahiyat ön lisasn gözümkedi düzeltemiyorumda başvuru merkezini aradım yapıcak bir şey yok dediler ne yapmam gerekli ösym merkez telefonu düşmüyor.

13 Temmuz 2014 16:12

zekizek
Aday Memur

arkadaşlar uzman kariyer kurs açmış oraya yazıldım ben ,hocaları çok iyiymiş inşallah atanırız

23 Temmuz 2014 06:15

maviada65
Aday Memur

cuneyt her iki diplomanla ösym il temsilciliğine gidip sistemden ekletebilirsin ilahiyatı.

Toplam 11 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?