Editörler : Pangaea

hakikinemesis
Kapalı
07 Temmuz 2014 10:59

Bunlar KPSS'yi kaldırmak için oynanan son oyunlar.

engineer.42
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 11:01

baro başkanlıklarını ben bu konuya ilgili olmaya davet ediyorum. en iyi bu işi onlar biliyor çünkü. davanın nasıl açılacağını onlar biliyor. yardımcı olmaları lazım.

baturbeyy
Aday Memur
07 Temmuz 2014 11:04

İPTAL edilsin müfredat dışı soru var... öylemi

Ne müfredatı arkadaş abartmayın. tarih sormuşlar işte bu kadar basit.

Pekin uçağı hangi müfredattaydı... güncel sorulardan dolayı tüm sınavlar iptal edilmeli öyleyse

ufuli61
Aday Memur
07 Temmuz 2014 11:06

Baturbeyy sınava girdin mi? 12 soru soracaz diyorlar Atatürk ilke inkilaplardan hani nerde?

engineer.42
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 11:10

güncel konulardan 6 soru gelmesi gerekirken 5 soru geldi. müfredatın dışına çıkıldı. belki ben 6. güncel soruyu da yapcaktım ve o soru ile atanacaktım nerden bilebilirsin ki?

baturbeyy, 10 yıl önce

Pekin uçağı hangi müfredattaydı... güncel sorulardan dolayı tüm sınavlar iptal edilmeli öyleyse

engineer.42
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 11:23

barolar birliği başkanı metin feyzioğluna mesaj atalım o ilgilenir :D o açar davayı :D

atalay.ata
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 11:27

TROLLERE, YALAKALARA ALDIRIŞ ETMEYİN DAVA AÇILIRSA İPTAL OLUR ADAM GİBİ SORU SORMAK ZORUNDA YA DA KALKIPDA ORAYA YAZAMAZSIN ŞURDAN ŞUNU SORACAĞIM DİYE. MİLLET ONA GÖRE HAZIRLANIR KİTAPLARDAN DEĞİL DE KİM 500 MİLYAR İSTER YARIŞMASININ GEÇMİŞ BÖLÜMLERİNİ İZLERDİ MADEM BÖYLE SORACAKTINIZ SEVE SEVE (!) BELİRTMEK ZORUNDASIN DALLAMA..

harpseal
Aday Memur
07 Temmuz 2014 11:32

salak salak konuşma.sorulan soruların müfredatla ne alakası var.g...tünden soru uydurmuşlar.insanlar sinirli zaten bir de sizin gibi troller çıktı.

baturbeyy, 10 yıl önce

iktisadidari
Memur
07 Temmuz 2014 11:38

Olay siyasetüstü duygusal yaklaşmayalım 12 soru gelir demiş gelmemiş ben epey bir zamanımı tarihte son 2 üniteye verdim ki o 12 soruydu işte. Soru yorum kabiliyetim gelişsin diye soru çözüp durdum o konudan 1 tane görmedim.

maximus2005
Daire Başkanı
07 Temmuz 2014 11:41

120 sorunun tamamı müfredat dışı olsa yine iptal etmezler.

hatalı soruyu mahkemeye başvurup iptal etme olayı....onlar çoook eskide kaldı

engineer.42
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 11:51

hocam konu Atatürk İlke ve İnkilaplarından soru sorulmaması konusu. dikkatini çekerim.

maximus2005, 10 yıl önce

120 sorunun tamamı müfredat dışı olsa yine iptal etmezler.

hatalı soruyu mahkemeye başvurup iptal etme olayı....onlar çoook eskide kaldı

kapitol
Aday Memur
07 Temmuz 2014 11:57

buraya iptal edilsin yazmakla olmaz. herkes tasin altina koysun elini. nereye ne sekil dilekce yazmali? bu konuda konusalim

swanchico
Kapalı
07 Temmuz 2014 11:58

Tarihten 8-9 soru çıkar Öss gibi sormazsın ama 3 katını soruyon Atatürk yok şaka olmalı

kem966
Aday Memur
07 Temmuz 2014 12:03

hakıszlık yapıldığı ortada.bunun için somut adım atalım arkadaşlar

engineer.42
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 12:29

kardeşim herkes bu müfredata göre hazırlığını yapıyor. sen %10 güncel konulardan soracam diye klavuz çıkartıp 5 soru soramazsın. Atatürk ilke ve inkilaplarından 15 soru soracam diyip hiç bir şey sormamazlık yapamazsın. yok öle bi dünya. Türkiye bir hukuk devletidir. kural kanun neyse o.

baturbeyy, 10 yıl önce

engineer.42
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 12:32

medya kuruluşlarına barolar birliği başkanlıklarına CHP ye Zaman gazetesine STV ye mail atmak lazım. başka türlü millet uyuyor. Sorular kimin eline geçti bilen yok. ilk 1500 de kim var bilen yok. kimler olacak bilen yok. bu bizim sorunumuz. ösym ile veya başka kimse ile sorunumuz yok.

kem966, 10 yıl önce

hakıszlık yapıldığı ortada.bunun için somut adım atalım arkadaşlar

TSelif
Aday Memur
07 Temmuz 2014 12:41

Site yönetimine dokundu akpye laf sokmam sanırım. Adamlar heryeri tutmuş derken haksız değilmişim demek burayı da tutmuş ki yazılarım silinmiş.

ALLAH büyük başka bişey demiyorum.

Alın sitenizi başınıza çalın...

07 Temmuz 2014 12:41

Bu sınav derhal iptal edilmelidir, tıpkı 2010'da olduğu gibi acilen iptal duyurusu yapılmalıdır,

TSelif
Aday Memur
07 Temmuz 2014 12:43

Pardon silinmemiş mesajım arkalarda kalınca görememişim. Vallahi paronayak olduk bunların yüzünden. Siteyi de ele geçirdiler sandım. Kusura bakma memurlar.net :D

TSelif, 10 yıl önce

Site yönetimine dokundu akpye laf sokmam sanırım. Adamlar heryeri tutmuş derken haksız değilmişim demek burayı da tutmuş ki yazılarım silinmiş.

ALLAH büyük başka bişey demiyorum.

Alın sitenizi başınıza çalın...

engineer.42
Şube Müdürü
07 Temmuz 2014 12:48

Kamu kuruluşlarının verdikleri kararlara yargı yolu açıktır. Dava etmekten zarar gelmez. Bunu biz yapamayız. Bunu bu işte uzman avukatlar yapar. Bu konuda memurlar.net e görev düşüyor.

Toplam 170 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi