Editörler :
23 Temmuz 2014 12:13   

derin dondurucu tavsiyesi, kullanıcı yorumları

raflı derin dondurucu ALmayı düşünüyorum ne tavsiy e edersiniz?

5-7 raflı fiaytı pahalı olmayan az elektrik harcayıp az sesle çalışan şu an altus düşünüyorum sizce elktrolux siemens uğur vestel nasıldır kullanan biriler yardımcı albilir mi?

24 Eylül 2014 10:52

turan_cad
Daire Başkanı

hocam babamda uğurun yatay olanından var fazlada elektirk harcamıyor, internette bakarken özellikle a+ yada a++ olan dondurucu seçmeni tavsiye ederim..

bende bayrama doğru kampanya bekliyorum dondurucularda profilo düşünüyorum...

24 Eylül 2014 11:20

SelinKabataslı
Aday Memur

Artık bütün ürünler çok daha tasarruflu yani zate ister istemez elektrik tasarrufu yapan ürünler tavsiye konusunda eğer dolap şeklinde dikey almıycaksan yatay yada küçük düşünüyosan kesinlikle uğur derin dondurucu

02 Mart 2015 15:41

1202onur
Aday Memur

arkadaşlar anneme doğum gününde hediye olarak uğur derin dondurucu udd 400 bk aldım. makine acayip bişe. deli gibi soğutuyor hem de çok az elektrik harcıyor, biz ilk alırken satıcı arkadaş bu çok az yakar şöyle soğutur böyle dondurur dedi ama baktığımız zaman önümüzde koskoca bi kasa vardı pek inandırıcı gelmese de markayı tanıyıp bildiğimiz için aldık. tabi kullanmaya başladığımızda anladık satıcının yalan söylemediğini. şiddetle tavsiye ederim size zaten kısa bi internet araştırmasıyla sizde çok iyi anlarsınız ne demek istediğimi özellikle a++ olanları bambaşkaymış bee dedirtiyor ;)

24 Temmuz 2017 12:26

harlem07
Aday Memur

Derin dondurucu konusunda kolaylık istiyorsan dikey derin dondurucuları tavsiye ederim. Burada en çok satılan, en iyi 5 derin dondurucuyu tanıtmışlar belki fikir olur okuyanlara. http://www.loxy.net/2017/07/derin-dondurucu-tavsiye.html

Toplam 4 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?