Editörler : F16 Gökçen

turkuazz01
Kapalı
26 Ocak 2011 13:47

arkadasım alt sayfalara bak oralarda bununla ilgili açılmış başlık vardır mutlaka....

cklt4
Aday Memur
26 Ocak 2011 14:25

mrb arkadaşlar ben bugün garantinin çagrı merkezi pozisyonu içn sınav daveti aldım. ama sınava gidip gitmemekte kararsızım. acaba çalışma koşulları nedir. vardiyalımı çalışılıyor. ve sınavdan sonra hemen mülakata alıolarmı. gidersem ona göre giyinmeyi planlıorum. yardımcı olursanınz sevinirm.

snycngz
Şef
26 Ocak 2011 14:38

üniversite mezunuysan hiç kendini heba etme çağrı merkezinde derim ben.. arkadaşlarım var sinir hastası oldular ..

lemand89
Kapalı
31 Ocak 2011 18:29

slm arkadaşlar ben çağrı merkezi sınavını geçtim yarın grup mülakatına davet edildim nasıl bi mülakat olcak ne sorarlar yardımcı olur musunuz??

panıslı
Aday Memur
31 Ocak 2011 21:51

Ben bugün grup mülakata katıldım.çok kasmana gerek yok ad soyad hangi okuldan mezunsun nerde oturuyosun sonra tartışma veriyorlar.7 kişi karşılıklı tartışıyoruz.20 dakika enfazla 25 dakika sürer. Başarılar sana

sdü2009
Aday Memur
04 Şubat 2011 11:44

bende 2 subatta grup mülakatına katılmıştım.Arkadaşlar mülakat sonuucu gelen var mı olumlu yada olmusuz.Cevap gelenlerle burdan haberleşelim.

panıslı
Aday Memur
11 Şubat 2011 05:57

Arkadaşlar girmiş olduğum çağrı merkezi grup mülakatından olumsuz maili aldım.hayırlısı olsun

orm-müh
Aday Memur
11 Şubat 2011 19:57

Arkadaşlar çağrı merkezine girerken yapılan sözleşmede belli bi ay çalışmak zorundasın gibi bi madde oluyormu?

dmtgvn
Aday Memur
22 Şubat 2011 19:05

Arkadaşlar beni bugn garanti bankaasından müşteri temsilcilği için aradılar sınavda güncel mi soruyorlar nasıl? lütfen davet alan ya da önceden giren arkadaşlar yardım etsn

adem koçer
Aday Memur
23 Şubat 2011 12:18

Dmtgvn Ben pzts. girdim sınava iki aşamalı oluyor. önce 60 soruluk genel yetenek sınavı 35 dk... Hemen ardından 60 soruluk dikkat soruları 15 dk.

aycaakurtt
Aday Memur
26 Şubat 2011 14:15

arkadaşlar bende dün girmiştim sınava.olumlu olursa bugün içerisinde arıcaz dediler.ve aynı gün içerisinde aradılar.bugün mülakata gittim.tamamen hayal kırıklığı oldu.mülakatta diğer yorum yazan arkadaşların sölediği gibi bi tartışma konusu verip iki dakika içinde ortak bi karar vermemizi istediler.tabi ben girişken bi tip olmadığım için başlayamadım.hemen bi bayan atladı ortaya konuşmaya başladı.konuşma kısmı normal tabi anormal olan kısmı herkesi yönetmeye çalışıp tek tek kendisi söz veriyo olmasıydı.önce kendi fikrini söleyip sonra kişilere dönüp size söz hakkı verdimmi! sizin fikriniz diye bide ahkam kesiyo olması gerçekten şaşırtıcıydı.biçok kez farklı fikirler sunan sürekli mantıklı nedenler sunan kişilerin seçilememesi ise daha büyük bi şaşkınlık.süre bittikten sonra iki dakika dışarıda bekleyip ismi okunan arkadaşların 2.mülakata kalması istendi.ismi okunmayanlara ise şimdiden çok teşekkür ederiz diyip bizi çıkarttılar.ardından 2dakika bile geçmeden sadece 2kişinin ismi okundu.bu kişilerden biri tabiki tartışmada bizi aklınca sürekli yönetmeye çalışıp asıl amacı öne çıkmak olan bayandı..garantiyi bu arada tebrik ediorum eğer amaçlarının göze batan, dikkat çekmeye çalışan ufak beyinli insanlar olduğunu söleselerdi zaten hiç katılmaazdık..bu işe girenlerede gir(e)meyenlerede başarılar diliorum..

panıslı
Aday Memur
03 Mart 2011 21:49

Arkadaşlar brüt 967 veriyorlar net 677 oluyor 2 yıl sözleşme 3 ayda 2 maaş 6 ayda performans primi var.senede 2 zam

b_a_09
Aday Memur
15 Mart 2011 18:54

Arkadaşlar perşembe günü için sınav daveti alan var mı?

sebilabir
Aday Memur
16 Mart 2011 19:12

b_a_09 arkadasm bende yarn sınava gırecem ama hıc istemiyorum. bundan once 3 banka sınavı gecip mulakata girdim ama hala donen yok. mulakatta gercekten cok bos konusan kısıleri seciyorlar. laf ebeligi yapacakksın. bu yuzden hayal kırıklıgı yasamaktan korkuyorum tekrar.

caner85
Aday Memur
16 Mart 2011 19:57

yav arkadaşlar bana da 18 mart cuma günü sınava davetlisiniz mailinize bakın diye mesaj geldi ama mail gelmemiş yarın arıcam insan kaynaklarını, perşembe ya da cuma farketmez sınava girecek olan arkadaşlara soruyorum sınav saat kaçtaymış ve nerdeymiş ???? cevaplarsanız sevinirim....

b_a_09
Aday Memur
17 Mart 2011 11:24

aynen arkadaşım bende bıktm artık...o yüzden bir çağrı merkezinden teklif aldım turkcell için ve kabul ettim...bankayı seneye deneyecem artık tekrar...en azından deneyimim var derim biraz daha etkili olur...

herhangi
Aday Memur
17 Mart 2011 21:41

kimseye yanıt gelmedimi!!!!!! bana yarın grup mülakatı daveti geldi...

memuradayı116
Aday Memur
20 Mart 2011 00:04

Arkadaşlar burada Garanti Bankası bu posizyonda çalışan arkadaşımız hiç yok mu ? ben bugun 3. mülakata girdim.Sohbet niteliğinde geçti.Ben anlattım onlar dinlediler, bizim verdiğimiz parayla zor geçinirsin neden böyle biyerde çalışmak istiyosun gibi sorular sordular.Bende kariyer için yükselmek için dedim bilmiyorum belki kendimi kandırıyorum :)bu posizyondan burda yükselirsin diyen olmamış çünkü.24 ay sözleşmeden bahsettiler çıkamassın dediler çıkarsanda tazminat ödeyeceksin dediler.Bir hafta içinde olumlu yada olumsuz döneceklermiş.4.mülakat yoktur umarım.

maaş konusunda bilgi vermediler?

çalışma saatleri?vardiya olur mu?

sosyal haklar?izin konusu?

En önemlisi sözleşme şartları ne zaman çıkarsam ne kadar öderim bunlar hakkında bilgi verilmedi bilen arkadaşlar varsa cevap verirlerse memnun olucam????????

Bu işi tavsiye eden var mı?

jasminum34
Aday Memur
13 Nisan 2011 20:16

çağrı merkezi müşteri temsilciliği için 15 nisan da sınav daveti aldım sınav hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim

Toplam 210 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi