Editörler : oto-danisman-expert

BEYZADE2
Müsteşar Yardımcısı
13 Eylül 2014 15:05

Fikrimi söyledim.Fırça yedim.Ben seyrantepe de oturuyorum. İst da okul yanında ev bulmak çok az kişiye nasip olur veşansişidir.Ben hergün mecidiyeköye kuştepe ye gidip geliyorum.

Kafanızneresine yattıysaoradan ev tutun HOCAM.Herkes konuşur benim gibi işte.

fatoş420
Aday Memur
13 Eylül 2014 15:20

cok tesekkür ederim hocam.inşşş dediğiniz gibi güzel bir ev bulabilirim...

enginn_tur
Aday Memur
13 Eylül 2014 15:31

hocam sız ıptal etmek ıstemıyomuydunuz

fatoş420
Aday Memur
13 Eylül 2014 16:00

hocam istiyorum fakat olumsuz sonuçlanacak gibi.o yüzden bari arastırayım diorum hocamm..

pelinur
Genel Müdür
13 Eylül 2014 17:40

yok değil. 15 dak. yürüme mesefesi. o okulda çalışan arkadaşım vardı. çok memnundu. neden bu kadar karamsarsınız ki. birileri sizi yanlış yönlendirmiş. okulun çevresinde bi sürü yeni lüks siteler yapıldı. öyle çingene falan da yok. inanmayın insanlara. kendiniz görün.

fatoş420, 10 yıl önce

tesekkür ederim hocam okula çok uzak bir mesafe değil dimi bu konutlar?

fatoş420
Aday Memur
13 Eylül 2014 18:08

evet çevrem beni çok korkuttu hocam onun etkisi var sanırım.artı ist kalabalık ve yoğun bir şehir belkide ondandır doguda 6 senedir sessizliğe dingillige ve fazla pahalı olmayan bir yasama alıştıgımız için korkuyorum sanırım.dediğiniz siteleri genelde hep aradım ama malesef ev hiç yokmuş.ew arkadası arayanda yokmuş..hamidiye mahallesinde kiralık hiç ev yokmuşş ..o yüzden gitmeden stresim arttı.

pelinur
Genel Müdür
13 Eylül 2014 18:28

zaten çok sakin ve kalabalık olmayan bir yer. hem belki okulunuzda ev arkadaşı arayan hocalar da vardır. bu arada dediğim site merkez mahallesinde hamidiyede değil. emlakçıları gezersiniz. bulursunuz bence. üzülmeyin bu kadar hocam. rahat olun

fatoş420, 10 yıl önce

evet çevrem beni çok korkuttu hocam onun etkisi var sanırım.artı ist kalabalık ve yoğun bir şehir belkide ondandır doguda 6 senedir sessizliğe dingillige ve fazla pahalı olmayan bir yasama alıştıgımız için korkuyorum sanırım.dediğiniz siteleri genelde hep aradım ama malesef ev hiç yokmuş.ew arkadası arayanda yokmuş..hamidiye mahallesinde kiralık hiç ev yokmuşş ..o yüzden gitmeden stresim arttı.

fatoş420
Aday Memur
13 Eylül 2014 18:38

inşşş hocam.....aradıklarım gönderdiğim arkadaslarıma yok demişlr ama.inşş bulurum.

fatoş420
Aday Memur
13 Eylül 2014 19:10

aradım hocam leyla hanımla öğlen konuştum dediğiniz gibi inanılmaz yardımcı oldu.o dereceki kalacak yerin yoksa misafir dahi ederim dedi.selale evlerinde hiç boş yer yokmuş ama tlf aldı oldugu anda haber vereceğini söyledi..

spepe
Aday Memur
13 Eylül 2014 21:01

Fatoş hocam, sizin tayininizin çıktığı okulun 20 mt yakınında oturuyorum. Korkmadan gelebileceğiniz sakin ve huzurlu bir muhittir.

Bizim de tayinimiz Muğlaya çıktı. Evimizi size verebiliriz. Tlf nomu size özelden attım. Ararsanız daha da detaylı bilgi verebilirim.

tallboy
Kapalı
14 Eylül 2014 01:33

kağıthane çeliktepeden ev tutmak mantıklı metroya yakın çünkü. kiralar biraz fazla ama ulaşım çok rahat. 2+1 güzel dairelerde konumuna göre 1000-1500 arası gibi kiralık ev bulunur bence.

fatoş420
Aday Memur
14 Eylül 2014 23:08

bana tepelerden uzak dur dediler ama...yinede saolun hocam.

deaff
Aday Memur
19 Haziran 2015 13:22

Harmantepe nasıldır? Abdi İpekçi caddesi tarafları?

junji
Memur
19 Haziran 2015 14:52

bildiğim kadarıyla ev kiraları yüksek, roman nüfus fazla, sokaklarda zararlı madde kullanımı da fazla diye biliyorum.

krisna6
Memur
25 Haziran 2017 12:01

kağıthane ihkip e atandım hangi mahallede ev tutabilirim

Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi