Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
09 Ekim 2014 20:22

Eğitim bir sen den istifa ettim !!!

Öğretmenlik maddi manevi ayaklar altında. Vicdanen rahatım.

mankurt
Şef
09 Ekim 2014 21:10

şimdi ebs'li arkadaşlar bana kızacaklar belki ama söyleyeceğim gene... öğretmenler odasında konuşurken utancınızdan "ebs'liyim" diyemeyeceğiniz günler çok yakın...

fabregas34
Kapalı
09 Ekim 2014 21:15

Neden ayrıldın Hammad? Sebebini de açıkça yazar mısın?

ziya64
Şube Müdürü
09 Ekim 2014 21:52

bence sebebini açıklamasına gerek yok

Wanted.üye
Daire Başkanı
09 Ekim 2014 22:21

Herkese koltuk sana sandalye vermişler anlaşılan...

üye olurken bize mi sordun .....

kelikuputis
Şube Müdürü
10 Ekim 2014 11:08

Yürekten tebrik ediyorum.

ayintaplim
Daire Başkanı
10 Ekim 2014 13:24

ben de üyeyim.istifa düşünüyorum.neden diyen arkadaşlar?neler yaptı birsen onlara,ne faydası var bana yazabilirler mi?siyasi konuşmak istemiyorum.öğretmenin aleyhine herşey.

Zat nik tel
Müsteşar Yardımcısı
10 Ekim 2014 14:33

kişinin tercihidir saygı duyarım.bence de doğrusunu yapmış.isterse sendikasız kalsın ister başka bir sendikaya geçsin isterse ebsden istifa etsin saygı duymak alzım.ama yine de en doğrusunu yapmışsın arkadaşım.tebrikler.

anibal22
Şef
10 Ekim 2014 18:34

zararın neresinden dönersen karmış, en azından bundan sonra muhtemel yapılacak olan kayırmalardan,idareci-öğretmen kıyımlarından, yenilen haklardan üye olarak vebalin olmayacak, tebrik ederim...

dilolog67
Memur
10 Ekim 2014 19:49

Hayırlı olsun hocam. Ben de 6 ay dayanabilmiştim sarı sendikaya. Şubeye her gittiğimde milli eğitim bakanı ya da en azından müdürüyle konuşuyormuşum gibi hissediyorum, hissettiriyorlardı zevatlar. İstifa edip enerjisini en çok eğitim ve öğretmen sorunlarıyla uğraşan sendikaya üye oldum. Kendimi çok daha fazla sendikalı hissediyorum. Hem kendi adıma hem de ülkem adına büyük bir iş yaptım. Ebslilere tavsiye ederim

Zat nik tel
Müsteşar Yardımcısı
10 Ekim 2014 20:05

hangi sendika bu öğrenmek şsterim de.sakıncası yoksa yazar mısınız?

dilolog67, 10 yıl önce

Hayırlı olsun hocam. Ben de 6 ay dayanabilmiştim sarı sendikaya. Şubeye her gittiğimde milli eğitim bakanı ya da en azından müdürüyle konuşuyormuşum gibi hissediyorum, hissettiriyorlardı zevatlar. İstifa edip enerjisini en çok eğitim ve öğretmen sorunlarıyla uğraşan sendikaya üye oldum. Kendimi çok daha fazla sendikalı hissediyorum. Hem kendi adıma hem de ülkem adına büyük bir iş yaptım. Ebslilere tavsiye ederim

mankurt
Şef
10 Ekim 2014 23:22

bir okul düşünün. müdürü ebs'li... müdür yardımcıları ağırlıklı ebs'li... bunu 1000 okul ile çarpın... kendi sendikanız bile olsa bu durumu öğretmenler odasında meslektaşlarınıza izah edemezsiniz... koltukları ulufe gibi dağıtanların günahına ortak olmamak adına bence doğru tercih yapmışsınız.

fabregas34
Kapalı
11 Ekim 2014 04:09

Şimdi bu istifa eden arkadaşlara ithafen şunu sormak istiyorum. Be ..... sana kaç yıldır söylenmiyor mu bunların ne oldukları, be ....... sen nasıl bir insansın ki bunca zaman anlayamadın, herşey mahvolduktan sonra istifa ettin, be ........ istifa ederek aklandığını mı sanıyorsun? O leke bir kere alnınıza sürüldü, kaçamayacaksınız. Sadece bekleyin.

mahx
Genel Müdür
11 Ekim 2014 11:40

senin haddine mi ebs lileri tehdit etmek klavye delikanlısı.evet ben de ebsliyim yukarıda istifa ettim diyen de istifa edeceğim diyende gerçek ebs li değildir.burada çıkıp şark kurnazlığı yapmanın alemi yok.fabre denilen şahıs azıcık efendi ol burada ahkam keseceğine delikanlı gibi çık ben falanca okuldayım adım şu de.de ki bizde dostumuzu düşmanımız bilelim.bu tehdit değil eğer bir fikrin varsa çıkıp açık açık ifade edersin.burada martaval atmak kolay değil mi?

fabregas34, 10 yıl önce

Şimdi bu istifa eden arkadaşlara ithafen şunu sormak istiyorum. Be ..... sana kaç yıldır söylenmiyor mu bunların ne oldukları, be ....... sen nasıl bir insansın ki bunca zaman anlayamadın, herşey mahvolduktan sonra istifa ettin, be ........ istifa ederek aklandığını mı sanıyorsun? O leke bir kere alnınıza sürüldü, kaçamayacaksınız. Sadece bekleyin.

yuhjnmd
Kapalı
11 Ekim 2014 12:23

Eğitim bir sen den istifa ettim diyen arkadaş doğru söylüyorsa bize de Allah razı olsun demek düşer.Orda kalmak yapılanlara destek vermek olur.Bize öğretmen hakları için çalışan sendika lazım.Koltuk,makam,siyaset peşinde koşan sendikalardan öğretmenlere hayır gelmez.1 tane hayır gelse,2 tane şer gelir.

albatros456
Aday Memur
11 Ekim 2014 12:47

fabregas haklsın dencek bişey yok geç anladık ama iş işten geçti.

mahx
Genel Müdür
11 Ekim 2014 14:09

9 yıl boyunca türk eğtim sen yetkili sendikaydı söylermisin bana o dokuz yılda memura ne faydası olmuş.adamlar ilksanı kaptırmayız diye yıllarca zarar ettiğini bile bile sahipleniyor.geçin bunları efendiler okuyun şimdi; türk eğitim seni biliriz dokuz yıl yetkili olmuş yaptığı icraat sıfır ,eğitim sen pkk yuvası olmuş onuda geçin aktif sen cemaatle kanka onuda geçin,eğitim senden ayrılanlar eğitim iş diye bir sendika kurmuşlar işleri güçleri ideoloji.siz seçin bunlardan birine üye olun olumusuz yorum yazanlar.

yuhjnmd, 10 yıl önce

Eğitim bir sen den istifa ettim diyen arkadaş doğru söylüyorsa bize de Allah razı olsun demek düşer.Orda kalmak yapılanlara destek vermek olur.Bize öğretmen hakları için çalışan sendika lazım.Koltuk,makam,siyaset peşinde koşan sendikalardan öğretmenlere hayır gelmez.1 tane hayır gelse,2 tane şer gelir.

UYKUSUZ_
Aday Memur
11 Ekim 2014 14:18

adam haklı beyler.

mahx, 10 yıl önce

9 yıl boyunca türk eğtim sen yetkili sendikaydı söylermisin bana o dokuz yılda memura ne faydası olmuş.adamlar ilksanı kaptırmayız diye yıllarca zarar ettiğini bile bile sahipleniyor.geçin bunları efendiler okuyun şimdi; türk eğitim seni biliriz dokuz yıl yetkili olmuş yaptığı icraat sıfır ,eğitim sen pkk yuvası olmuş onuda geçin aktif sen cemaatle kanka onuda geçin,eğitim senden ayrılanlar eğitim iş diye bir sendika kurmuşlar işleri güçleri ideoloji.siz seçin bunlardan birine üye olun olumusuz yorum yazanlar.

11 Ekim 2014 17:18

anadolu eğitim sendikasına alalım o zaman seni.

mahx, 10 yıl önce

apocalypyse2011
Kapalı
11 Ekim 2014 18:01

söylediklerinin bazısına katılmakla beraber Allah rızası için şunu cevapla:

bırak 9 yılı sendika tarihi boyunca hükümetin verdiğini kabul etmeyip daha azını teklif eden, hemen 2. günde kabul eden(sürede de rekor) ve başarı gösterip üye sayısını arttıran başka sendika varmı ??????????????

mahx, 10 yıl önce

Zat nik tel
Müsteşar Yardımcısı
11 Ekim 2014 19:51

ebslilerin çok önemli kısmı ya sistemle aram kötü olasın diye kamufle olmak için ya da bana da bir idarecilik düşer mi yalandıklarından üye.yalansa yalan diyin.deyin ki müdürü atamalrında millet yalakalık olsun diye diğerlerinden istifa edip ebsye geçmedi deyin.yüzünüz varsa tabi.

mahx, 10 yıl önce

Toplam 109 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi