Editörler : gubaz
14 Ekim 2014 14:38   

Teknisyen yardimcisi arkadaşlar bu iş bitti

uzun bir maratonun ardından mutlu bir finiş yaşadık davası biten arkadaşların bir çoğu ünvanlarına kavuştular toplu paraları ödenen var hesaplanan var geçiş tarihine göre farklı farklı oluyor yeni maaş yeni ilmühaber yapıldı herkeslere hayırlı olsun darısı diğer kardeşlerimizin başına

19 Aralık 2014 12:51

gözlem2015
Aday Memur

harammy .yıllarca mücadele verdın.kazanyoz kazandık dedın.kımse ınanmadı sana. burda sana sahtekarlıkla sucladılar evrak gonderıncede teşekkur edenımı arasın yedıgı lafları yutanmı ararsın..menfaat bu işte. menfaatı oldugu zaman yılca ramayan ınsanların menfaat ıcın benı arayıp efe kardes demesı gibi.

21 Aralık 2014 19:46

harammy36
Şef

ne edersin hayat bu usta sen her zaman efe kalacan ben kendimi bilmem karınca gibiyim çalışıyorum ama kimseye yaranamıyorum benim bu işte bir karımda olmadı hem teknisyenliği sınavlada kazandım buradanda aldım hangisini seçersen misali şimdi hedef ikramiye davası birde evrağı olan varsa yazsın emekli olduktan sonra işçilikte geçen yıllara ait mahkeme

22 Aralık 2014 10:02

tuncay ülker
Şube Müdürü

Gözlemin tartışmadığı kimse kalmadı bu nasıl efelik.

31 Aralık 2014 13:39

gözlem2015
Aday Memur

efeler tartışır. ama bunu efe olmayan bılmez.anlayamaz.nucadelenın adıdır efelık.tuncay bey.

08 Ocak 2015 15:45

tuncay ülker
Şube Müdürü

Sevda hanım iki türlü tartışma var biri yapıcı diğeri yıkıcı gerçek efe yıkıcı olmaz sen tercihini yapmışsın zaten.

21 Ocak 2015 09:34

gözlem2015
Aday Memur

ınsanına göre...yaptıgın hakaretlerı bı okusana.

22 Ocak 2015 10:53

tuncay ülker
Şube Müdürü

harammy36 kardeş bizlere evrakı göndererek yapmış olduğun iyiliğin karşılığını elbette görecesin.

Toplam 7 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?