Editörler : E.Kayı Han

15 Ekim 2014 16:20

PKK'nın Bu Denli Şımarmasında ki En Büyük Etken Sizce Nedir

Bu ankete 7 günde, 27 kişi oy kullandı ve 22/10/2014 16:20 tarihinde sona erdi.

zeynelkrc
Daire Başkanı
16 Ekim 2014 20:43

paralel devlet,çok çakalsın çokk.aklınca hükümeti pkk üzerinden vuruyorsun ama yemezler.pkk dün de sokakları yangın yerine çeviriyordu bugün de.dün terör eylemleri yapıyordu bugün bu eylemler minimum düzeyde.dün kürt halkı kendini öz vatanında dışlanmış hissederken bugün her türlü haklarını tek tek alıyorlar ve eskiye nazaran çok daha mutlular.kürtlerin % 20'sinin bölücü faaliyetleri yüzünden kürt halkını ve iktidarı hedef göstermek en hafif tabiriyle edepsizliktir!

Paralel Devlet
Yasaklı
16 Ekim 2014 21:30

2002 den evvel pkk dağda gezerdi

sayenizde dağdan inip şehir merkezine girdiler

zeynelkrc, 10 yıl önce

paralel devlet,çok çakalsın çokk.aklınca hükümeti pkk üzerinden vuruyorsun ama yemezler.pkk dün de sokakları yangın yerine çeviriyordu bugün de.dün terör eylemleri yapıyordu bugün bu eylemler minimum düzeyde.dün kürt halkı kendini öz vatanında dışlanmış hissederken bugün her türlü haklarını tek tek alıyorlar ve eskiye nazaran çok daha mutlular.kürtlerin % 20'sinin bölücü faaliyetleri yüzünden kürt halkını ve iktidarı hedef göstermek en hafif tabiriyle edepsizliktir!

1789__ÖKK
Müsteşar Yardımcısı
19 Ekim 2014 10:44

Dağdan TBMM'ne kadar girdi daha ne!

Liderleri katil pisliği de ceylan derisi koltuğa yerleştirmek hedefleri maalesef ki; o da olucak sanım umarım öyle bir şey olmaz!

namutedil-albatros
Müsteşar Yardımcısı
20 Ekim 2014 19:28

"şehirleri bomba deposuna çevirdiğinizi biliyoruz" (oslo pazarlıklarından bir not. söyleyen; şimdiki MİT (malezya istihbarat teşkilatı) başkanı)

dara mirza
Müsteşar Yardımcısı
21 Ekim 2014 01:23

ışid seçeneği neden yok ?

pkk nın karizmasına karizma katan ışid tir...pkk yı meşrulaştıran dünyaya özgürlük savaşçısı algısına vesile olan ışid...devltülislam :)) her bıji daiş :)

cankirituzu
Genel Müdür
21 Ekim 2014 09:12

Devletine milletine ihanet edenin, dağda gezip şehre inenden ne farkı vardır ? sorumun cevabını paralel senden alabilirmiyim

Paralel Devlet, 10 yıl önce

2002 den evvel pkk dağda gezerdi

sayenizde dağdan inip şehir merkezine girdiler

Paralel Devlet
Yasaklı
21 Ekim 2014 16:05

daha acik sorarmisin ?

cankirituzu, 9 yıl önce

Devletine milletine ihanet edenin, dağda gezip şehre inenden ne farkı vardır ? sorumun cevabını paralel senden alabilirmiyim

cankirituzu
Genel Müdür
22 Ekim 2014 09:29

paralel gayet açık değilmi ? yada şöyle söyleyim devletine milletine ihanet edende dağdan şehire inmiş teröristde benim için aynı,

birinin mermisi dıştan birinin ihanetide içten öldürür,

Paralel Devlet
Yasaklı
22 Ekim 2014 09:32

kimmiş bu devletine ihanet edenler , neye göre ihanet etmişler , ne yapmışlar

açık şekilde yazarmısın ?

cankirituzu, 9 yıl önce

paralel gayet açık değilmi ? yada şöyle söyleyim devletine milletine ihanet edende dağdan şehire inmiş teröristde benim için aynı,

birinin mermisi dıştan birinin ihanetide içten öldürür,

cankirituzu
Genel Müdür
22 Ekim 2014 10:02

ali veli önemli önemeli ? Önemli olan çakallar cirit atarken Devletimizin yanında olmalıyız paralel

cankirituzu
Genel Müdür
22 Ekim 2014 10:06

önemlimi olacaktı :))

Paralel Devlet
Yasaklı
22 Ekim 2014 10:17

tamam bende sana diyorum ki bu çakallar yada tilkiler

veya bunlara çakal diyorsan neye göre çakallar ?

cankirituzu, 9 yıl önce

ali veli önemli önemeli ? Önemli olan çakallar cirit atarken Devletimizin yanında olmalıyız paralel

cankirituzu
Genel Müdür
22 Ekim 2014 16:03

pardon yanlış anlaşılma olmasın,ortadoğuda cirit atan çakalları kast etmiştim,para babaları hesabı kitabı yazıp uygularken biz Türk kürt kavgası,cemaat kavgası alevi sunni v.s kavgalarına tutuşamayız.İstenileni vermek gibi bir lüksümüz yok.Ülkemizin huzurunu her şekilde kaçırana muhalefetim.Devletin malını yiyenede bir o kadar nefretim,Dağda gezsede şehre insede terörist yine teröristtir.Zamanında saygı duyduğumuz bir yapı devletimize ihanet ettiyse mükafatı itibar kaybı olacaktır.

Önce Devletim yaşasınki biz yaşayabilelim

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi