Editörler :
21 Ekim 2014 12:02   

Kapalı

Adiyelerin,zabit katibi sinavinda önlisans ve lisansları öncelik vermesi dogrumu ?
Benim girdigim sene bir tane bile lise mezunu alinmamisti Yine başka adliyelerin de boyle yaptigini duydum Sizin düşünceleriniz nedir

Bu ankete 29 günde, 7 kişi oy kullandı ve 19/11/2014 12:02 tarihinde sona erdi.

21 Ekim 2014 12:05

melih55
Kapalı

şahin editörler actigim anketlerde neden buton yok bu 2. acisim

22 Ekim 2014 21:37

sweeteners
Aday Memur

Egıtm seviyesi yukseltşmeli diorum

23 Ekim 2014 02:08

leevanist
Aday Memur

Tabikide lise mezunlarıyla bir fark olmamalı.Sonuçta hem okuyup hem katiplik yapabilecek kişilerde var misal ben bunu planlıyorum.Üniversite okurken katiplik yapmak istiyorum.

23 Ekim 2014 02:54

melih55
Kapalı

Evet arkadaşlar katilimlari bekliyoruz

23 Ekim 2014 16:06

sirincimcime
Memur

Çok genç yaştaki arkadaşları alıyorlar bazen ve onlar lehine olmayan şeyler yaşanıyor. Mülakat ne içindir, çalışacağı pozisyona uygun olup olmadığını değerlendirmek içindir, ancak farklı amaçla kullanılıyor sanki..

Eğitim ile karakter yönlendirilmeyecek bir şeydir bence. Adliye, ortamının ciddiyetinin farkında olan personellere ihtiyaç duyulan bir yerdir. Sorumluluk sahibi kişilerin görevlendirilmesi kanaatindeyim.

24 Ekim 2014 15:29

oZGuR_aDaM
Şef

Çok genç yaştaki arkadaşları alıyorlar bazen ve onlar lehine olmayan şeyler yaşanıyor. Mülakat ne içindir, çalışacağı pozisyona uygun olup olmadığını değerlendirmek içindir, ancak farklı amaçla kullanılıyor sanki..

Eğitim ile karakter yönlendirilmeyecek bir şeydir bence. Adliye, ortamının ciddiyetinin farkında olan personellere ihtiyaç duyulan bir yerdir. Sorumluluk sahibi kişilerin görevlendirilmesi kanaatindeyim.

sirincimcime, 5 yıl önce - Alıntıya git

haklısın

Toplam 6 mesaj