Editörler : E.Kayı Han
21 Ekim 2014 12:02

Adiyelerin,zabit katibi sinavinda önlisans ve lisansları öncelik vermesi dogrumu ?
Benim girdigim sene bir tane bile lise mezunu alinmamisti Yine başka adliyelerin de boyle yaptigini duydum Sizin düşünceleriniz nedir

Bu ankete 29 günde, 7 kişi oy kullandı ve 19/11/2014 12:02 tarihinde sona erdi.

melih55
Şube Müdürü
21 Ekim 2014 12:05

şahin editörler actigim anketlerde neden buton yok bu 2. acisim

sweeteners
Aday Memur
22 Ekim 2014 21:37

Egıtm seviyesi yukseltşmeli diorum

leevanist
Aday Memur
23 Ekim 2014 02:08

Tabikide lise mezunlarıyla bir fark olmamalı.Sonuçta hem okuyup hem katiplik yapabilecek kişilerde var misal ben bunu planlıyorum.Üniversite okurken katiplik yapmak istiyorum.

melih55
Şube Müdürü
23 Ekim 2014 02:54

Evet arkadaşlar katilimlari bekliyoruz

sirincimcime
Memur
23 Ekim 2014 16:06

Çok genç yaştaki arkadaşları alıyorlar bazen ve onlar lehine olmayan şeyler yaşanıyor. Mülakat ne içindir, çalışacağı pozisyona uygun olup olmadığını değerlendirmek içindir, ancak farklı amaçla kullanılıyor sanki..

Eğitim ile karakter yönlendirilmeyecek bir şeydir bence. Adliye, ortamının ciddiyetinin farkında olan personellere ihtiyaç duyulan bir yerdir. Sorumluluk sahibi kişilerin görevlendirilmesi kanaatindeyim.

oZGuR_aDaM
Şef
24 Ekim 2014 15:29

haklısın

sirincimcime, 9 yıl önce

Çok genç yaştaki arkadaşları alıyorlar bazen ve onlar lehine olmayan şeyler yaşanıyor. Mülakat ne içindir, çalışacağı pozisyona uygun olup olmadığını değerlendirmek içindir, ancak farklı amaçla kullanılıyor sanki..

Eğitim ile karakter yönlendirilmeyecek bir şeydir bence. Adliye, ortamının ciddiyetinin farkında olan personellere ihtiyaç duyulan bir yerdir. Sorumluluk sahibi kişilerin görevlendirilmesi kanaatindeyim.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi