Editörler : F16 Gökçen

gRte
Aday Memur
19 Temmuz 2015 23:18

600 sayfalık bir kitabı var sınav acık başta sınavı gecmek çok zordu ama giderek kolaylaşıyor bu hem iyi hem kötü yasa 2018 den sonra olacak o yüzden alıp beklemek mantık işi değil hükümet bile kurulamamışken yangın sertifikası girl ücreti ders ücreti vs 2800 ü buluyor az para değil birde bu isg den beter olur zamanla çünkü isg de belli bir kıstas vardı bunda o da yok lisans mezunu herkes girebiliyor dolayısıyla mühendiste işletmeci de rakip başta Maaş 4000-5000 ama sobra 800-700 bile olabilir dedim ya belki yasa tamamen rafa kalkar hükümet bile yok anlara için söylüyorum bazı yerler 1500-1300 hatta 1200 e kadar veriyor ama uzmanlar kalite bakımından daha Avantajlı duruyor sonuçta geçemediğim her Sınavdan sen sorumlusun ve 3 Sınavdan sobra geçemezsen tekrar kurs ücreti ödemek zorundasın o yüzden iyi araştırıp düzgün bir hocadan eğitim almak Önmli. Herkes 2700 ken 1300 ler pek mantıklı değil beklemekte fayda var. İzmir'de durum daha farklı ama Ankara ele ayağa düşmüş dikkat

bulaşıkkk
Yasaklı
29 Temmuz 2015 08:58

Kadrolu devlet memurları da bu işi yapabiliyor mu?

nomercy1905
Aday Memur
01 Ağustos 2015 20:47

senın bu yazdıgın fıyatlar aylık kurslarda egıtmenlerın alıdıgı ucretler mı yoksa aldıgımız belgeyı kıraladıgımız ucretler mı anlamadım..

gRte, 9 yıl önce
600 sayfalık bir kitabı var sınav acık başta sınavı gecmek çok zordu ama giderek kolaylaşıyor bu hem iyi hem kötü yasa 2018 den sonra olacak o yüzden alıp beklemek mantık işi değil hükümet bile kurulamamışken yangın sertifikası girl ücreti ders ücreti vs 2800 ü buluyor az para değil birde bu isg den beter olur zamanla çünkü isg de belli bir kıstas vardı bunda o da yok lisans mezunu herkes girebiliyor dolayısıyla mühendiste işletmeci de rakip başta Maaş 4000-5000 ama sobra 800-700 bile olabilir dedim ya belki yasa tamamen rafa kalkar hükümet bile yok anlara için söylüyorum bazı yerler 1500-1300 hatta 1200 e kadar veriyor ama uzmanlar kalite bakımından daha Avantajlı duruyor sonuçta geçemediğim her Sınavdan sen sorumlusun ve 3 Sınavdan sobra geçemezsen tekrar kurs ücreti ödemek zorundasın o yüzden iyi araştırıp düzgün bir hocadan eğitim almak Önmli. Herkes 2700 ken 1300 ler pek mantıklı değil beklemekte fayda var. İzmir'de durum daha farklı ama Ankara ele ayağa düşmüş dikkat

gurbaaprenses
Aday Memur
04 Ağustos 2015 13:49

az buz para değil değer mi sertifika almaya :(

hhkk
Aday Memur
03 Kasım 2015 13:44

arkadaşlar bende sizler gibi düşündüm. bu tmgd işinin reklamını çok iyi yaptılar. şöyle anlatayım bu sınava açıköğretim mezunları, 2 yıllıktan 4 yıllık fakülteye geçen kişiler, emekli memur amcalar yada halen memur görevinde çalışan çürümüş kişiler, bu işi bir çıkar yol bularak bir umut şansıyla sınava hazırlanan üni mezunları girmektedir. ben sınavı kazandım.1 aydır iş arıyorum. öyle sanıldığı gibi kolay değilmiş onu gördüm.piyasada dönen muhabbetlere kesinlikle inanmayın. yok aylık 15000 tl gelir olcakmış falan muhabbetleri kesinlikle yalan.kursa para verdim emek ettim sınavı kazandım ama bütün emekler boşaymış diye düşünüyorum.piyasayı işgüvenliği uzmanları kapmış bile.bunun cılkı 3-5 aya kalmaz çıkacak

hhkk
Aday Memur
03 Kasım 2015 13:46

ayrıca bu memurları da anlamış değilim. doymadınız bi paraya

ertgrll
Aday Memur
06 Aralık 2015 23:20

Arkadaşlar bende 3 ekımde sınavı kazandım ama 571 TL istiyorlar bıde sertıfıkayı almak ıçın bu kadar saçmalık gormedım.Sertıfıkayıda almayı dusunmuyorum su an ole bı maddi duruumda yok zaten acıkcası ramazan ayında kursa gıdıp rezıl olmalarım ve kurs ucretı cabası sacma sapan bı sekılde gaza gelıp bı ıse kalkısmamın netıcesı boş bi mesele neye elımızı atsak kurutuyoruz Allah sonumuzu hayır etsın....

makmüh1985
Kapalı
24 Ocak 2016 08:46

Bir çok kimyasal işlerle uğraşan firmalar ve fabrikalar var. Onlarla görüşme imkanın oldu mu

Kuzgun3535
Aday Memur
11 Haziran 2016 01:11

Sınav zor mu arkadaslar ? Bılgısı olan yazabılır mı ?

makmüh1985
Kapalı
11 Haziran 2016 03:29

walla kitap açık olduğu halde zaman yetmediği için çok az kişinin sınavı geçtiğini duydum.

ahmtogz
Aday Memur
04 Temmuz 2016 23:01

Tmgd veya adr belgesini almış piyasada ki 5000 kişiden biriyle görüşmüş veya konuşmuş birileri varsa görüşlerini belirtirse cok memnun oluruz

ajansad
Aday Memur
18 Kasım 2017 12:27

TMGD ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetleri için Avrupa TMGD'ye sorabilirsiniz.

https://www.avrupatmgd.com/

mumi58
Aday Memur
18 Ocak 2018 01:37

https://www.avrupatmgd.com/tehlikeli-madde-guvenlik-danismani-ucreti-ne-kadardir-tmgd-ucretleri/

mumi58
Aday Memur
18 Ocak 2018 01:38

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Nasıl Olunur https://www.avrupatmgd.com/tehlikeli-madde-guvenlik

mumi58
Aday Memur
12 Şubat 2018 12:38

https://www.avrupatmgd.com/tehlikeli-madde-guvenlik-danismani-ucretleri-ne-kadardir/

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi