Editörler : **sude**
28 Kasım 2014 13:57   

Staja Başlama - Kaynak

Merhaba. Bildiğim kadarıyla piyasadaki kaynaklar Kasım sınavından daha önce çıkmış olan kaynaklar. Yeni baskılar ne zaman çıkar bir bilginiz ya da fikriniz var mı?

Mart'taki sınav için mesela Murat ( http://www.murategitim.com/TR/belge/1-1968/2210-moduler-set-smmm-staja-baslama.html ) 'ın setini alsam mı şu sıralar yoksa yeni baskısını mı beklemeliyim? İçerik ve konu bazında sınavdan sınava, kitaplarda ne kadar farklılıklar, değişiklikler oluyor bilmediğimden soruyorum. Konuya hakim olanlar yardımcı olurlarsa memnun olurum.

İlk Murat'la başlamayı düşünüyorum. Daha sonrasında ise ise konu anlatımının yetersiz kaldığını düşünürsem Deha da alabilirim. Ama şu anki fikrim önce Murat'ın konu anlatımından çalışıp, soruları da Murat ve Deha'dan çözmek.

Kitapları ne zaman almamın daha uygun olacağı ve yeterli, iyi olarak gördüğünüz kaynaklar konusunda bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Bu arada belli başlı kişilerin sürekli reklamını yapmış olduğu EST'yi almayı düşünmüyorum. Onu tavsiye etmeyin lütfen. Her ne kadar içerik olarak kitabın durumunu bilmesem de bu kadar reklamdan sonra çok itici geldi ve o kitabı almayacağım.

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?