Editörler :
30 Ocak 2015 23:18   

hakkari, şırnak ve tunceli vb. tercih konusu

sa, arkadaşlar başta hakkari, şırnak ve tunceli illeri olmak üzere doğu ve güneydoğuda sıkıntıların yoğun olduğu illeri tercih edecek misiniz?

Özellikle bayan arkadaşlar bu illeri tercih etmeyi düşünüyor mu?

Bu bölgelerde çok ciddi sıkıntıların olduğunu duyuyoruz.

Bölgede görev yapan veya tanıdığı olan arkadaşlar; illerin şartları, güvenlik, kalacak yer, okulların durumu ve sosyal hayatla ilgili bilgi paylaşımında bulunursa sevinirim...

31 Ocak 2015 00:08

kbrzeynep
Aday Memur

urfa mardin ve diyarbakır yazacagım rabbim korusun

31 Ocak 2015 02:11

asrınmücahidesi
Genel Müdür

hocam aynı durumdayız sizin bilginiz varsa bize de haber verin. 26 yı açsak atanma durumumuz varsa oralar gelecek. ama her kafadan bir ses çıkıyor. bizde medyadan duyduklarımızla hareket ediyoruz.

31 Ocak 2015 12:30

tuba alkış
Aday Memur

şırnak beytüşşebapta 3 sene yaşamış biri olarak söylüyorum ki şırnak'ın ilçelerinden sadece idil'de sorun yok, gelişmiş bir ilçe, terör namına yaşanacak bir durum yok.. cizrede hergün olay yaşanır..beytüşşebap ise haritada şırnak merkeze 120 km. gibi görünür ama yazın 3.5 saat kışın ise çoğu zaman yolda kalarak en az 4.5 saatte gidilebilecek mesafededir. kışları en az 10 gün kesintisiz elektriksiz kalınır :) yollar çoğu zaman kapanır ama cizre gibi olaylı değildir. şırnak ve ilçelerini yazacak arkadaşlara tavsiyem 26. tercihle beytüşşebap'a gitmelerindense 24. ya da 25. tercihlerine idil yazmaları..

31 Ocak 2015 13:09

asrınmücahidesi
Genel Müdür

şırnak beytüşşebapta 3 sene yaşamış biri olarak söylüyorum ki şırnak'ın ilçelerinden sadece idil'de sorun yok, gelişmiş bir ilçe, terör namına yaşanacak bir durum yok.. cizrede hergün olay yaşanır..beytüşşebap ise haritada şırnak merkeze 120 km. gibi görünür ama yazın 3.5 saat kışın ise çoğu zaman yolda kalarak en az 4.5 saatte gidilebilecek mesafededir. kışları en az 10 gün kesintisiz elektriksiz kalınır :) yollar çoğu zaman kapanır ama cizre gibi olaylı değildir. şırnak ve ilçelerini yazacak arkadaşlara tavsiyem 26. tercihle beytüşşebap'a gitmelerindense 24. ya da 25. tercihlerine idil yazmaları..

tuba alkış, 4 yıl önce - Alıntıya git

hocam siz 26 yla mı gittiniz beytüşşebap a?

01 Şubat 2015 01:47

tuba alkış
Aday Memur

hocam siz 26 yla mı gittiniz beytüşşebap a?

asrınmücahidesi, 4 yıl önce - Alıntıya git

26.tercihle eşim gitti beytüşşebap'a tabi ki ben de.. ben şimdi şubat atamasında tercih yapacağım..

01 Şubat 2015 13:32

merrilyisme
Kapalı

urfa,van,bitlis yazıcam bende

Toplam 6 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?