Editörler :
06 Şubat 2015 12:20   

Taban puanlar açıklandı. ihl 58,72 ile kapatmış

dkab da 63,63 ile.....

06 Şubat 2015 12:20

asrınmücahidesi
Genel Müdür

demedik mi ihl den yüksek alan yok 84 kont. da 58 puan

06 Şubat 2015 12:33

kbrzeynep
Aday Memur

ihlden yapmadım yine kaldım yine pişman oldum

06 Şubat 2015 12:37

asrınmücahidesi
Genel Müdür

böyle olacağı belliydi iyi analiz etmek lazım. bi de 300 kontenjanda tutturmuşlardı 60 ta kalacak :) inanmayın işte. iyice düşünüp tartacaksınız.

06 Şubat 2015 12:38

asrınmücahidesi
Genel Müdür

o yüzden kimse kızmasın ihl den az kadro veriyorlar diye... çünkü kızmaya hakkı yok kimsenin.

06 Şubat 2015 12:42

asrınmücahidesi
Genel Müdür

dkabtan 68 le hakkari yüksekova ya atanmışlar, ihl den 67 ile g.antep şahinbey e....

06 Şubat 2015 12:46

asrınmücahidesi
Genel Müdür

ayrıca p10 u yüksek olan var da tercih eden pek yok demiştim. hatta bazı arkadaşlarımız p121 i 60 ın altında olanlar dkab tan tercih yapmayın diye başlıklar da açmıştı.

06 Şubat 2015 14:00

asrınmücahidesi
Genel Müdür

dkabtan 68 le hakkari yüksekova ya atanmışlar, ihl den 67 ile g.antep şahinbey e....

asrınmücahidesi, 4 yıl önce - Alıntıya git

ihl den 67 ile antalya manavgat a gibi gibi :)

07 Şubat 2015 17:43

Mamudo47
Aday Memur

Bu ihl ye atanan meslek dersi hocası ne yapıyor? Yani meslek derken nedir bu meslek?

08 Şubat 2015 09:38

semakunduz
Şef

Bilmiyorsanız hiç öğrenmeyin insanların aklıyla dalga m geçiyorsunuz

08 Şubat 2015 10:07

Mamudo47
Aday Memur

Sema kunduz sen buranın muhtarı mısın? Artistliğin kime? Bilmediğimiz bir şey soruyoruz.

08 Şubat 2015 10:09

Mamudo47
Aday Memur

Biliyorsan söyle bilmiyorsan cevap vermek zorunda değilsin.

08 Şubat 2015 10:11

semakunduz
Şef

Öyle görüyorsan öyle olsun seviyeyi ilkokula düşürmeyin sizde imam hatip meslek dersleri öğretmeninin girdiği dersleri googla sor sonra daha da anlamazsan burada ayrıntılı anlatılır.

08 Şubat 2015 10:13

semakunduz
Şef

Sakin sakin yazınca insanın aklıyla dalga geçiliyor uslup bu bundan sonra

08 Şubat 2015 10:15

Mamudo47
Aday Memur

Kendi kendine komplekse giriyorsun haberin yok

08 Şubat 2015 10:18

Mamudo47
Aday Memur

Seviye filan yok düşürme filan? Beni ne kadar tanıyorsun?

08 Şubat 2015 11:04

semakunduz
Şef

İlahiyat fakültesi mezunları forumuna girip turist gibi " ya bu ihl meslek nedir dostum yeah " tarzında soru sorarsanız tuhaf duruma düşersiniz.Daha düne kadar din kültürü taban puanı hakkında ayrıntılı analiz yapan kişinin imam hatipten, ilahiyattan bi haber olması beklenemez.

08 Şubat 2015 11:15

merrilyisme
Kapalı

uzak olunca insan atama sevincini bile buruk yaşıyor :(

08 Şubat 2015 11:38

Mamudo47
Aday Memur

neyse hocam komiksin bunu itiraf ediyorum. bilmediğin şey ben din kültürü bölümündeyim.

İHL hakkında bilgim yok. İHL ile ilgili sormak istediğim meslek dersi hocası olarak giren insan hangi dersi veriyor. Sonuçta birçok ders var. Kuran mı arapça mı siyer mi? kendisi mi seçiyor yoksa okul yönetiminin verdiği derse mi giriyor. Sen girmeyeceksin ki? neden merak ediyorsun gibi abuk subuk şeyler söyleyip polemiği uzatma. Biliyorsan söyle bilmiyorsan müsaade et başkası söylesin.

08 Şubat 2015 12:48

asrınmücahidesi
Genel Müdür

neyse hocam komiksin bunu itiraf ediyorum. bilmediğin şey ben din kültürü bölümündeyim.

İHL hakkında bilgim yok. İHL ile ilgili sormak istediğim meslek dersi hocası olarak giren insan hangi dersi veriyor. Sonuçta birçok ders var. Kuran mı arapça mı siyer mi? kendisi mi seçiyor yoksa okul yönetiminin verdiği derse mi giriyor. Sen girmeyeceksin ki? neden merak ediyorsun gibi abuk subuk şeyler söyleyip polemiği uzatma. Biliyorsan söyle bilmiyorsan müsaade et başkası söylesin.

Mamudo47, 4 yıl önce - Alıntıya git

arkadaşım idare sana hangi meslek dersini (fıkıh, hadis, islam tarihi, kur'an,kelam, arapça ...) verirse o derslere giriyorsun.

08 Şubat 2015 13:04

Mamudo47
Aday Memur

arkadaşım idare sana hangi meslek dersini (fıkıh, hadis, islam tarihi, kur'an,kelam, arapça ...) verirse o derslere giriyorsun.

asrınmücahidesi, 4 yıl önce - Alıntıya git

Tamam hocam teşekkürler. Yalnız ilahiyat dışında hiçbir bölümde böyle sivri dilli insanlarla karşılaşmadım. buradakiler ne hikmetse birbirine saldırıyor kalp kırıyor. Psikolojiyle ilgili bir insanım bunun altında yatan nedeni düşünüyorum inşallah ilerde bulurum da kalbim mutmain olur. Yoksa bu alandaki insanlar beni gerçekten soğutuyor. İlerde mesleği ön yargısız sağlıklı icra edebilir miyim bilemiyorum. Menfaat işin içine girince işin rengi değişiyor. Huzur dini oluyor sana çatışma dini.

Toplam 24 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?