Editörler :
21 Şubat 2015 03:04   

Cami Süpürgesi

Selamün Aleyküm Hocalarım. Cami için süpürge ihtiyacımız hasıl oldu. Sizlerinde fikrini almak istedim. Forumda arama yaptım ama bu konu galiba hiç açılmamış.
Halılarımızı yaklaşık 7-8 ay önce yeniledik. Halımız hala pamuklanma yapıyor. Mevcut süpürgemiz -evlerde kullanılan- standart süpürge artık iş görmemeye başladı. Hafta da 2-3 kez süpürüyorum lakin süprülmemiş gibi oluyor, kollarımın dermanı kalmadı iyi çekmiyor. Velhasıl cami tipi süpürge almayı düşünüyoruz. Fırçalı motorlu, çekiş gücü kuvvetli, halının yumuşak kalmasını sağlayacak süpürge tavsiyesi olan, kullandığı süpürgeden memnun olan veya olmayan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bütçemiz yaklaşık 1500 ile 2000 lira arası.
İnternette araştırma yaptım biraz Hamra markalı cami süpürgeleri var. Bu süpürgeden kullanan arkadaşlar ayrıca olumlu veya olumsuz tavsiyelerinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim. Selametle

21 Şubat 2015 08:27

Hafiz592308
Memur
hocam hamrayi kullanA±yoruz A§ok memnunuz tavsiye ederim A§ok kullanA±AYlA± ve asla yormuyor kendi supuruyor gA¼A§ sarfiyatA±nA± gerek duymuyor kesinlikle ideal bir urun
21 Şubat 2015 11:46

muammerx06
Şef

Hamra Makina, en iyi seçenek bu hocam.

21 Şubat 2015 11:51

KAHRAMANLI
Aday Memur

bende.aynı.durumdaydım.hocam.hamra.makinayı.al.sende.kurtul

21 Şubat 2015 14:39

tevaufuk
Aday Memur

Hocalarim Hamra makinanin bir kac modeli var internette. HM36 HM60 HM64 HM 70 Olmak uzre. Hangi modeli kullaniyorsunuz?

21 Şubat 2015 18:01

muammerx06
Şef

HM60 var bende, canavar gibi makina.

21 Şubat 2015 21:33

Hafiz592308
Memur
hm 60 var bendede 800 kiAYilik camimiz yeterli oluyor
22 Şubat 2015 21:08

mes.A
Memur

hocam alman malı (sebo 470) şide degerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Şubat 2015 00:47

tevaufuk
Aday Memur

Cevaplar için teşekkürler Hocalarım. Netten araştırmalarıma göre Hamra daha kuvvetli ve Fırça genişliği daha uzun. Sebo ise daha sessiz ve hafif. Hamra ve Sebo için Servis ve yedek parça durumu nasıldır ? Kullanan arkadaşlar cevap yazarsa çok sevinirim.

23 Şubat 2015 08:18

Mahzun_
Müsteşar

Ben 4 tane hamra aldım aldırdım vs,hepsi memnun,hem Türk malı, hem garantili, hem kaliteli.

23 Şubat 2015 08:19

Mahzun_
Müsteşar

Hocam Hamrayı biraz zorlayıp pazarlık yapıp 1400 TL ye alabilirsin. Tavsiye ederim.

23 Şubat 2015 08:24

Mahzun_
Müsteşar

Hocam benimki, HM 60 modeli, 1400 TL yel almıştım, hiç bi sıkıntı yok al bence.

23 Şubat 2015 22:10

imam46
Aday Memur

Ben 4 tane hamra aldım aldırdım vs,hepsi memnun,hem Türk malı, hem garantili, hem kaliteli.

Mahzun_, 5 yıl önce - Alıntıya git

ARKADAŞLAR HAMRA MARKALI CAMİ SÜPÜRGELERİN BAYİLİĞİNİ ALDIM BİR MESLEKTAŞ OLARAK BENDEN ALIRSANIZ MEMNUN OLURUM TÜRKİYENİN NERESİ OLURSA OLSUN BİR TELEFONUNUZ YETER SENET YOK KEFİL YOK BENİM TELEFON:05068588059 SAYGILARIMLA ...

24 Şubat 2015 02:57

tevaufuk
Aday Memur

Hamra Makina için Yatsıdan sonra fabrikanın satış temsilcisiyle irtibat kurduk arkadaşlar. Şu an bulunduğum ildelermiş. Yarın veya çarşamba günü görüşeceğiz Allah'ın izniyle. Cevaplar için tek tek teşekkür ederim. Sonucu paylaşacağım İnşallah.

25 Şubat 2015 00:10

tevaufuk
Aday Memur

Hocalarım, bugün Hamra 60 modelini aldık Allah'ın izniyle. İlk izlenimlerimi paylaşmak istedim.

25 Şubat 2015 00:15

tevaufuk
Aday Memur

Fırçası gerçekten kuvvetli, makineyi götürüyor. Çekiş gücü de iyi . Halı da belirgin bir şekilde fark edildi. Havları ve tozları güzel çekiyor. Halının ömrüne fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bana göre olumsuz tarafı biraz ağır olması yaklaşık 30 kg. İlgili arkadaşa sordum, neden bu kadar ağır diye. Halıya daha iyi oturması için diye cevapladı. Mantıklı da aslında. Fırça Motoru kuvvetli olduğu için makine kendi gidiyor neredeyse. siz sadece yön veriyorsunuz.. İlk izlenimlerim bu şekilde.

23 Nisan 2015 17:22

cemildiyar
Aday Memur

kovalı süpürge olabilir arçelik 7610 süpürge arcesten satın alabilirsiniz : http://www.arcesdtm.com

25 Nisan 2015 20:20

elimmam
Aday Memur

Bize de Lazım bakalım, 1400 liraya hayra mı sebo mu bir karar veremedik.

10 Nisan 2017 12:24

fastyou
Aday Memur

Alman malı Sebo'nun distribütör web sitesi açıldı; ?www.sebotr.com?.20 yılı aşkın distribütör güvencemizi siz değerli hocalarımıza daha etkin bir şekilde sunmaktan memnuniyet duyarız. Sebo 370-Sebo 470 Comfort ve Sebo Automatic X4-X5 serilerimizi lütfen web sitemizden inceleyiniz.

Öne çıktığımızı düşündüğümüz hususlar ;

Kolay kullanım,

Şık tasarım,

Kalite,

Fiyat avantajı,

Teknik Servis Kalitesi

Üstün filtreleme teknolojisi

İle sağlıklı ve bakımlı ibadet alanları sunmanıza yardımcı olmaktayız.

21 Eylül 2019 09:52

yoksisilan
Aday Memur

Cami süpürgesi Fiyatlarını merak eden hocalarımız buradan fiyat bilgisi alabilirler : https://www.pakmakina.com/p/cami-supurgesi-mr-400/

14 Ekim 2019 01:43

musace
Memur

Arkadaşlar ben Allah rızası için camiyi temizleler imamların ellerinden ayarlarından öperim... ama

Bu temizlik işlerini lütfen imamlarımız yapmasın..

Çünkü hocam sizden önceki hoca şöyle temizlerdi

şunu yapardı senin aldığın maaş haram diyen cemaat lerle karşılaşıyoruz..

Tuvaletleri kilitli cami olmasın..

Geliniz her hafta topladığınız gaz parası yada yardım paralarından bir ihtiyaç sahibini nasiplendirinizzz..

Yada iş-kur temizliyor.

Yada benim yaptığımı yapınız perşembe akşamı cemaati gırgır dagıtınız

Cemaati bilgilendiriniz..

Benim cemaatim caminin hayatını ilk gelen süpürür...

Şadırvanlı temizler.

Tuvaleti kontrol eder.

Camimizi hep birlikte 5 dk temizleriz...

Benim çamimde elektirikli süpürge yok arkadaşlar..

Gırgır kullanıyoz 5 vakit herkes temizlik yapar..

Geliniz şu saçma süpürgeden vaz geçiniz...

Toplam 20 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;