Editörler : cihan27E.Kayı Han
«1017101810191020102110221023102410251026102710281029
19 Mayıs 2024 00:09

Sen beni hırsız hurdacılar ile karıştırdın galiba.

strateji12, 1 ay önce

Evlerin önünden alınan Demirler ve Sokak Logar Kapakları Maaşınıza dahil midir?

elektronik49
Şube Müdürü
19 Mayıs 2024 07:56

Ek ders nöbet sınav ucretleri derken 50 binden aşağı düşmüyor maaslar

Nbaharr, 1 ay önce

Ekders içinde oluyor hepsi.bilmeden yazmayin

tarih-1903
Şube Müdürü
19 Mayıs 2024 08:11

kötü bişey mi bu?

elektronik49, 1 ay önce

skarner
Memur
19 Mayıs 2024 12:33

9 yıllık öğretmenim bu verdiğiniz bilgiyi yeni öğrendim, teşekkür ederim. Ben hayatımda en yüksek 40.500 tl alabildim bir ayda. 35.500 maaşım var mayıs ayında, sınav görev falan denmiş yılda 1 kere ya çıkıyor ya çıkmıyor o da 1000 tl oldu yeni

elektronik49, 1 ay önce

19 Mayıs 2024 12:48

nedense öğretmenler ve işçiler hariç kimse aldigi tam maasi saklamiyor. bu 2 guruba illa onu da yaz bunu da yaz demek gerekiyor. aldiginiz parayi soylemekten neden utaniyorsunuz bilemiyorum.

breze06
Genel Müdür
20 Mayıs 2024 09:15

Ogretmen maasi memurlar net maas robotunda var ama ne memurlar net maaş robotuna nede burda yazan öğretmen arkadaşların yazdıklarına inanmıyorsanız onlar ne yapsın. Tüm öğretmenler basuzmanmis full ek ders alıyormuş gibi bir algı var bazı arkadaşlarda. Ben kamuda işçi statüsünde mühendisim iscilerde öyle yüksek maaş alan kamu işçisi pek kalmadı. Vergi diliminde vs ikramiye vs derken her ay değişik bir maaş alabiliyor ortalamayı yazan bir kişide her ay buraya yazmasına gerek yok. Bazı arkadaşlar o meslek şunu alıyorsa biz bunu almalıyız diyor en fazla meslektaşlarım ama piyasada aldığı maaşın yarısını alamayacak çok mühendis arkadaş olduğu gibi maaşını elestirdikleri işçi, tekniker, teknisyen arkadaşların meslek deneyimi üzerine işler yürüyor. Biri ile özelden konuştum kendini iyi bilir işi alttaki personel yapıyor ben teknik birsey bilmiyorum diyor ama maaş işin içine girince ben amirim yüksek almam gerekli diyor. Başkaların maaşı ile uğraşmayı kisacasi yorum yapmayı bırakın. Burası çözüm merci değil.

mura_t_arslan, 1 ay önce

nedense öğretmenler ve işçiler hariç kimse aldigi tam maasi saklamiyor. bu 2 guruba illa onu da yaz bunu da yaz demek gerekiyor. aldiginiz parayi soylemekten neden utaniyorsunuz bilemiyorum.

20 Mayıs 2024 09:33

baskalarinin maasiyla ilgili yorum yapmadim, sonradan "10bin ekders" "tediyede var", "tayin bedeli de aliyorum" tarzi mesajlara istinaden yazmistim. kimsenin maasinda gozum yok, cok sukur ben yeterince kazaniyorum.

breze06, 1 ay önce

Ogretmen maasi memurlar net maas robotunda var ama ne memurlar net maaş robotuna nede burda yazan öğretmen arkadaşların yazdıklarına inanmıyorsanız onlar ne yapsın. Tüm öğretmenler basuzmanmis full ek ders alıyormuş gibi bir algı var bazı arkadaşlarda. Ben kamuda işçi statüsünde mühendisim iscilerde öyle yüksek maaş alan kamu işçisi pek kalmadı. Vergi diliminde vs ikramiye vs derken her ay değişik bir maaş alabiliyor ortalamayı yazan bir kişide her ay buraya yazmasına gerek yok. Bazı arkadaşlar o meslek şunu alıyorsa biz bunu almalıyız diyor en fazla meslektaşlarım ama piyasada aldığı maaşın yarısını alamayacak çok mühendis arkadaş olduğu gibi maaşını elestirdikleri işçi, tekniker, teknisyen arkadaşların meslek deneyimi üzerine işler yürüyor. Biri ile özelden konuştum kendini iyi bilir işi alttaki personel yapıyor ben teknik birsey bilmiyorum diyor ama maaş işin içine girince ben amirim yüksek almam gerekli diyor. Başkaların maaşı ile uğraşmayı kisacasi yorum yapmayı bırakın. Burası çözüm merci değil.

bunudagormedik
Genel Müdür
20 Mayıs 2024 09:38

öğretmenler çalışmamaya göre gayet iyi alıyor

breze06, 1 ay önce

Nbaharr
Aday Memur
20 Mayıs 2024 09:42

Evet kötü bir şey. Sanki sizin ne demek istediğinizi anlamıyoruz. Birde masum rolü hissettirmeyin!

tarih-1903, 1 ay önce

kötü bişey mi bu?

aşkim
Aday Memur
20 Mayıs 2024 13:47

zenginin parası süpürdü cenesi yoear

spock
Daire Başkanı
20 Mayıs 2024 17:57

35.500 lira.

anten10
Memur
21 Mayıs 2024 09:22

İnfaz ve Koruma Memuru 33.000 TL (İkramiye, Ek ders vb. ekstra hiç bir şey yok)

tolgperperek
Daire Başkanı
21 Mayıs 2024 10:44

Allah hepimize kolaylık versin yazmıyacağım, hepimiz birlik olup yasal olarak varsa grev hakkı ve iş bırakma o yapılmadan hak falan alabileceğimiz yok gibi duruyor.

anten10, 1 ay önce

İnfaz ve Koruma Memuru 33.000 TL (İkramiye, Ek ders vb. ekstra hiç bir şey yok)

anten10
Memur
21 Mayıs 2024 13:04

Bizim sendikaya üye olmamızda yasak, tek umudumuz sizlersiniz :)

tolgperperek, 1 ay önce

Allah hepimize kolaylık versin yazmıyacağım, hepimiz birlik olup yasal olarak varsa grev hakkı ve iş bırakma o yapılmadan hak falan alabileceğimiz yok gibi duruyor.

tolgperperek
Daire Başkanı
21 Mayıs 2024 14:10

bende sendikalı değilim, memurun hakkını savunmasını istemiyorlar kaç defa yazılı olarak bile isteklerimi belirttim onlara tahamülleri yok

anten10, 1 ay önce

Bizim sendikaya üye olmamızda yasak, tek umudumuz sizlersiniz :)

nehayatama
Memur
21 Mayıs 2024 16:02

https://www.memurlar.net/haber/1102477/kocaeli-de-4-5-milyon-liralik-ek-ders-yolsuzlugu-iddiasi.html

ortaokul öğretmeninin bordrosu var burada ek derslerini yazmayan örtmenlere duyurulur :)

Nbaharr
Aday Memur
21 Mayıs 2024 16:51

Cahilce davranmayın. Haberde yolsuzluk yazıyor zaten

nehayatama, 1 ay önce

https://www.memurlar.net/haber/1102477/kocaeli-de-4-5-milyon-liralik-ek-ders-yolsuzlugu-iddiasi.html

ortaokul öğretmeninin bordrosu var burada ek derslerini yazmayan örtmenlere duyurulur :)

nehayatama
Memur
21 Mayıs 2024 22:20

bunu 4 yıl boyunca fark edememek daha büyük skandal.

Nbaharr, 1 ay önce

Cahilce davranmayın. Haberde yolsuzluk yazıyor zaten

adayasci
Aday Memur
22 Mayıs 2024 14:33

En düşük memur maaşı ne kadar ve hangi unvanda çalışan personeller en düşük memur maaşı alır

breze06
Genel Müdür
23 Mayıs 2024 22:45

En düşük memur maaşı 30bin tl altında maas alan yok.

adayasci, 1 ay önce
En düşük memur maaşı ne kadar ve hangi unvanda çalışan personeller en düşük memur maaşı alır
Toplam 20573 mesaj
«1017101810191020102110221023102410251026102710281029

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi