Editörler : cihan27E.Kayı Han
«721722723724725726727728729730731732»

cia84
Genel Müdür
02 Ağustos 2022 16:53

Kamu da çalışan avukat bilgi verebilir mi?

erkindr89
Aday Memur
02 Ağustos 2022 19:49

yurt yönetim memuru ne kadar maaş alıyor? bilgisi olan var mı?

aktasonlıne
Şube Müdürü
05 Ağustos 2022 10:15

Her şey dahil bekar 8500 gibi bir şey alınıyor. Kamuda en düşük memur maaşı bu unvandadır.

erkindr89, 2 yıl önce

yurt yönetim memuru ne kadar maaş alıyor? bilgisi olan var mı?

bunudagormedik
Genel Müdür
05 Ağustos 2022 13:47

Allah bereket versin gayet iyi

Schneider Electricteki mühendisler 8000 alıyorken :) :)

aktasonlıne, 2 yıl önce

Her şey dahil bekar 8500 gibi bir şey alınıyor. Kamuda en düşük memur maaşı bu unvandadır.

danceinthesky
Aday Memur
05 Ağustos 2022 17:09

O dediğiniz maaş çok öncedendi, ya da yeni başlamıştır. Yoksa maaşları baya yüksek

bunudagormedik, 2 yıl önce

Allah bereket versin gayet iyi

Schneider Electricteki mühendisler 8000 alıyorken :) :)

bunudagormedik
Genel Müdür
05 Ağustos 2022 21:40

Kaynak arkadasimin komşusu ( 2 yıllık çalışan )

danceinthesky, 2 yıl önce

O dediğiniz maaş çok öncedendi, ya da yeni başlamıştır. Yoksa maaşları baya yüksek

journeykbr3223
Yasaklı
06 Ağustos 2022 22:50

bağlantıda resim yok, güven 0 hocam tekrar atar mısınız merak ettim

ben de kpssye çalışıyorum ve iyi puan da alıyorum ama bana dhmi düşük maaş veriyor diyorlar 20+ kazanamazsın diyorlar

melmus07, 2 yıl önce

https://www.hizliresim.com/l6k5eb0

journeykbr3223
Yasaklı
06 Ağustos 2022 22:52

Yeni başlayan doktor 14bin tl ameliyat yapan uzman hekim 18bin tl alıyor polis de aynı alıyor

Tabii ki polis fazla alsın ama yurtdışındaki verilerle kesinlikle hekim maaşı çok düşük kalıyor döner sermaye diyeceksiniz artık o da yalan oldu 10 hekimden 7si almıyor

https://twitter.com/SedatAtlas79/status/1554097402696683521/photo/2

ve ak partı genel baş danışman da itiraz ediyor ama halen 13 aydır kat edilen yol 0

https://www.saglikpersonelihaber.net/ekonomi/ak-parti-genel-baskan-danismani-doktorlarin-aldigi-ucret-kesinlikle-adil-degil-h18460.html

osmanbeyy, 2 yıl önce
Polis memuru 4/1 14166 yatan , 380 lojman, 319 bireysel emeklilik, Ağustos itibariyle 2640 operasyon tazminatı, 108 promosyon toplam 17 613 tl

redsabbath
Şef
06 Ağustos 2022 22:53

Düz memur 8850 TL

ahmetyenilmez
Aday Memur
06 Ağustos 2022 23:43

DHMİ maaşlarını yazarsanız seviniriz

xrainmannnx
Yasaklı
07 Ağustos 2022 03:13

Gel ben de sana 50 vereyim 100 olur ayligin.
SİNEM_YTÜ, 2 yıl önce

Çemişgezek belediyesi uzman prof mühendis 42500 tl. Yol sikorta ovlen yemeği hariç. Fiş kestirmezsen yüzde 18 de ordan gelir. 50 bini geçer. Allah bereket versin.

cia84
Genel Müdür
07 Ağustos 2022 11:21

Napolyon Bonapaet in Polis Naziri nin ünlü bir sözü var onu internetten bulup okuyabilirsin. Her polis kardeşimiz öyle maaş almıyor. Arkadaşın görev yaptığı yerin nasil bir yer olduğunu bilmeden polis ile hekim maaşı kıyaslaması o bırakın lütfen. Polis kaç saat çalışır hekim kaç saat çalışır ne zaman çalışır nasil çalışır hangi günler çalışır. Bence bir hukukçu olarak bakış açınız hiç doğru değil. Bende 4+1 sene okud staj yaptım EA da derece yaptım.vs. Hukuk okumakta hiç kolay değildir. Kıstas okumak ise o zaman hiç bir mesleğin itibarı kalmaz. Çöpleri de bizler toplamaliyiz. Bana kalırsa en çok yorulanlar madenciler. Bakış açımizi değiştirelim. Dediğim gibi başta soyledogim sözü bulup okursanız belki de en çok maaşı onlar almalı.

journeykbr3223, 2 yıl önce

Yeni başlayan doktor 14bin tl ameliyat yapan uzman hekim 18bin tl alıyor polis de aynı alıyor

Tabii ki polis fazla alsın ama yurtdışındaki verilerle kesinlikle hekim maaşı çok düşük kalıyor döner sermaye diyeceksiniz artık o da yalan oldu 10 hekimden 7si almıyor

ve ak partı genel baş danışman da itiraz ediyor ama halen 13 aydır kat edilen yol 0

https://www.saglikpersonelihaber.net/ekonomi/ak-parti-genel-baskan-danismani-doktorlarin-aldigi-ucret-kesinlikle-adil-degil-h18460.html

journeykbr3223
Yasaklı
07 Ağustos 2022 11:33

Kaarşılaştırma yapmak bence en doğal şey

ben hekimle doktorun karşılaştırmasını yaptım ve mesela hekimlerin daha fazla kazanması gerektiğini söyledim siz de yok hayır polisler daha fazla kazanmalı gibi yorumda bulundunuz

bu bizim bu garklılıklarımızı bizim zenginliklerimizdir

ve karşılaştırmadan doğal ne olabilir ki, o zaman bu konu kaldırılması gerekir çünkü bu konu bir nevi maaşların karşılaştırmasından ibarettir

cia84, 2 yıl önce

Napolyon Bonapaet in Polis Naziri nin ünlü bir sözü var onu internetten bulup okuyabilirsin. Her polis kardeşimiz öyle maaş almıyor. Arkadaşın görev yaptığı yerin nasil bir yer olduğunu bilmeden polis ile hekim maaşı kıyaslaması o bırakın lütfen. Polis kaç saat çalışır hekim kaç saat çalışır ne zaman çalışır nasil çalışır hangi günler çalışır. Bence bir hukukçu olarak bakış açınız hiç doğru değil. Bende 4+1 sene okud staj yaptım EA da derece yaptım.vs. Hukuk okumakta hiç kolay değildir. Kıstas okumak ise o zaman hiç bir mesleğin itibarı kalmaz. Çöpleri de bizler toplamaliyiz. Bana kalırsa en çok yorulanlar madenciler. Bakış açımizi değiştirelim. Dediğim gibi başta soyledogim sözü bulup okursanız belki de en çok maaşı onlar almalı.

journeykbr3223
Yasaklı
07 Ağustos 2022 11:41

arkadaşlar bunu neden eksiliyorsunuz hekimin maşaı 14bin lira uzman öğretmenden düşük baş öğretmenden düşük kazanıyor dhmidde çalışanlardan hepsinden düşük bu etiketlediğim polisten düşük kazanıyor

+5 yıl ihtisas yapan hekim ve ameliyat yapan hekim de sadece 3bin tl fazla alıyor o kadar

fizyoxxx
Kapalı
07 Ağustos 2022 12:22

Sus lan saros çocuğu
fakir.adam, 2 yıl önce

dhmi maaşları inş düşer. o nasıl havacılık tazminatı ak. kaldırılsın ayıbdır. millet açken aldıkları tazminatlı maaşa bak. bir de her ay.

osmanbeyy
Memur
07 Ağustos 2022 12:48

Çok haklısın ben batıdaki bir polis memuruna göre yaklaşık 3800 lira fazla alıyorum. Ayrıca doktorla kıyas meselesine gelince çok yanlış heleki yok o şu kadar okudu digeri bu kadar okudu daha yanlış. Yaptığın iş, bu işin sonucundaki faydana göre kıyas yapabilirsin. Doktor hayat kurtarıyor evet ama benim yaptığım iş itibariylede bende binlerce kişinin hayatını kurtarmışımdır. Hayat kurtarmak ameliyat masaasında olmuyor sadece. O yüzden artık şu doktor polis kıyasını yapmayın artık
cia84, 2 yıl önce

journeykbr3223
Yasaklı
07 Ağustos 2022 20:01

doktorun polisten az alması bence kabul edilebilir bir durum değil ve bunun kıyasını yaparak karşılaştırıyorum

sen de polis doktordan daha fazla almalı ve onu hak görüyorsun ve fikrine karşı saygı duyuyorum

---------

ayrıca devlet de artık 50bin barajını kaldırtmalı kimse bu kadar düşük maaşa çalışmak istemez zaten istemeyenler de özele gidiyorlar ya da yurtdışına

öğrencilere tavsiyem bu kadar düşük maaşı kendinize uygun görüyorsanız tıp okuyaiblirsini

---------

bir de siz doktordan çok fazla hayat kurtardım demişsiniz biz burada hayat kurtarmayı tartışmıyoruz bence bir doktor polisten fazla almalı diyorum benimm görüşümce

osmanbeyy, 2 yıl önce
Çok haklısın ben batıdaki bir polis memuruna göre yaklaşık 3800 lira fazla alıyorum. Ayrıca doktorla kıyas meselesine gelince çok yanlış heleki yok o şu kadar okudu digeri bu kadar okudu daha yanlış. Yaptığın iş, bu işin sonucundaki faydana göre kıyas yapabilirsin. Doktor hayat kurtarıyor evet ama benim yaptığım iş itibariylede bende binlerce kişinin hayatını kurtarmışımdır. Hayat kurtarmak ameliyat masaasında olmuyor sadece. O yüzden artık şu doktor polis kıyasını yapmayın artık

journeykbr3223
Yasaklı
07 Ağustos 2022 20:04

emekli maaşlara hiç bile girmeyeceğim

şu an bir hekimin emekli maaşı 18bin tl ama bir polisin emekli maaşı 7-8bin tl

ama aktif çalışan mesleklerin maaşları hekimin emekli maaşından daha düşük polisin ise kendi emekli maaşından daha fazla maaş almakta

osmanbeyy, 2 yıl önce

erhannn34
Şube Müdürü
07 Ağustos 2022 20:13

Yine yeniden polis maaşı tartışılıyor isteyen polis olabilir

emekli maaşlara hiç bile girmeyeceğim

şu an bir hekimin emekli maaşı 18bin tl ama bir polisin emekli maaşı 7-8bin tl

ama aktif çalışan mesleklerin maaşları hekimin emekli maaşından daha düşük polisin ise kendi emekli maaşından daha fazla maaş almakta

journeykbr3223
Yasaklı
07 Ağustos 2022 20:24

Arkadaşım mantığı anlamadın emeklilik maaşlarında bir doktor 18bin tl emekli maaşı alıyor şu an polis 7500 tl emekli maaşı alıyor (arada 2.5 kat var nerdeyse)

https://www.memurlar.net/hesaplama/emekli-maas/

ama maaşlarda aktif çalışan bir pratisyen hekim 14-15bin tl maaş alıyor ve üstteki polis de 14-15 maaş aldığı hatta doğuda çalışması ile doktorun maaşından fazla aldığı ortaya çıkıyor

polisin maaşına bir şey denilmiyor ama doktorun maaşı artmalı bence

erhannn34, 2 yıl önce
Yine yeniden polis maaşı tartışılıyor isteyen polis olabilir
Toplam 20320 mesaj
«721722723724725726727728729730731732»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi