Editörler : E.Kayı Han
14 Nisan 2015 15:31

Türk'ün Başbuğu: Recep Tayyip Erdoğan

Başbuğ, başkomutan, başkan anlamına geliyor. Bu tanıma göre BAŞBUĞUMUZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'dır.

p00r
Kapalı
14 Nisan 2015 17:13

aman abim seni linç ederler burda :D

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
14 Nisan 2015 17:19

bide Türk Gandi var heralde;)

kedileriseverim
Kapalı
14 Nisan 2015 17:24

:)))))

_Glorious_
Genel Müdür
14 Nisan 2015 17:29

Ulu önder RTE 3 beğenenler artılasın :D

p00r
Kapalı
14 Nisan 2015 17:32

Onu demek için geometri kitabı yazmasını bekliyoruz adsgğsadsagkajlşfjaşs

_Glorious_, 9 yıl önce

Ulu önder RTE 3 beğenenler artılasın :D

14 Nisan 2015 18:04

Bir ideoloji var.Bir dava var.

Tayyip Erdoğan bu davada başarılı oldu.

Tayyip Erdoğan olmasa ne olacaktı merak ediyorum.

Akparti'de Tayyip Erdoğan'ın gücüne boyun eğenler kaldı.

Hakkın gücüne boyun eğenler Akpartiden uzaklaştı.

Bu dava yeni bir lider çıkartabilir.Ama bu Akpartide olmaz.

candela
Yasaklı
14 Nisan 2015 18:58

neresi Türk gürcünün

candela
Yasaklı
14 Nisan 2015 19:01

ben demiyorum hemşerileri diyor

aylaege
Daire Başkanı
14 Nisan 2015 23:24

töbe yarabbi çarpılacaz allah korusun

BEYZADE2
Müsteşar Yardımcısı
15 Nisan 2015 03:56

''Ben Gürcüyüm,eşim Arap''

Recep Tayyip ERDOĞAN

YORUMSUZ...

haseki34
Daire Başkanı
15 Nisan 2015 09:39

türklük tek bir millete indirgenemez. bunu kürtlerle, araplarla beraber yaşamamızdan, Sovyet zulmünden kaçıp gelen çerkes, çeçen, gürcü Müslüman, Azeri, türkmen, özbek, kazak, kırgız, esed zulmünden keçen Suriyeli, Irak'taki kaostan kaçan ıraklı, çin zulmünden kaçan Uygurlu kardeşlerimize açtığımız kucağımızdan anlayabilirsiniz. dünyada hiçbir kavim bu derece evrensel değildir. çünkü hepsi kendinde bir parça buraların topraklarından bulur.

işin özüne girerse tarihteki tüm türk komutanlarımızın mayasında;

orta asya'yı baz alırsak: Çinlilik, moğolluk,

Selçukluyu baz alırsak: farisilik

Selçuklu beyliklerini baz alırsak: araplık, rumluk

osmanlıyı baz alırsak: rusluk, rumluk, gürcülük, sırplık bulursun...

BEYZADE2, 9 yıl önce

''Ben Gürcüyüm,eşim Arap''

Recep Tayyip ERDOĞAN

YORUMSUZ...

15 Nisan 2015 09:47

Seyyid Ahmed Arvasi Hoca dır benim Başbuğum....

p00r
Kapalı
15 Nisan 2015 09:49

Mâşâallah.

kölnsokaklarında, 9 yıl önce

Seyyid Ahmed Arvasi Hoca dır benim Başbuğum....

15 Nisan 2015 10:03

Hocalarımda ; sayın Osman Ünlü, sayın Ramazan Ayvallı, Sayın Mehmet Ali Demirbaş, Sayın said Arvas Hoca efendiler gibi Türkiye Gazetesi nde ve TGRT de yazan ve söz alan hoca efendilerdir...yok ki İHLAS dan başka doğruları nakleden ehli sünnet itikatinde başka bir medya kuruluşu...

p00r, 9 yıl önce

Mâşâallah.

haseki34
Daire Başkanı
15 Nisan 2015 10:11

başbuğluk siyasi bir unvandır, dini değil. türk tarihinde başbuğ dediğimiz komutanların da sözlerine riayet ettiği alimler, hocalar olmuştur. alimlerimiz, üstatlarımız hepimizin baş tacıdır o ayrı.

kölnsokaklarında, 9 yıl önce

Hocalarımda ; sayın Osman Ünlü, sayın Ramazan Ayvallı, Sayın Mehmet Ali Demirbaş, Sayın said Arvas Hoca efendiler gibi Türkiye Gazetesi nde ve TGRT de yazan ve söz alan hoca efendilerdir...yok ki İHLAS dan başka doğruları nakleden ehli sünnet itikatinde başka bir medya kuruluşu...

bekiro_42
Şube Müdürü
15 Nisan 2015 10:26

tövbe haşa ne başbuğu adam Millet vekillerinin dyimiyle Allahıın tüm vasıflarını taşıyor birine görede peygamber siz burda şimdi başbuğluğa indirdiniz çarpılacaksınız şimdi :)

haseki34
Daire Başkanı
15 Nisan 2015 10:35

kimse onu peygamber, hele hele haşa Allah yerine koymuyor. siz öyle olduğunu sanıyorsunuz. çünkü nefs öyle düşündürerek karşı taraftaki inancı tu kaka ilan etmek istiyor. böylelikle kendini akıllı, zeki, güzel, cici kıldıracak.

ama illa bir gerçeklik istiyorsan Allah'a küfretmenin yasada cezasının olmadığı, ama şahsa bırakın küfrü birkaç kelam etmenin bile suç sayıldığı bir ülkede yaşıyoruz. kişiye mahsus koruma kanunları var bu ülkede.

bekiro_42, 9 yıl önce

tövbe haşa ne başbuğu adam Millet vekillerinin dyimiyle Allahıın tüm vasıflarını taşıyor birine görede peygamber siz burda şimdi başbuğluğa indirdiniz çarpılacaksınız şimdi :)

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
15 Nisan 2015 10:39

PeygamberiMİ olimpiyatlarına, tv dizilerine kamyonetle getirebilme pervasızlığınızı gösterebilenlerin isnatları da kendileri gibi rezil. REZİL!...

bekiro_42
Şube Müdürü
15 Nisan 2015 10:44

buyur sana birkaç örnek haberin yok sanırım

akp düzce millet vekili Başbakan Allahın tüm vasıflarını taşıyor başbakandan partiden halktan çıt yok

makaracı egemen: Başbakanın doğduğu topraklar kutsal topraklardır kimseden çıt yok

akp bursa millet vekili başbakana dokunmak bile ibadettir kimseden itiraz yok

rize belediye başkanı: başbakanın çıkacağı tv yere konmaz yükseğe kaldırın kimseden itiraz yok

Cumhurbaşkanı olarak ziyaretinde biri bağırıyor hoş geldin ey Allahın resulu ne ondan nede yanındakilerden çıt yok ama geçerken sigara içince terbiyesiz herifsin

akp aydın il başkanı erdoğan bizim için 2. peygamberdir falan filan

daha çoook varda hangisini yazsam bilmem. Kimse bunlara ses çıkarıp sen ne diyorsun demediğine göre partide tabanda aynı fikirde...

bekiro_42
Şube Müdürü
15 Nisan 2015 10:51

sabah biri facebookta domuz etini kasaplık hayvan yaptılar iddiası alçaklıktır ispat etmeyen şerefsizdir dedi ilgili resmi gazete tarihini ve tebliğ numarasını verdim ortadan kayboldu resmi gazeteninde devlet yayın organı olduğunu açıkladım muhalefet gazetesi falan sanmasın diye...bi arada birisi haçlı seferleri kültür seferidir sözünü ispat et dedi video izlettim ona bile inanmadı kıvırdıkça kıvırdı yani siz inanmak istediğinize inanıp görmek istediğinize inanıyorsunuz, Erbakan Hocanın deyimiyle büyülenmiş duurmdasınız ama bu durumunuz tüm islam alemini ve bu ükeyi felakete sürükleyecek

Toplam 121 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi