Editörler :
06 Mayıs 2015 10:22   

alkali su

ve ingiliz karbonatı alındı alkali suyumuzu yaptık içiyoruz bakalım faydalı mı gerçekten deneyen var mı benden önce

alıntı Hasta olmamak için her gün 1 çay kaşığı karbonatlı su içebilirsiniz. Bunu yarım çay kaşığı sabah, yarım çay kaşığı akşam 1 bardak suya karıştırıp 3dk bekleyip iyice karışmasını bekleyin sonra tekrar karıştırıp için. Her beden ve her bedenin göstereceği tepki farklı olucak'tır. Çünkü herkesin farklı beslenme biçimi var. Bundan dolayı herkesin kendi bedenini dinleyip buna bağlı olarak karbonat miktarını ayarlaması gerekir.

Eğer grip, nezle gibi rahatsızlıklar olursa günde 3 çay kaşığı karbonatlı su içebilirsiniz. Fazla gelirse o zaman günde 3 kere yarım çay kaşığı içerek buna devam edebilirsiniz.

10 Mayıs 2015 00:40

hotas
Şube Müdürü

bunu bende deneyeceğim..

16 Mayıs 2015 17:23

mu38
Şef

Ben birkaç aydır deniyorum.Çok faydalı olduğuna inanıyorum.Önceleri suya karıştırdım.İçmek biraz zor oldu.Şimdilerde sabah akşam yemeklerden biraz önce avucuma belli bir miktar alıyorum.Ağzıma atıyorum.Sonra bol bol su ile yutuyorum.En kısa sürede böyle içilmiş oluyor.Ayrıntılı bilgi isteyenler benimde tesadüfen bulduğum facebook sayfasını inceleyebilirler.Facebook a

Kemal milar yazdığınızda çıkıyor.Epey bir karbonat kullanıcısı var.Yorumlar atıyorlar oraya.

26 Mayıs 2015 16:47

ysflz
Memur

internette araştırırken zayıflamaya da yardımcı olduğunu okuyunca aldım ve yaklaşık 3 hafta denedim, metabolizma çalışacağı yerde benimki tam tersi durdu . inanılmaz şişkinlik ve kabızlık yaptı . kullanmayı bıraktım , demek herkeste aynı şeyler olmuyo

29 Mayıs 2015 18:35

FatFree
Aday Memur

Karbonatın metabolizma üzerinde bilinen bir etkisi yoktur. Umarım bu kadar çok kullanılan Kalsiyum karbonat (CaCo3) böbrek taşı oluşumuna yol açmaz.

18 Haziran 2015 17:28

kelebek_06
Aday Memur

zayıflattığı doru ama vücuttan yapı değl suyu atıyor. göz boyama yani. zararlı olabilr.

31 Ağustos 2015 18:07

yokolucu
Aday Memur

Arkadaşlar bilmeden hazırladığınız karışımlara dikkat edin, karbonat gizli tansiyonunuzu tetikleyebilir beyin kanaması,felç ve ölüm gibi risklerle karşılaşabilirsiniz. Bunun yerine laboratuvarlarda üretilmiş alkali su deneyin.,

Toplam 6 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?