Editörler : Pangaea
10 Haziran 2015 13:45

dkab kpss 2016

2016 dkab kpss icin kaynak ders calisma önerileriniz nelerdir??? Ders planlarını nelerdir???

12 Haziran 2015 11:07

arkadaşlar elimde bulunan KPSS kaynaklarını satmak istiyorum...liste olarak yazacağım...hepsi çok temiz kaynaklar...2012-2015 yılları arasındaki kaynaklar...ama gerçekten hepsi sıfır...

kaynak listesi:

--İHTİYAÇYAYINLARI GY-GK MODÜLER SORU BANKASI (2012)

--PEGEM KONUANLATIMI MODÜLER SET

--UZMANKARİYER 24 DERSTE MATEMATİK 6 FASİKÜL

--TARİH SORUBANKASI (İSTANBUL KARİYER YAYINLARI)

--İHTİYAÇANAYASA HUKUKU KONU ANLATIMI

--İHTİYAÇMEDENİ HUKUK KONU ANLATIMI

--BEYAZKALEM VATANDAŞLIK KONU ANLATIMI (2015)

--İHTİYAÇVATANDAŞLIK KONU ANLATIMI

--XYAYINCILIK VATANDAŞLIK DERS NOTLARI VE TÜYOLARI

--XYAYINCILIK TARİHÇİNİN DERS NOTLARI VE TÜYOLARI

--PEGEMEĞİTİM BİLİMLERİ ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

--X YAYINCILIKÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

--XYAYINCILIK ÖLÇME DEĞERLENDİRME DERS NOTLARI

hepsini 200 TL' ye satıyorum...kargo ücreti alıcıya ait...en uygun fiyata kargoya vereceğim...

isteyen arkadaşlar bana mail atabilir...

KPSS sınavı ile ilgili olarak âcizane bir şeyler yazayım tecrübeme göre...1. si sınav ilk önce zamanı yetiştirme açısından sıkıntılı bir sınav...son 2-3 yılda bu durum daha da zorlaştı.. sayısal ve sözel mantık soruları geldi.. özellikle bu tip sorular yabancı değil ALES soruları gibi... bu nedenle bu tip sorulardan çokça ve değişik soru çözmek lazım...diğer dersler için ise bilgi kısmını hallettikten sonra özellikle bol bol ayrı yayınlardan süre tutarak deneme çözmek gerekiyor...soru bankaları da çözün ama genel de denemelerin soruları daha iyi ve hatasız olur...

bunun dışında sınavda daha az heyecan ve mutlaka her ihtimale karşı sınav kötü giderse iyi kötü bir B planı.. bu düşünce sınavın daha rahat geçmesini de sağlar...hepinize başarılar dilerim...

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi