Editörler : ayşegül bgm
12345678910111213»

RamboFT
Aday Memur
20 Temmuz 2015 12:14

Kardeşim dershanesiz 78 puan almıştı. Bende dershanesiz 72 puan aldım. Dershane şart değil.

huzursokak
Aday Memur
20 Temmuz 2015 16:59

Kendim hazırlanarak genel kültür kısmının püf noktalarını halledemeyeceğimi düşündüğüm için dershanede profesyonel birilerinden yardım almak istiyorum açıkçası. 2014'te kendim hazırlandım fakat çözmeye çalışırken çok zaman kaybettim. onun için dershaneye gitmeyi düşünüyorum. Turkuaz Akademi nin tarihçisi ve coğrafyacısı çok iyi diye duydum. evime de yakın olduğu için ilk aşamada aklımda o var.

delidumru
Aday Memur
20 Temmuz 2015 22:56

Bir çok kurum ile görüştüm. Turkuaz Akademi 2015 te baya bi soru yakalamis.ispatlarıyla gösterddiler. ders saatleri iyi. diğer kurumlara göre 90-100 saat fazla. 3 yayının tüm setlerini veriyorlar uzman kariyer -yedi iklim- pegem siniflar güzel mevcut 25-27 kisi dediler. diger kurumlarda 35 ten aşağı yok. bayagi ilgilendiler. bu yil sinava giren öğrencileri ile sinavdan sonra hala sorulari falan tarsiyolardi. ders disinda kurumda calisma salonu var istedigin gibi kullanabiliyosun. her dersten istediğin kadar birebir özel ders alabiliyorsun büyük bi ihtimalle kaydolurum.

tugbakaraisalı0101
Aday Memur
21 Temmuz 2015 16:48

Aksaraydan merhaba ATT olarak atandım. ikinci kez kpss ye girişte atandım.ilk yıl Erkan a gittim olmadı .2014 te Turkuaz Akademiye gittim başardım. Amacınız atanmaksa sizlere bir kez olsun Turkuaz Akademiye uğrayın derim.

erdalyenice
Aday Memur
21 Temmuz 2015 18:39

başarıdaki tek faktör öğrencidir ama dersanenin önemi de büyüktür

Hüseyin ertem
Aday Memur
22 Temmuz 2015 00:15

hayırlı olsun tuğba çok sevindim senin adına.ben niğde ye atandım özelden görüşelim

yusufgüney01
Aday Memur
22 Temmuz 2015 13:51

Ben sizlerin tüm dersaneleri gezmenizi ve detaylı görüşmenizi tavsiye ederim. Sunulan imkanları görmenizde yarar var.Gidince farkı göreceksiniz.

Her kurum öğrencisine 1 yayın seti veriyor Turkuaz herkese 3 yayın setinin tümünü veriyor.(pegem-uzman kariyer-yedi iklim)

600 saat sınıf dersi sadece Turkuaz Akademide, digerlerinde 288 saat.

Haftanın her günü istediğin kadar her dersten özel ders alabiliyorsun Turkuaz da.Diğer kurumlarda birebir ders yok.hocanın dersi yok ise soru sorabiliyorsun diyorlar.

40 Türkiye geneli denemeyi 10 farkı yayından yapan Turkuaz , Diğerlerinde 10-20 Türkiye geneli deneme var 2-3 çeşit yayından.

Tüm kurumların fiyatları da aynı aşagı yukarı.Tercih sizlerin gezin dolaşın Aklınıza yatana kaydolun

huzursokak
Aday Memur
23 Temmuz 2015 17:10

+

türkan01soy
Aday Memur
24 Temmuz 2015 14:19

murata gittim 4 ayda dersleri bitirdiler.sonra yeni gruplar aldılar bizi de şutladılar.size ek dersler yapacagız dediler hiç bir şey görmedik.hoca bile bulamadık.sürekli dersleri vardı.4 ayda dersler biter mi ya.kandırıldık

sinemakdenizz
Aday Memur
25 Temmuz 2015 13:52

anadolu maliye 2014 mezunuyum. geçen yıl hiç bir kursa

gitmeden 78 puan aldım.. sınavdan sonra

dershaneleri araştırayım dedim. bir kaç haftadır kurs kurs geziyorum. Amacım derslerine

girecek hocaların kimler olduğunu sormak ve bir liste tutup araştırmak.

gördüğüm şu oldu Turkuaz hariç diger tüm dershaneler bu konuda net bir hoca

kadrosu sayamıyorlar... kadro konusu çok önemli

yusufgüney01
Aday Memur
25 Temmuz 2015 15:13

Ben sizlerin tüm dersaneleri gezmenizi ve detaylı görüşmenizi tavsiye ederim. Sunulan imkanları görmenizde yarar var.Gidince farkı göreceksiniz.

Her kurum öğrencisine 1 yayın seti veriyor Turkuaz herkese 3 yayın setinin tümünü veriyor.(pegem-uzman kariyer-yedi iklim)

600 saat sınıf dersi sadece Turkuaz Akademide, digerlerinde 288 saat.

Haftanın her günü istediğin kadar her dersten özel ders alabiliyorsun Turkuaz da.Diğer kurumlarda birebir ders yok.hocanın dersi yok ise soru sorabiliyorsun diyorlar.

40 Türkiye geneli denemeyi 10 farkı yayından yapan Turkuaz , Diğerlerinde 10-20 Türkiye geneli deneme var 2-3 çeşit yayından. Turkuaz da fiyat 1300 tl / 10 taksit

Tüm kurumların fiyatları da aynı aşagı yukarı.Tercih sizlerin gezin dolaşın Aklınıza yatana kaydolun

hurinurr
Aday Memur
26 Temmuz 2015 15:53

arkadaslr size cok samimi bişey söylicem dersaneye gitmek hem para hem zaman kaybı dersanede harcadıgınız zamanı kendiniz calısarak gecirin cok daha faydalı olur size, ben 2014de ilk defa girdim sınava ve 5 ay calıstımg.k hiç bilmiyordum 86 aldım, işte oldugumdan cokta vakit ayıramadım. Ama illededersaneye gidecegim diyorsanız Turkuaz akademiyi tercih edin.çünkü gerçek eğitim sadece orada.işyeri arkadaşlarımdan biliyorum

gerdibiyayla
Aday Memur
26 Temmuz 2015 17:26

arkadaşlar..ben geçen yıl murata gittim ders saatleri az bunu söylediğimizde etüdler var deniyor ama nedense etüd saatleri bize uymayan saatler oluyor ve çok kalabalık.konular özellikle matematik ve tarih yetişmedi hocalara soru soramıyorsunuz çünkü sürekli derse girdiklerinden boş zamanları yok vatandaşlık kitabı yanlışlarla doluydu.

barisatabey
Aday Memur
26 Temmuz 2015 17:29

ALTINELLERE sakın bulaşmayın, UCUZ diye gittik. 990 tl dediler. 2 yılım heba oldu.sakın ha gitmeyin mevcut kadro milli eğitimden gelen öğretmenler.dersi biten gidiyor ortada soru soracak hoca yok. yıl içinde çok ciddi sıkıntılar oldu.4 kez matematikçi, 2 kez tarihçi, 1 kez coğrafyacı ve 2 kez vatandaşlık hocası değişti, sebebini sorduğumuzda "beğenmiyorsanız başka kursa gidin" diye cevap aldık.kaydımızı istedik vermedilerde.Tarih dersi bitmedi.geometri hiç anlatılmadı.

tepesahin
Aday Memur
26 Temmuz 2015 22:06

altınellere geçen hafta kayıt yaptırdım.bol bol kendilerini övdüler.inandım.arkadaşlarıma anlattınm yazıldıgımı bana güldüler.meğer en kalitesiz dersaneymiş.kime sorduysam git kaydını al dediler.kaydımı almaya gittim ödediğim peşinatı ve kaydımı istedim vermediler.milli egitime şikayete gierim dedim nereye gidersen git kaydını vermiyoruz dediler.dersanenin içerisinde yetkililerle kavgaya ettik yinede kaydımı vermediler karakolda şikayetci olduk.bunlar eğitimci değil köşe başı dolandırıcıları.

adilsırma
Aday Memur
27 Temmuz 2015 13:28

Hiç sokak reklamları yapmadığı halde Turkuaz Akademi ?ni Adana da belli bir ağırlığı var, hoca kadrosu, sistem ve işleyiş olarak kpss dersanelerinin en iyisi olduğu herkesçe biliniyor, herkesin aklı var, Allah'a şükür ayakları var, gezen görür,bu dersane olayını da çok abartmamak gerekiyor, ancak ille de gidecekseniz tavsiyem Turkuaz dır.

oguzhand
Aday Memur
27 Temmuz 2015 16:36

başarıdaki tek faktör öğrencidir ama dersanenin önemi de büyüktür

ahmetkurtt
Aday Memur
28 Temmuz 2015 10:33

Kpss Öğretmenlik sınav sonucu bu hafta içinde açıklanır.Sonra BİLLBAORD?larda Erkan?ın Altıneller?in TÜRKİYE BİRİNCİLERİNİ seyrederiz artık.Sanki soruları kendileri hazırlayıp öğrencilerine veriyorlarmış gibi her yıl her yıl birinci olur mu ya. OSUR OSUR İPE DİZ.Enayimi yok, İnanır millet.Birde ayrıca başka öğrenciler için de ADANA BİRİNCİSİYAZIYORLAR.

ÖSYM sınav sonuç kağıdında sadece Türkiye derecesi yazar.Adana derecesi değil.

Bu TAM APTALLIK? YALANLARINI BEYAN EDİYORLAR.

ahmetkurtt
Aday Memur
28 Temmuz 2015 11:06

Sürücü kurslarının Kolejinde ve OKS-LYS dershanelerinde neden öğrencileri çok az. Neden Adana halkı tercih etmiyor. Neden LYS de birinci çıkaramıyorlar.Neden LYS ye girerken başka kurumları tercih ettin.Eğitimin bu alanlarında başarısız olan diğer egitim alanlarında başarılı olabilir mi sorgula. KPSS de 2 yıla bir bol reklam bol öğrenci yakalama.

ahmetkurtt
Aday Memur
28 Temmuz 2015 14:15

KPSS ye girmek için dersaneye gidecek tüm adaylar sorgulayın lütfen.KANDIRILMAYIN

Toplam 332 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi