Editörler :
10 Temmuz 2015 10:38   

Kapalı
Çamaşır Makinası

Dünya kadar marka ve çeşit var karar veremedim.Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

07 Ağustos 2015 11:32

harbi-girl
Aday Memur

selam bende başlık açmıştım aynı konu için. haklısınız insanın kafası karışıyor. şükür ben bu dertten kurtuldum. Marka olarak Siemens te karar kıldım ve aldım. kullanıyorum. çok memnunum. tavsiye ederim

19 Ocak 2017 13:23

Mrs.uzman
Aday Memur

en fazla 1500tlye hangı marka onerırsınız? 9kg lık sessız olması sartıyla

08 Şubat 2017 13:14

ArcadyuS
Aday Memur

elektrolux

12 Şubat 2017 01:04

çekirdeksiz.üzüm
Kapalı

Bosch . 17 yıl çamaşır makinesını kullandık. bulaşık makinesinide hala kullanıyoruz galiba onada 20 yıl oldu. Alman malı her zaman iyidir.

20 Şubat 2017 22:03

kafkas_52
Şef

2011 tılında aşdığım tüm beyaz eşyalarım bosch marka halen kullanıyorum. Soğutucum bir kez arıza yaptı garanti kapsamındaydı ilk 2 yılda yani sorunsuz evde tamir edildi. Elektronik kart değişimi yapıldı. Çamaşor makinası vario serisi 7 kglik 2 çocuk büyütüyor maşallah nazardan saklasın Allah süper ötesi. Bulaşık makinem çok iyiydi bu aıralar bazen kafası karışıyor ama gerçelten ist suyunda parıldıyor.

Öneml uyarı bosch hem türkiye hem alman üretimi iki ayrı ürün kalemi var misal ben alırken ki zamanda 7kg üstü aşman üretimiydi. Buşaşık makinesi alman üretimi ile yerli üretim arasında bariz fark bardı maalesef alman üretimi çok çok daha kaliteli alırken buna dikket edilmeli diye düşünüyorum.

04 Mart 2017 14:05

ageea5
Aday Memur

Boschdan sasma derim

26 Mayıs 2017 15:48

isa.dogan
Aday Memur

Bosch malını tanımıyor bilginize

Toplam 7 mesaj

ANKET
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynaklarının, kamu çalışan anketini doldurdunuz mu?