Editörler :
19 Ağustos 2015 11:21   

Yardımcı Hizmetler Sınıfının talepleri

benim talebim hükümetten, sendikadan değil. sizden

eğer yardımcı hizmetler sınıfının kaldırılması isteniyorsa bunun gündemde tutulması gerekiyor. bakıyorum biri konu açmış en fazla 10 kişi yorum yapmış. memurlar netin bunu haber yapması gerekiyormuş falan filan. bu konu sürekli güncel en çok konuşaln olduğu sürece zaten gereken yapılacaktır. hiç bir şey bilmiyorsan bile en azından bir giriş yap "yhs'nin kaldırılmasını talep ediyorum" yaz. biri bu mesajları okuyacak bak talep var denecek. saygılarımla...

19 Ağustos 2015 11:45

fwabagnale33
Şube Müdürü
Biri okuyacak bak talep var denecek - görderen sayı ben dahil 15 kişiyi geçmes ve sençe 15 kişinin yazısına bakıp ' bak talep var ' derler mi ?
19 Ağustos 2015 11:56

aday123aday
Memur

gys yapıldıda biz mi girmedik. yapılana girmek istedik sınava girmemize izin verilmedi.

ilgilendiğin için teşekkürler. o zaman bu 15 kişiyle yeni bir taktik izleriz her gün 15 kişi yhs kaldırılsın yazarız. konu sürekli gündemde kalsın. konu en altta inerse o zaman demekki...

hep birlikte yhs kaldırılsın

19 Ağustos 2015 11:59

aday123aday
Memur

22 kere okunmuş 1 yorum yapılmış. nerdesiniz sesiniz çıksın

19 Ağustos 2015 15:14

poyraz_19
Aday Memur

inşallah kaldırılırda herkez eğitim durumuna göre değerlendirilir.

19 Ağustos 2015 16:39

cakmakmehmet2001
Şube Müdürü

nasıl yapacağız bunu ?

20 Ağustos 2015 09:39

gecemmavi34
Aday Memur

bu toplu sözleşmede kesinlikle gündemden düşürülmemeli her geçen zaman aleyhe işliyor

20 Ağustos 2015 09:41

gecemmavi34
Aday Memur

halen 1970 yıllarının kanunu yönetmeliği uygulanıyor ek gösterge yok, hak yok, inşallah düzeltirler

20 Ağustos 2015 09:55

gecemmavi34
Aday Memur

özellikle bir adliyeni çalışanı olarak, arşiv var arşivden sorumlusun, ayrı bir memuru var normalde normal arşiv memuru genel idarede gözüküyor, evrak işleri, tebligat işleri onunda ayrı memuru var genel idare de gözüküyor, tarama yapıyorsun onunda normalde ayrı memuru var sen yapıyorsun yardımcı hizmetlerdesin, her ne işle uğraşıyorsan uğraş normalde memuru var bu işin sen yapıyorsun ama sen yardımcı hizmetlerdensin, ya bu işleri asıl memurları yapsın yada yardımcı hizmetteki memur kendi işini yapsın, genel idare gibi değil genel idareden fazla çalış, fakat karşına çıksın yardımcı hizmetler sınıfındasın, çok saçma bir durum, yıllarını ver lütfen devlet büyükleri lütfen bu mağduriyeti bitirin, iklimlendirme soğutma işi ile uğraşan yardımcı hizmette çalışan memur var, evrak işlerinden başını kaldıramayan yardımcı hizmet var.

20 Ağustos 2015 12:18

aday123aday
Memur

nasıl mı yapacağız.

bizim sesimizi duyan zaten kimse yok. her gün bu sitede yer alan konuya "YHS KALDIRILSIN" yazarak, konuyu hiç bir şekilde gündemden düşürmeyerek. her gün aynı yorumu tekrar tekrar yaparak yhs kaldırılsın yazarak.

20 Ağustos 2015 13:08

fwabagnale33
Şube Müdürü
Abiciğim bundan 2 yıl önce baya bi örgütlendik para toplandı gazeteye yazı için , sonracığıma tbmm kişilerle görüşmeye gitti bi abimiz ! Hatta o abi bu sayfada yöneticiydi memurlar.netin sahibiyle atıştı sayfadan gitti giderken çoğu kişi gitti . Eski yıllara bakarsan anlarsın okuma sayısı yorum sayısın yani diyorum ki burdan öyle yapacağız demekle olmuyor bi yerlere başvurmak lazım . Memurlar.netin sahibi mi yetkilisi mi tim bilmiyorum ama devletle ilişkisi var bunda eminim sayfa yöneticisi ana sayfada haber yapsa veya ilgili kişilerle iletişim olsa bu iş olur yoksa burda yapalım edelim keselim biçelimle olmuyor . Haa illa ben yapacam bi şeyler diyorsan azminden dolayı başarılar diyiyorum sana . Şunu ekliyeyim çalıştığım yerdeki çoğu kişinin umrunda değil bi yhs kalksın mı gelsin mi gitsin mi adamlar zır cahil . Toplasan her ilden 10 kişi mücadele veriyor o da farklı yerlerde öyle bi araya gelip örgütlenmiyorlar yada bilmiyorlar ... Yani mevzu derin .
20 Ağustos 2015 14:16

gecemmavi34
Aday Memur

bimere c. başkanına yazdım fakat gelen cevap kpss ye girmeniz gerekiyor diyor inanın bilmiyorlar ...

20 Ağustos 2015 14:40

efeferhat
Aday Memur

Doğru güzel adım bu varım daima sizinle ne olursa olsun bir çok konuya da hakimim lisans meznuyum kadro hizmetli ayıptır ayıp ne gerekişiyosa yapalımm yazılaçak yaznın örneği atılsın buraya nereye faks ve yaz mail atıalacaksa toplu halde aatalım toplu halde hareket edelim ...bize bizden başka fayda verecek kimsemiz yok anlayalım bunu

20 Ağustos 2015 14:55

aday123aday
Memur

yhs kaldırılsın

20 Ağustos 2015 16:38

aday123aday
Memur

288 defa okundu 13 cevap yazıldı. yorumunu yapmadan geçme. okumayla yorum doğru orantılı olmadığı sürece bu iş olmayacakkk.

20 Ağustos 2015 23:40

gecemmavi34
Aday Memur

mübaşir sayfasında da yazıyorum arkadaşları uyarıyorum 100 kişi okuyor 1 mesaj yok offff

21 Ağustos 2015 10:11

aday123aday
Memur

eğer bu forumda yhs nin kaldırılması için kişi sayısının ne kadar fazla olduğunu görülürse ki bunları görmesini sağlamak için bir kaç kişiyle irtibata geçebiliriz. konuyu anlatır bak bu kadar yhs var haklarını istiyor. yardımcı olun bu soruyu çözün diye en azından konuşabiliriz. eğer bir sitede en çok tıklanan okunan haber zaten gündeme gelir 10 kişi bir şey yazarsa yürüyün gidin derler. 10.000 kişi bunu yaparsa ilk sıraya taşınır. tamam yhs'nin kaldırılmasını istiyorsun, okuyorsun bide yorum yap.

21 Ağustos 2015 10:59

gecemmavi34
Aday Memur

inşallah üstadım

21 Ağustos 2015 11:50

aday123aday
Memur

405'e 17 cevap. hakkını almak için yaz.

yhs kaldırılsın ya da öğrenim durumuna göre gih'e geçirilsin olmadı görevde yükselme sınavı ösym tarafından yapılıp sınava girecek kişiyi kurum belirlemesin

21 Ağustos 2015 19:34

poyraz_19
Aday Memur

inşallah en azından ögrenim durumuna göre bişeyler yaparlar cok tanııgım var ünv mezunu olupta sınay

22 Ağustos 2015 14:45

tuncer1606
Kapalı

bizim talepler ne oldu bilgisi olan var mı?

Toplam 260 mesaj