Editörler : **sude**
12 Eylül 2015 14:00   

Denetimde çalişanlar size sorum var

merhaba arkadaşlar, uzun bi kpss a maratonun dan mağlup çıkmış bulunmaktayım. uluslararsı ilişkiler mezunuyum . big4 harici denetim şirketleri genelde ne zaman alım yapıyolar ? şu sıralar alım yapma ihtimalleri nedir?

20 Eylül 2015 21:34

eren39
Aday Memur

kimsenin cevap verdiği yok ama ben yine aklıma takılanları sorayım belki biri çıkarda yardımcı olur şansıma . uluslararası ilişkiler mezunu olarak bu smmm sürecine dahil olmak ne kadar mantıklı konuştuğum bi ymm bana bunu önerdi ama benim muhasebeyle aram hiç yok sadce kpss a dan gelen bi temelim var . malum bide stajyerken alınan paranın çok az olması 2 3 yıllık bu sürece değer mi bilmiyorum zaten 25 yaşına gelmişim kafam çok karışık bilgisi olan bu yollardan geçmiş arkadaşlardan yardım bekliyorumm

26 Eylül 2015 01:09

EskiTegin
Memur

eren39 Kardeş öncelikle bir işe gir sigortalı olarak deneyim kazan. Yönetici Adayı pozisyonlarında internetten ilanlara muhakkak başvur ve çalış. Bunun haricinde SMMM'liği unut ve çalışarak KPSS'yi zorla. Böylece hem 15 bin TL'ye yakın bir para cebinde kalır hem odaya vereceğin aidatlar cebinde kalır. İleride olurda daire alırsan peşinat olarak kullanırsın bu parayı...

Toplam 2 mesaj

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?