Editörler : swat3410
12345678910111213»

ezgin kardeşiniz
Aday Memur
10 Ağustos 2007 06:26

istanbul sıkıntısı nedeniyle kursun açılması ikinci bir emre kadar iptal. ne kurs be yılan hikayesine döndü.

yalcinbey
Aday Memur
10 Ağustos 2007 20:50

kesinmi acaba kurs açılmayacakmı ya okadar uzadıki bu iş

yeşilbozkurt_50
Aday Memur
11 Ağustos 2007 05:36

selamınaleykum once kandılınız mubarek olsun ben terorle muc.calısıyorum özel harekatcı olmak yesıl bozkurt olmak ıcın gırdım bu meslege eger kursla ılgılı yenı duyum alan varsa yazarsa memnun olurum ALLAH aemanet olun kardeslerım yarenler ozan nıhatın dedıgı gıbı erenler ınsallah bızlerde yaren ve erenlerden oluruz

nadan58
Aday Memur
11 Ağustos 2007 14:30

ya ALLAH aşkına bu kurs ne oldu bilgisi olan varmı

???

EFEKENTLİ65
Aday Memur
11 Ağustos 2007 16:57

Arkadaşlar bir şeye iyice kanaat getirdim. Bu ülkenin halkını ve çalışanını devlete küstürmekte üstüne hiçbir ülke olduğunu sanmıyorum. 400-500 kişilik bir kurs açamadı başımızdakiler. Geçen sene iki kurs açacağız dediler tabi açamadılar bu seneyi ise bay geçeçekler sanırım. Bunun mantık neresinde. Allahım bizi kimler yönetiyor?

HAYIRLISI OLSUN ARKADAŞLAR

uygar06
Memur
12 Ağustos 2007 22:41

arkadaşlar kim yazıyor bunları yaa.yok kurs iptal oldu yok seneye açacaklar.ben daha dün aradım daire başkanlığını kurs eylül ayının başında açılacak diyorlar.ortalığı karıştırmayın.zaten kimsenin sabrı kalmadı.böyle balon haberler yazarak ortalığı karıştırmayın.akıllı olun

ezgin kardeşiniz
Aday Memur
14 Ağustos 2007 16:26

Gardaş ben balon atmıyorum. Başkanlıktaki tanıdıkların sana heves yaptırmasın. benim de tanıdıklarım bu iş öldü diyorlar. ben sadece tayin işleri olan ve kursa başvurmuş olan arkadaşlara boşyere beklemeyin demek istedim. istanbul personel vermiyor ve vermiycek,sayı da yetersiz.kurs işi arap saçı.ha açılmaz değil ama ben bu hikayeleri bir yıldır dinliyorum. Sağlıcakla kalın, inşallah seneye gidersiniz. benim gibi yaşı geçenlere de geçmiş olsun. Allah'a emanet olun!!!!!!!!!!!!!

Eirenis_26
Aday Memur
14 Ağustos 2007 22:38

arkadaslar inşallah kastamonuda 35.dönem kursu acılacak bu yıl içerisinde ancak gelecek arkadaslar inşallah gercekten bu işi yapmak istedikleri için gelsinler yoksa gelmek isteyipte gelemeyen arkadaslarmızın hakkını yemesinler polişslik gönül işi ama özel harekatcı olmak daha fazla fedakarlık isteyen bi iş buraya sarkı rahat gecireyim yok elbisesini begendim gibi istek ve amaclarla gelecek adam iyi düşünmesini tavsiye ediyorum allah yardımcınız ve koruyucunuz olsun

yeşilbozkurt_50
Aday Memur
15 Ağustos 2007 11:21

bu kursu acanada actıranada acmayanınada actırtmayanınada hakkımı helal etmıyorum ahırette ıkı elım yakalarında nasıl bı devletkı 300 kısının kursunu acamıyolar cok yuk olduk cok mu pahalıya patladık kesın be maasımı kesın bı lıra wermeyın 7 ayda 7 yıl yaslandım 1 martı oldu eylul ılla sozoumuzun dınlenmesı ıcın kandıl daglarında egıtım alıp mılletwekıllı olmak mı gerekıyorr sonunda devlet dusmanı yarattınız hakkım haram olsun bu işe tas koyanlara ınsallah RABBIMDEN dılegım savundukları o bolucu mılıtanlardan kendılerı we 7 sulalelerı aynı kursunu yer ..yerde bu watanın gercek koruyucuları gercek sahıplerı kımmıs anlarlar kusura bakmayın ama yettı artıkk...

uygar06
Memur
15 Ağustos 2007 16:44

YEŞİL BOZKURT KARDEŞ DEDİKLERİNE AYNEN KATILIYORUM.7 AYDIR BEKLİYORUZ.BEN ARTIK BU SAATTEN SONRA AÇILACAĞINIDA PEK SANMIYORUM.ZATEN ADAMDA HEVES FALAN DA BIRAKMADILAR.BULURLAR BUNDAN SONRA BU KADAR ADAMIDA AÇARLAR KURSU.

uygar06
Memur
15 Ağustos 2007 16:47

EZGİNKARDEŞİNİZ VALLAHA DOĞRU SÖYLÜYORMUŞ.BALON DEDİK AMA BİZE DAİRE BAŞKANLIĞI BALON YOLLAMIŞ.PATLADI ARTIK Bİ TARAFIMIZDA.

EFEKENTLİ65
Aday Memur
15 Ağustos 2007 19:23

Arkadaşlar sabırlı olalım diyeceğim ama bende de kalmadı. Bu devletin bürokratları adamı çat diye ortadan çatlatır. Bu formdakilerin vatan sevgisine rağmen bu duruma getirenler, devlete ihanet için azıcık bahane arayanları ne yollara gönderir varın siz düşünün.

yeşilbozkurt_50
Aday Memur
16 Ağustos 2007 19:40

benım ıcımde son bı umut war oda bızım baskomıser soyledı dıye kendısıde gelıcek ınsallah kursa 4 eylul dedı zaten artık acılmassa ben kendım kendımı kursa alıcam ama yenı bı abdullah catlı mı dogar yoksa yenı bı hıram abas mı bılemıyorum dtp lıler ayaganı denk alsın o saatten sonraaa

çevik harekat
Aday Memur
17 Ağustos 2007 14:07

kırk yılın başında bir şeye heves ettik o da içimizde kaldı artık bu teşkilatta hiç bir konuya inanmıyorum.

nadan58
Aday Memur
17 Ağustos 2007 19:14

slmk arkadaslar bende cok istiyorum bu kursun acılmasını bizler benim anlamadıgım biz orya gerekirse ölüme gidiyoruz ama BÜYÜKLARİMİZ bizi anlamıyor biz bu kursu actırmayana hakkımı helal etmem RABBİM hepimizin yardımcısı olsun dilerim ALLAH TAN hersey gönlümüzce olur. börtecine58

KaRa HaN
Müsteşar
20 Ağustos 2007 17:55

Bizede kurs açılmıyacak dendi ama.

Açıkçası arkadaşlar kursun açılıp açılmıyacağı muallakta.

O yüzden ne olacağı kesinlikle belli değil.

Beklemekten başka çareniz yok.

Hayırlısı olsun diyelim.

yeşilbozkurt_50
Aday Memur
21 Ağustos 2007 11:36

selamınaleykum kurs ıcn dedıgınız gıbı muallaktalar denıldıgıne gore arkadas da söylemıs gercı 350 basvuru war ve bunlardan 100 e yakının sıcılı bozuk yada mahkemelerı devam edıyor(madem öle arkadasım polısın mahkemesı olmaz mı ıstanbulda calısan cevık ve hassas takı arkadaslar harıc her polısın mutlaka davası vardır)o zaman dıyınkı sadece cevık ve hassas tan adam alıcaz benım bu zamana kadar 20 ye yakın mahkemem oldu ne yanı sımdı ben haın mıyım hayırsızmıyım akıllı olsunlar yeter ama herkesın bı sabrı war herkesın bı dayanma gucu war ALLAH a emanet olun

uygar06
Memur
21 Ağustos 2007 11:51

bu kursa ilgili yapılabilecek tek şey :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ezgin kardeşiniz
Aday Memur
28 Ağustos 2007 06:29

kurs iptal arkadaşlar. biliyorum moraliniz bozuk ama iptal. yani seneye kaldı. mart ayına. gençlerin şansı devam ediyor ama benim gibi yaşı geçecek olanlara geçmiş olsun. Allah'a emanet olun!!!!!!!!!

ezgin kardeşiniz
Aday Memur
28 Ağustos 2007 14:36

kurs iptal yazıları illere gönderildi,bilgilerinize!

Toplam 5083 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi