Editörler : crops35
03 Kasım 2015 22:47

Görevde Yğkselme Sınavı Şefliğe girebilirmiyim acaba

merhaba ben 2010 yılında meb e hizmetli olarak atandım iki yıllık önlisans mezunuyum kadro derecem 10 şefliğe şartlarım uyuyor klavuzda ama munhal kodro derecesını 3, 4 ve 5 olarak verilmiş kazansam bıle atamam olmaya bılır mı çevremdekıler şeflığe gir diyor bende memurluğa başvru yaptım lütfen yardımcı olur musunuz

xrainmanx
Şef
04 Kasım 2015 00:46

şefliğe giremezsiniz veya girip kazanırsanız dahi yerleşemezsiniz. 3 ve 4. dereceler için 8 yıllık devlet memurluğu hizmet süresi gerekiyor ayrıca... 5. derece için ise 3 aşağı kuralı uygulanıyor. sizin de dediğiniz gibi ancak memurluğa giebilirsiniz...

xrainmanx
Şef
04 Kasım 2015 00:47

bu arada sizin 2 yıllık yuksek olduğu için 3 ve 4. derece şeflik için 8 yıl değil 10 yıllık devlet memurluğu hizmetiğnizin bulunması şartı var...memurlukta ise kazanırsanız 7. dereceye kadar seçebilirsiniz...

feyyam_50
Aday Memur
04 Kasım 2015 10:17

çok teşekkur ederim bende zaten memurluğa tercih yaptım ama bir arkadaş benımle aynı derecelere sahip o şefliğe başvurmuş arkadaşlar da benim üstüme yükleniyor sen yanlış yoldasın ıyı düşün diyorlar beni aydınlattınız çok sağolun

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi