Editörler :
19 Aralık 2015 21:09   

Guvenlık Sorusturması Hakkında Cok Acıl Yardım!!!

Sa arkadaslar.Vakıflar Genel Mudurlugune memur olarak atandım..Bundan bır kac ay once arkadasımın dugununde bır kavgaya karısmıstım cok buyuk bırsey yok sadece savunma amaclı bır tekme atmıstım.Bugune kadar bırsey cıkmadı.Ama bugun arkadasım aradı davada ısmım cıkmıs Arkadasım suphelı benıde Istırakcı olarak yazmıslar dava 3 martta gorulecek.Suan guvenlık sorusturmam devam edıyor bır sıkıntı olurmu lutfen bılen arkadaslar yardımcı olsun kafayı yemek uzereyım eger memurıyetım yanarsa ben bunu kaldırabılecek gucte degılım lutfen yardım edın

19 Aralık 2015 21:36

aksenol
Aday Memur
lütfen yardim edin
19 Aralık 2015 23:09

verges
Şef
devam eden sorusturmayi etkilemez. anlasilan o ki birsey de cikmaz. sikayetten de vazgecilurse tadindan yenmez
21 Aralık 2015 20:42

İhsangunduz
Aday Memur

bu durumda bır sey cıkmaya bılırde cıkabılırde bellı olmaz keske bole ıslere karısmasınız

21 Aralık 2015 20:46

İhsangunduz
Aday Memur

savunma amaclı derken mesru mudafaa mı ?

05 Şubat 2019 19:35

Demirzengin
Kapalı

benim de sıkıntım su basit yaralamadan şikayetçi olunmuştu ben de hakaretten şikayetçi oldum sonra karşılıklı şikayeti çektik takipsizlik aldık 2012 yılında bu sorun olır mu normal memurlukta askeriye polislik değil

05 Şubat 2019 23:42

topalsprinter
Memur

benim de sıkıntım su basit yaralamadan şikayetçi olunmuştu ben de hakaretten şikayetçi oldum sonra karşılıklı şikayeti çektik takipsizlik aldık 2012 yılında bu sorun olır mu normal memurlukta askeriye polislik değil

Demirzengin, 2 ay önce - Alıntıya git
Olmaz. Bu tür küçük şeyleri kafanıza takmayın.
06 Şubat 2019 00:04

Demirzengin
Kapalı

İnsallah Hocam insallah bence de saçma ama yıne de beklerken insan stres yapıyor tesekkürler

17 Şubat 2019 23:23

sansizadam
Aday Memur
en kötü ihtimal şu ki ceza alırsın ,anlattığın olaya göre suçun cezasının üst sınırı 1 yıldır. Memurlukta ise bir yılın üstünde ceza almak sorun oluşturur . Bu haliyle bile sizin memuriyet devam eder ...
18 Şubat 2019 10:27

Esin2121
Aday Memur

kesinlikle engel olmaz,memuriyete engel suçlardan değil.

18 Şubat 2019 13:35

Demirzengin
Kapalı

2012 yılında kavgadan takipsizlik alanlar kendisi ve yakın akrabalarıyla ilgili belirtilmesinde fayda görülen huşular kösemi var güvenlik soruşturması formunda oraya ne yazdılar acaba Yok mu var mı

20 Şubat 2019 23:28

istatikkk
Aday Memur

Avukat arkadaşlar yardım lütfen benim 2012 yilinda hirsizlik suçundan hagb aldim beş yılın sorunsuz geçti ve mahkemeden düşme karari aldim adli sicile silme dilekçeleri gönderdim üzerinden nerdeyse 8 yıl geçti bir ogretmen adayı olarak. Atama için guvenlik sorusturmasi nasil gelir olumsuz çıkarsa ne yapmalıyım dava açıp kazanan bir avukat varsa bana yönlendirebilir misiz ücreti neyse veririm

Toplam 11 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?